Jelentkezések a Tribal Wars Masters bajnokságon a Magyarországot képviselő csapatba

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,

Javaslom, aki csapattag szeretne lenni, vagy felvenné a többi jelentkezővel a kapcsolatot, az ide írja be nevét, elérhetőségét (skype). Mi, a support csapat nevében senkit nem fogunk megkeresni, de a felület arra jó, hogy aki akar, az tudjon írni a többieknek.

További jó játékot és sok sikert,

Sajtmacska
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én szeretnék jelentkezni!
Játékban a nevem:AlexandraStan
Skype: lloooww
 

DeletedUser12821

Vendég
Én is mennék! ;)

User name : Efersin

Skype címet nem szeretném megadni!Így nem gond? :)
 

DeletedUser

Vendég
Én is csatlakoznék!

Nevem:-Kon-
Skype nincs de a gamer.konvfreemail.hu e-mail címen illetve a facebookomon (Kon Tribal) élerhettek.
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Jelentkezek én is: -Saladin-
Skype: Xaladin007
 

DeletedUser14884

Vendég
Üdv!
én is szeretnék csatlakozni!
játékban: Derser
skyp: derser_kh
 

DeletedUser

Vendég
én is szeretnék jelentkezni skype-nevet pm-be adnám meg.
 

DeletedUser

Vendég
Hy

Play Nice jelentkezik :)

Ha van hely egy ilyen béna playernek jönnék :)
skypeot akiknek kell azok tudják
 

DeletedUser13465

Vendég
Én is jelentkezem: AssistedSucideEe
Skype: katonacsanad (de ez már megvan neked sajt)
 

DeletedUser14432

Vendég
Sziasztok!

Amennyiben lehetséges én is jönnék. Nem csak magyar szervereken játszottam. Leginkább .net és .de.

Név: IceEagle

Aktív a fiók: V2-n.

Skype: Shadow.Knight86

Üdv!
 

DeletedUser

Vendég
Helo

Sziasztok!

Én fogom szervezni a magyar képviselő csapatot!

Én Tóth Milán vagyok.3éves tapasztalatom van a játékban, és jó a szervező késségem.Mivel én sokat vagyok speeden(én nem vagyok a legjobbak közt de szervezésem jó és csapatjátékos vagyok), tudom kik a legjobbak, őket én felveszem skype-ra.
Aki egy hét után nem fog meghívást kapni "csehpetiedit"-ről a skype-ra, az vegyen fel engem.
Akit nem én keresek meg azt tesztelni fogom!

Felvétel:[BLINK]NYITVA[/BLINK]

Üdv:M.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én fogom szervezni a magyar képviselő csapatot!

Én Tóth Milán vagyok.3éves tapasztalatom van a játékban, és jó a szervező késségem.Mivel én sokat vagyok speeden(én nem vagyok a legjobbak közt de szervezésem jó és csapatjátékos vagyok), tudom kik a legjobbak, őket én felveszem skype-ra.
Aki egy hét után nem fog meghívást kapni "csehpetiedit"-ről a skype-ra, az vegyen fel engem.
Akit nem én keresek meg azt tesztelni fogom!

Felvétel:[BLINK]NYITVA[/BLINK]

Üdv:M.

Röviden bemutatkozhatnál mert nem igen ismerünk.....
Annak örülök hogy végre van egy jelentkező, de rólad szinte semmit sem tudok(szerintem ezzel nem vagyok egyedül).
Jobban örülnék ha egy olyan játékos szervezné akit mindenki ismer és megbíznak benne. Jelen állás szerint én csak 1 olyan jó speedest ismerek aki erre a célra megfelelne. Ő pedig nem más mint Benjoe.
Vele szinte mindenki jóba van, és megbízható játékos.
Én őt javaslom, remélem elvállalja:)

Ui:Volt még egy játékos akit javasolni tudtam volna, de nagyot csalódtam benne vasárnap. Regele Thomasról van szó. Elég jó speedes, de sokan nem bíznak meg benne(szerintem mindenki tudja miről van szó).
 

DeletedUser14432

Vendég
Szia non.

Azt hiszem mi ismerjük egymást. V11-ről. Deadly Shadow vagyok, te pedig az ezredes.... ha jó a memóriám.:)
 

DeletedUser

Vendég
RE! :)

Ebből a "Magyar Speed Csapatból" semmi sem lesz...
Egyrészt a hatalmas játékoslétszám szükséglet miatt...Másrészt a vezető egyéniség/egyéniségek hiánya miatt... Egy 15 éves "gyerek" nem lehet Vezető... Semmi respektje nincsen...

Nah meg ez a látványos Support elzárkózás! :) Aki egy csepp ésszel is rendelkezik, az tudja hogy itt kisebb-nagyobb Support segítség nélkül nem lehet egy ilyen nagy kaliberű eseményt megszervezni... és mivel a Support Csapat egyértelműen kijelentette, hogy Ők abban vesznek részt hogy a meccs előtt megmondják a játékosoknak a belépő passt(Már ha megvannak elegen), már előre kijelenthető, hogy kaotikus állapotok mellett, a magyaroknak arra sincs esélyük, hogy a pontos játékszabályzatot elsajátítsák, nem hogy esetleg nyerjenek! :)

Millió specifikus szabály lesz, melyről csak a Support tájékoztathatná a magyarokat...nem beszélve a scriptekről, belépő PP-ról, stratégiáról, stb...
És még ha ezen dolgok meg is oldódnának, ugyan kikkel képviseltetné Magyarország önmagát?
Talán 20 olyan magyar speedes van "aki ér is valamit"... Az átlagéletkor kb 14... angol nyelvtudásuk gyér, játékszabály ismeretük hiányos, játéktapasztalatuk minimális, csapatként való viselkedésük pedig gyakorlatilag NULLA! :)



Szóval, Sok Sikert! Nagy szükség lesz rá! :)
 

DeletedUser13465

Vendég
RE! :)

Ebből a "Magyar Speed Csapatból" semmi sem lesz...
Egyrészt a hatalmas játékoslétszám szükséglet miatt...Másrészt a vezető egyéniség/egyéniségek hiánya miatt... Egy 15 éves "gyerek" nem lehet Vezető... Semmi respektje nincsen...

Nah meg ez a látványos Support elzárkózás! :) Aki egy csepp ésszel is rendelkezik, az tudja hogy itt kisebb-nagyobb Support segítség nélkül nem lehet egy ilyen nagy kaliberű eseményt megszervezni... és mivel a Support Csapat egyértelműen kijelentette, hogy Ők abban vesznek részt hogy a meccs előtt megmondják a játékosoknak a belépő passt(Már ha megvannak elegen), már előre kijelenthető, hogy kaotikus állapotok mellett, a magyaroknak arra sincs esélyük, hogy a pontos játékszabályzatot elsajátítsák, nem hogy esetleg nyerjenek! :)

Millió specifikus szabály lesz, melyről csak a Support tájékoztathatná a magyarokat...nem beszélve a scriptekről, belépő PP-ról, stratégiáról, stb...
És még ha ezen dolgok meg is oldódnának, ugyan kikkel képviseltetné Magyarország önmagát?
Talán 20 olyan magyar speedes van "aki ér is valamit"... Az átlagéletkor kb 14... angol nyelvtudásuk gyér, játékszabály ismeretük hiányos, játéktapasztalatuk minimális, csapatként való viselkedésük pedig gyakorlatilag NULLA! :)



Szóval, Sok Sikert! Nagy szükség lesz rá! :)

Ez sajnos így van. De szerintem máshol sem csak 20 év fölöttiek fognak indulni...
 

DeletedUser

Vendég
Hello!
Akela te már fenn vagy skype-on!

Én Tóth Milán vagyok 13 éves, 3éve kh-zok és másfél éve speedezek.
Még messze vannak a versenyek majd skype-on jobban megismertek.

Üdv:M
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent