Kérlek segitsetek!

DeletedUser

Vendég
Hali!
Lehet, hogy ezt nem ide kéne irnom, de ha másnem majd átrakjátok máshova:)
Elég hosszú idő után újrakezdtem a klánháborút (soha nem voltam profi, csak gyenge hobbi szinten játszottam).
Azt szeretném kérdezni tőletek (tapasztalt játékosoktól), hogy melyik világot ajánljátok egy kezdőnek?
Új világot, gyors-lassú világot...?

A válaszokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser12556

Vendég
en nem vok profi, de erre talan sikerul valaszolnom:\
az aktivitasodtol fugg... ha napi 24 oraban itt tudsz lenni, akk menj gyorsabb szerora, ha kevesbe vagy aktiv, akk lassabbra
 

DeletedUser

Vendég
Hát annyira sokat nem tudok itt lenni, szóval valami lassabb szervert fogok választani.
Köszönöm a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Napi 4-6 óra játszással lehetnek kisebb sikereim? Vagy az totális befoglalást jelent??
 

DeletedUser12556

Vendég
eleinte lehetnek, majd parszazezer ponttol az utobbi:) de menj speedre, ha egyben vagy 4-6 orakat naponta, picit mas vilag, megvannak azok, akik mindig megnyerik, de am jo:)
 

DeletedUser8631

Vendég
Napi 4-6 óra játszással lehetnek kisebb sikereim? Vagy az totális befoglalást jelent??

Nem jelent totális befoglalást. Én sem érek rá naponta többet, sőt soxor van, hogy még annyit sem sajnos. Lassabb szerver ajánlott Neked igen, azonban a jelenleg újnak számító V13 sem az a förtelmesen gyors az 1,2s sebességével, szóval szerintem megéri megpróbálnod. Lényeg, hogy nem szabad egyből a legelején feladni.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a biztatást!
Megpróbálom, és remélem jól fog alakulni :)
 

DeletedUser10079

Vendég
F1 kötve hiszem,hogy nyitott volna ilyen topicot,főleg mert ő még mindig tud játszani.:)
 

DeletedUser

Vendég
lenne egy kérdésem ugye amikor foglalunk levisszük 0 alá a hűséget akkor miénk a falu vagy még egyszer meg kell támadni amikor 0 a hűség? (olvastam a súgót és csak ez a kérdésem)
 

DeletedUser7641

Vendég
0%-os hűség esetén tiéd a falu, amiért kapsz is egy jutalmat.

Szerencsés fickó
A falu hűsége 0 volt, miután elfoglaltad!
 

DeletedUser

Vendég
:)még egy kérdés:bónusz falvakat lehet foglalni? (ha igen) akkor ha például van olyan hogy 30%-al magasabb nyersanyag termelés akkor ha elfoglalom nekem is megmarad a 30%-al több nyersanyag termelésem és akkor én jobban fogok termelni 30 %-al??
 

DeletedUser11266

Vendég
...biztos,hogy feltétlenül a KH.,a neked való játék?
 

DeletedUser

Vendég
mivel előbb utóbb úgyis megkell ismernem a szabályokat akkor miértne?!
 

DeletedUser

Vendég
Ha valóban érdekel a játék akkor szerintem lépj be egy klánba. De lehetőleg ne ilyen 1-2 tagokból állóba... :D
Nem kell hogy a legjobb legyen. Az ilyen klánokban álltalában szokott lenni a fórumon ilyen segítség a játékhoz, ahol saját bevallásuk szerint hozzáértő játékosok írkálnak a játékról. Persze némelyik egetverő hülyeségeket is ír, de a legalapvetőbb információkat el lehet onnan lesni.
Vagy ha nincs kedved ehhez írj egy nagyobb pontszámú játékosnak. Lehet hogy még csak válaszra sem fog méltatni, de ha udvarias vagy és normális álltalában szoktak segíteni. Legyezgesd a hiúságukat és egyből segítőkészek lesznek... :D
 
Fent