=JR= klán

DeletedUser15579

Vendég
Győzelem vagy halál.

Számunkra csak eggy elfogadott döntés van, és az biztos, hogy nem adjuk fel.

Elit csapat, hajrá előre!

:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Gyerekek, nekik miért nem szóltatok, hogy ez csak játék?
Nehogy már komolyan vegyétek, ki a franc fog így a v22-n a vérben totyogni? Igaz, hogy valami hadi orvos is van köztetek állítólag, de ne üljetek már fel neki, mert csak annak adja ki magát. ;)

Játszottam eccer István a királlyal egy klánban, képzeljétek el milyen megtiszteltetés volt számomra. Azonnal írtam is neki. Naná, nehogy már kihagyjam.

-Vajk, te miért a kereszténységet vállasztottad?-mondom neki-Nem lett volna olyan, ami a többnejűséget preferálja?
-Megszívtad-írja-, én nem István vagyok, csak a helyettese :)

Van ebben a szappanoperában egy szőke, a doki lánya, nem lehetne azt nekem megjátszani, szívesen meghúznám egyszer-kétszer. A kisebbek kedvéért, persze csak a haját.

Van egy tuti ötletem, mi lenne, ha csak azt írnátok ki, hogy győzelem vagy GAME OVER?



[SPOIL]A szőke cicáról, hajlandó vagyok egyeztetni is. Naná, győzelem vagy halál. Numera vagy halál! Brrr...
[/SPOIL]

Vigyázzatok Tamás atyával, mert hamar reinkarnálódik!

A V23-ra ajánlom a Kórház a város szélént! Nekem már biztos, hogy a V23-ra meg van a tuti kreatív klán nevem. X faktor!
Zseniális nem? Képzeljétek el mennyi tehetséges játékos fog jelentkezni! :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Gyerekek, nekik miért nem szóltatok, hogy ez csak játék?
Nehogy már komolyan vegyétek, ki a franc fog így a v22-n a vérben totyogni? Igaz, hogy valami hadi orvos is van köztetek állítólag, de ne üljetek már fel neki, mert csak annak adja ki magát. ;)

Játszottam eccer István a királlyal egy klánban, képzeljétek el milyen megtiszteltetés volt számomra. Azonnal írtam is neki. Naná, nehogy már kihagyjam.

-Vajk, te miért a kereszténységet vállasztottad?-mondom neki-Nem lett volna olyan, ami a többnejűséget preferálja?
-Megszívtad-írja-, én nem István vagyok, csak a helyettese :)

Van ebben a szappanoperában egy szőke, a doki lánya, nem lehetne azt nekem megjátszani, szívesen meghúznám egyszer-kétszer. A kisebbek kedvéért, persze csak a haját.

Van egy tuti ötletem, mi lenne, ha csak azt írnátok ki, hogy győzelem vagy GAME OVER?



[SPOIL]A szőke cicáról, hajlandó vagyok egyeztetni is. Naná, győzelem vagy halál. Numera vagy halál! Brrr...
[/SPOIL]

Vigyázzatok Tamás atyával, mert hamar reinkarnálódik!

A V23-ra ajánlom a Kórház a város szélént! Nekem már biztos, hogy a V23-ra meg van a tuti kreatív klán nevem. X faktor!
Zseniális nem? Képzeljétek el mennyi tehetséges játékos fog jelentkezni! :cool:

Mit reggeliztél tegnap? :)
 

DeletedUser17213

Vendég
Gyerekek, nekik miért nem szóltatok, hogy ez csak játék?
Nehogy már komolyan vegyétek, ki a franc fog így a v22-n a vérben totyogni? Igaz, hogy valami hadi orvos is van köztetek állítólag, de ne üljetek már fel neki, mert csak annak adja ki magát. ;)

Játszottam eccer István a királlyal egy klánban, képzeljétek el milyen megtiszteltetés volt számomra. Azonnal írtam is neki. Naná, nehogy már kihagyjam.

-Vajk, te miért a kereszténységet vállasztottad?-mondom neki-Nem lett volna olyan, ami a többnejűséget preferálja?
-Megszívtad-írja-, én nem István vagyok, csak a helyettese :)

Van ebben a szappanoperában egy szőke, a doki lánya, nem lehetne azt nekem megjátszani, szívesen meghúznám egyszer-kétszer. A kisebbek kedvéért, persze csak a haját.

Van egy tuti ötletem, mi lenne, ha csak azt írnátok ki, hogy győzelem vagy GAME OVER?



[SPOIL]A szőke cicáról, hajlandó vagyok egyeztetni is. Naná, győzelem vagy halál. Numera vagy halál! Brrr...
[/SPOIL]

Vigyázzatok Tamás atyával, mert hamar reinkarnálódik!

A V23-ra ajánlom a Kórház a város szélént! Nekem már biztos, hogy a V23-ra meg van a tuti kreatív klán nevem. X faktor!
Zseniális nem? Képzeljétek el mennyi tehetséges játékos fog jelentkezni! :cool:


Ritka ilyen játékossal találkozni, eddig miért nem futottunk össze? :D
 

DeletedUser

Vendég
pisszt megtaláltam a szőkét, Betty Tanakissssssz itt van a v22-őn!

Baáaár nem biztos, de azért p'óba szerencse.

=Dr. Betty Tanakys=
=JR=

Lehet mellé nyúltam, mert ennek olyan csúnya mesefigurás egyenlőségjelei vannak, meg ha jól tudom neki nincs doktorija se. Mondjuk a mosolya azért még azt is elhitetné velem.
Adjátok nekem egy napra és JÓBAN lesz része, rosszban tuti nem.
Volt egyszer egy Dr.H klánom, szóval én is olyan dilis vagyok, mint Ti.
A szőkéért doktorival vagy anékül fizetek, tele vagyok nyersivel. Nincs az a pénz, amit meg ne fizetnék érte.


[video=youtube;AHPDnDbg-xI]http://www.youtube.com/watch?v=AHPDnDbg-xI[/video]

█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
ORIGINAL =Dr. Betty Tanakys= PROFILE ®​

Jók ezek a teleregények, meg édesek a videók.
 

DeletedUser17336

Vendég
pisszt megtaláltam a szőkét, Betty Tanakissssssz itt van a v22-őn!

Baáaár nem biztos, de azért p'óba szerencse.

=Dr. Betty Tanakys=
=JR=

Lehet mellé nyúltam, mert ennek olyan csúnya mesefigurás egyenlőségjelei vannak, meg ha jól tudom neki nincs doktorija se. Mondjuk a mosolya azért még azt is elhitetné velem.
Adjátok nekem egy napra és JÓBAN lesz része, rosszban tuti nem.
Volt egyszer egy Dr.H klánom, szóval én is olyan dilis vagyok, mint Ti.
A szőkéért doktorival vagy anékül fizetek, tele vagyok nyersivel. Nincs az a pénz, amit meg ne fizetnék érte.


[video=youtube;AHPDnDbg-xI]http://www.youtube.com/watch?v=AHPDnDbg-xI[/video]

█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
ORIGINAL =Dr. Betty Tanakys= PROFILE ®​

Jók ezek a teleregények, meg édesek a videók.

Ez nem társkereső, megkérlek hogy játékon belül udvarolj neki.
Egyébként Pongrácz főorvosúr nem biztos hogy örülne ha az atyát leváltanád... :p
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem társkereső, megkérlek hogy játékon belül udvarolj neki.
Egyébként Pongrácz főorvosúr nem biztos hogy örülne ha az atyát leváltanád... :p
Papírom van arról, hogy a játékban az enyém lehet a szöszi.
Majd nem kérdezem meg tőle, egyébként az kije neki?
Ugyi, egyébként nincs ám maffia, csak a filmekben van ilyen? :cool::D
 

DeletedUser17336

Vendég
Papírom van arról, hogy a játékban az enyém lehet a szöszi.
Majd nem kérdezem meg tőle, egyébként az kije neki?
Ugyi, egyébként nincs ám maffia, csak a filmekben van ilyen? :cool::D

az hogy mi van a filmekben és itt, idővel ki fog derülni.. :D
Pongrácz az édesapja :)
 
Fent