Kérlek segitsetek!

DeletedUser

Vendég
köszi a normális választ amúgy van klánom csak ha itt kérdezem nagyobb az esély ha válaszolnak de ha hülye válaszokat kapok inkább megkérdezem a klán fórumon mondjuk ott is van pár hülye de vannak normálisak is:D:D:D:D:D

ui.:már játszottam az ikariammal a grepoliszal meg a the westel is úgyhogy ezzel is játszok
 

DeletedUser

Vendég
Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor inkább a klánfórumot használd erre. Itt csak belédkötnek vagy ha netán segítenek is akkor meg egymással vesznek össze, mert mindenki másképp gondolja, hogy hogyan is kellene ezt csinálni. :D
 

DeletedUser

Vendég
hát szerintem úgy van ahogy gondolom de ha fontos kiderítem:)
 

DeletedUser

Vendég
v14

a v14-ről mit tudni? talán kissé korai kérdés de kiváncsi lennék h kb mikorra lehet rá számitani ...
 

DeletedUser14708

Vendég
re

neeem mindegy?:) Még nincs, de itt mindenki ezt kérdezi:( amúgy szerintem már nem sok idő, 1 hónap, vagy 3 hét és bejelentik.
 

DeletedUser

Vendég
Új világ indulása a szokásos módon be lesz jelentve. Még nincs információnk az indulás időpontjáról.
 

DeletedUser

Vendég
Ha a statisztikát nézitek 2 héten belül indulnia kell a v14-nek.
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Én nem tudom hogy van ez, hogy honnantól indul új világ :confused::eek:
 

DeletedUser12157

Vendég
Ha a statisztikát nézitek 2 héten belül indulnia kell a v14-nek.

Na nem vagyok görény :)

Október utolsó hetében fog indulni, ha nem akkor, akkor Január 3.-a körül.
Esetleg még 20-30% hogy Novemberben, vagy Decemberben.
 

DeletedUser

Vendég
Általában 100 naponként. :)
Tehát ha azt kérdezitek nemsokára mikor fog indulni a V20 akkor a helyes válasz kb 2hét + 6x100 nap. (+/- 10% ) ;)
 

DeletedUser

Vendég
valószinüségszámitással kiszámolva egy lojaikus azt mondaná ki nem sz* le azt sem tooom mi az a valószinüségszámitás , de engem érdekelne az eredmény én azt mondom mire az első tag a v13an eléri az 1 milliós pontösszeget egyidejüleg evel a rekordal egy új világ is elkezdődik ...
 

DeletedUser

Vendég
Na nem vagyok görény :)

Október utolsó hetében fog indulni, ha nem akkor, akkor Január 3.-a körül.
Esetleg még 20-30% hogy Novemberben, vagy Decemberben.


GOOGLE TRANSLATE

A jövő hónaptól megemeljük 20% al a minimálbért és lecsökkentjük az adókat , a sört fél áron adjuk , az anyósokat pedig kideportáljuk ,
és új utakat is csinálunk , mindezt Novembertől ...


Novemberben
Minimálbér -25% , sör a 3x-a , az anyósok még mindig zaklatnak , az új utak épités alatt ... Sajnálattal értesitjük önöket csúszunk egy két évet ( évtizedet ) de igérjük h a következő évszázad végére már konkrét fejleményekkel szolgálhatunk ha nem is de ha feldobod a talpad majd megtudod..
nah azért nem épp ennyire tragikus ... :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
más szerók 30 és 40 közt mozognak ! ez a tempó tragikus , az nem igaz h nincs rájuk kereslet , máshol is úgy meg vannak osztva a szerók , minden világon egy két klánnak bejön a többi meg szo*ik , majd kezdenek ők is valamit magukkal egy ujabb szerón , máshol igy működik ...
 

DeletedUser3242

Vendég
Általában 100 naponként. :)
Tehát ha azt kérdezitek nemsokára mikor fog indulni a V20 akkor a helyes válasz kb 2hét + 6x100 nap. (+/- 10% ) ;)

kikvéve a v10 után a v11 - amely másfél hónappal a v10 után indult, azaz sosem fogom megérteni azt a szerv ert mért nem hagyták kifutni rendesen :mad:
 

DeletedUser14429

Vendég
a v7 után is hamar jött a v8
bár én nem bánnám ha a v13 se lenne zsúfolt :)
 

DeletedUser6772

Vendég
én azt mondom mire az első tag a v13an eléri az 1 milliós pontösszeget egyidejüleg evel a rekordal egy új világ is elkezdődik ...

Majdnem igazad lett:)
Kicsit belehúzott firka,és beelőzte a V14et:D
Grat hozzá,tényleg csak a kép és a profil változott!
 
Fent