Készíts trailert!

DeletedUser8560

Vendég
threeedeeeee.png


Kedves Játékosaink,

Üdvözlünk benneteket az első nemzetközi versenyünkön! Az InnoGames nevében büszkén mutatom be világ-szintű versenyünket, a Készíts Filmelőzetest! A nyertes egy Nintendo 3DS konzolt fog kapni többek között, valamint egy hivatalos InnoGames oklevelet – a többi ajándék mellett.
Ne hagyjátok ki, olvassátok a részleteket!

Miről is beszélünk?
A Klánháború Csapata kíváncsi, hogy a játékosok hogy látják a játékot és a közösséget a saját szemükkel – ennek bemutatására szolgál a rövidfilm. Mi az a dolog a Klánháborúról, amit mindenképpen elmondanál és megmutatnál a többieknek? Hogyan ábrázolnád a csapatmunkát, a közösen kialakított stratégiát, a megszerzett erőt és befolyást?
Te leszel a filmed írója, rendezője, zeneszerzője – a választás a tied!


Jelentkezés: 2011-február 20. 00:00 órától 2011-április 3. 23:59 óráig.
Figyelem! A jelentkezési határidő után már nem áll módunkban elfogadni újabb beküldött filmeket!



Feltételek és Követelmények
Amennyiben a filmed nem felel meg a követelményeknek, akkor a bíráló bizottság ki fogja zárni, és nem vehet részt a versenyben.

A filmednek teljesíteni kell az alábbi feltételeket:
  • 15-45 másodperc lehet a hosszúsága.
  • Felbontás: minimum 320x240. Optimális felbontás: 640x480.
  • Az aláfestő zene vagy a saját szerzeményed legyen, vagy szabad jog kell lennie.
  • A film legalább felének kell játék tartalmat tartalmaznia, a többi rajtad múlik.
  • A rövidfilmnek angol nyelvűnek kell lennie. Ez az összes beszédhangra, valamint feltűnő szövegre érvényes.

Tilos….
  • A rövidfilmnek tilos levédett zenét, klipet, képet tartalmaznia.
  • Nem tartalmazhat horror, meztelen, extrém vagy egyéb helytelen tartalmat.

Egyebek:
  • A részvétellel automatikusan beleegyezel abba, hogy az InnoGames az általad beküldött anyagot szabadon használhassa a TV-ben és az online médiában. Ez egyben jogot biztosít arra, hogy a beküldött kisfilmet ilyen használatra optimalizálják a műszaki kollégák. A győztesnek meg kell küldenie a vágatlan kisfilmet az InnoGames számára.
  • Természetesen kialakíthatod a saját grafikai világod, és a film tartalmazhat minden olyan elemet, amit a verseny és a Klánháború biztosít számára.

Részvétel módja:
Készíts egy videót, ami a fent felsorolt feltételeknek és követelményeknek eleget tesz. Amikor kész vagy, töltsd fel a YouTube-ra és a feltöltés során mindenképp címkézd fel az alábbiakkal: Tribal Wars, Tribalwars, Die Stämme, Wars, Tribal (angolul is szerepeljenek ezek a címkék!)
Ha kész vagy, küldd meg a linket a Klánháború adminjának. Ő gondoskodik róla, hogy eljusson a megfelelő személyekig.
Kérünk, ne feledd, hogy a feltöltéssel vállalod azt, hogy az általad feltöltött trailer nem tartalmaz jogvédett tartalmat a Klánháborúén kívül.


A győztes kiválasztása:
A legjobb trailereket egy zsűri fogja kiválogatni. A zsűri tagjai: A Klánháború termékmenedzsere, az InnoGames két ügyvezetője, a cég marketing PR vezetői. A zsűri tagjai minden filmet pontozni fognak (a kiadható pontok: 1-5, ahol 5 a legjobb). A legjobbakat már nem a zsűri, hanem egy világméretű szavazás keretein belül egy meghirdetett felületen a játékosok és az érdeklődők választják ki.


FIGYELEM, A SZAVAZÁS IDŐPONTJA MEGVÁLTOZOTT, A SZERVERHIBÁK MIATTI JAVÍTÁSOK ÉS MUNKÁLATOK MIATT.
ÍGY A SZAVAZÁS TERVEZETT KEZDÉSE 2011-04-11, A SZAVAZÁS ZÁRÁSA 2011-04-15 23:59


Országonként is kerülnek extra nyeremények kiosztásra, amit a Klánháború helyi csapata ítél meg – nyilvános szavazás nélkül.


A verseny győzteseit Április 13-án hirdetjük ki.


Nyeremények:

A nemzetközi szavazás nyertes trailer készítői az alábbi jutalmakat kapják:
  • Első helyezett: Az első helyezett egy Nintendo 3DS konzolt, 10,000 Prémium Pontot (PP) kap. Természetesen a nyertes trailert több helyen bemutatjuk, többek között a saját, professzionális trailerünk mellett.
  • Második helyezett: 7,000 PP, egy hivatalos Klánháború póló a játékban használt neveddel, egy Klánháborús bögre, egy kulcstartó, és a filmed elhelyezése a hivatalos Klánháború YouTube csatornán.
  • Harmadik helyezett 6,000 PP, egy hivatalos Klánháború póló a játékban használt neveddel, egy Klánháborús bögre, és a filmed elhelyezése a hivatalos Klánháború YouTube csatornán.
  • Negyedik és ötödik helyezés: 4,500 PP, egy hivatalos Klánháború póló a játékban használt neveddel, egy kulcstartó, és a filmed elhelyezése a hivatalos Klánháború YouTube csatornán.
  • Hatodiktól a tizedik helyezettekig: 3,500 PP, egy hivatalos Klánháború póló a játékban használt neveddel és a filmed elhelyezése a hivatalos Klánháború YouTube csatornán.

Amint azt már előbb említettük, néhány díjat az ország support csapata fog megítélni. Nincs regionális első helyezett – a nemzetközi nyertes lesz minden országban az első helyezett.

Országonként kiszabott díjak:
  • Második és harmadik díj: 3,500 PP
  • Negyedik és ötödik díj: 2,500 PP
  • Hatodiktól a tizedik helyezettekig: 1,500 PP

***​

Kedves Játékosaink, nagyon várjuk a beküldendő versenyműveket. Amennyiben kérdésetek van a versennyel kapcsolatban, ne habozzatok felvenni velem a kapcsolatot!


Sok szerencsét,

Sajtmacska
InnoGames GmbH
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elnézést a hülye kérdésért, de akkor pontosabban hol és hogyan lehet jelentkezni?
Én ennyit olvastam ez ügyben:
-Youtube-ra felteszem a vidit és szóljak neked (Sajtmacska) ? Ennyi az egész? :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem igen. (legalábbis a film is képekből áll...) most hogy slideshow-ként mutatod be a kh-t (gondolom) az nem sokkal kevesebb mint az hogy mozgóképekkel...
 

DeletedUser

Vendég
A lejárati idő, az melyik ország időzónájához képest értendő? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sziasztok

szeretném valakit megkérdezni arról hogy mi is az a jogvédett zene ? mert sajnos nem vagyok teljes egészében tisztába vele , mongyuk ha nekem van egy EREDETI zene cd-m abból a zenét ebben a trailer-ben szabadon és legálisan felhasználhatom ?
 

DeletedUser

Vendég
Három kérdésem lenne:

1. Pontosan mit kell tartalmazzon a film? a játékhoz kedvcsinálót, vagy mást? és komoly a 45 másodperc, az nagyon kevés:S
2. Országon belüli nyeremény: Erdélyi vagyok, de a magyar szerón játszok, akkor itt kapom a nyereményt, ha nyernék?:cool:
3. És mivel Erdélyi vagyok, játszok a román szerón is, és ott is nevezhetek?mert ott is jött a levél a supptól:) vagy az már csalásnak számit?

Thom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szeretném valakit megkérdezni arról hogy mi is az a jogvédett zene ? mert sajnos nem vagyok teljes egészében tisztába vele , mongyuk ha nekem van egy EREDETI zene cd-m abból a zenét ebben a trailer-ben szabadon és legálisan felhasználhatom ?

aszem igen, csak egy eredeti CD-ről nem tudsz felmásolni zenét, csak rippelni, az meg tilos:S
 

DeletedUser

Vendég
hello

hello

én csinálok videót akkor csak töltsem fel a youtube-ra? és ennyi?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szerintetek milyen progival csináljunk viedót?:confused:Logo Motion?
 
Fent