Kérdések a 2012 VB-vel kapcsolatban

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,


Ide CSAK azokat a kérdéseket írjátok be kérlek, amelyek számotokra fontosak, és a verseny szervezőitől meg szeretnétek kérdezni. A beírt kérdésekhez a megkapott válaszokat beírom, így egyben megtaláltok mindent.


Ami nem kérdés, azt kitörlöm, mert ez kivételesen nem a beszélgetés hagyományos helye.


További jó játékot,


Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Hali

6) Proxy, dodge, t-train és a többi: tilos. végleges kizárás, klánból való kiléptetés a jutalma.

A dodgeot sem lehet használni? :O

Szia,

Amennyiben bármilyen módon megpróbáljátok automatizálni, nem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11415

Vendég
A tajekoztatoban Dania 2*er szerepel,ez azt jelenti,hogy az o reszukrol ket csapat is indul?

Szia,

Ez azt jelenti, hogy elírtam. Dániát kétszer írtam, Németországot egyszer sem - elnézést, javítottam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Klán

Lesz klán limit?Csak azért mert nekünk össze kellene fogni.

20-50 fős klánok lesznek minden meccsen. A meccs alatti klánlétszámot nem tudom előre megmondani, a kiíráskor derül ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15271

Vendég
Sziasztok aki jelentkezik az bekerült vagy válogatnak ? :)

Szia, a válogató és gyakorlómeccsek azért vannak, hogy meglegyen a végleges csapat. Így gondolom, lesz aki kihullik, hiszen speed tapasztalat és játéktudás szükséges.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajt, lehet már tudni hogy kikkel leszünk 1 csoportban és mikor lesz az 1. meccs?

Szia, nem, nem lehet tudni. A tervek szerint csehek, franciák, lengyelek, spanyolok voltak a csoporttársak, de a végleges verziót nem ismerem, mert még nincs kész.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9142

Vendég
Szia Sajt! :)

Ezt a Román Vb infó oldalról szedtem:


Feb 2: US, RU, NL, BA
Feb 6: GR, ES, DK, RO
Feb 7: NO, IL, AE, FR
Feb 8: UK, ID, HR, SE
Feb 9: BG, CH, IT
Feb 13: PL, FI ,TR, PT
Feb 14: DE, CZ, HU, SK
Feb 15: BR, KR, JP, "Asia"
Feb 16: "NET",LT, SI


Ez lesz az? :D


Szia, Nem. Ezek az általam is kiadott gyakorló körök időpontjai, amiket már én is megírtam a fórumban. Mivel titeket csak a február 14 érint, így nem írtam ki a többi országot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
....

Sziasztok!

Kiestünk-e már a VB-ből?
Valami Infot sajt ;)

Szia,

A csapat több meccset is elvesztett, pontos információkat a TWM honlapján találsz, de amikor hivatalosan is megkapom az összesítést, ki fogom tenni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent