Jelentkezés a 2012 tavaszi VB-re készülő csapatba

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser15290

Vendég
Jelentkezés

Sziasztok !
Én is szeretnék jelentkezni.
V14 en játszom grkk néven.
Skype felhasználóm : gerikee007
Xfire : gerike007
Steam : bencsi315
 

DeletedUser

Vendég
:)

Sziasztok!

Megkérnék minden jelentkezőt hogy vegyen fel engem a skypen.
A skype címem : bosska1975 az üdvözlő szövegbe írjátok be a : VB szöveget

Szia, írtam is, fel is vettelek partnerlistára, rád várok hogy megérkezz és visszajelölj..
 

DeletedUser14081

Vendég
Üdv!

Üdv!
-Tejesember- vagyok már egy éve játszom ezt a játékot és közel ennyi ideje speedezek is. 2 dbot nyertem meg amiben a legnagyobb falus nyer és 3 ot amin a let nyer. Sőt még egyszer a klánom is első volt :D
Bár többnyire csak 3-4 . szoktam lenni let ben a falusak nem mennek annyira jól.
De tudok és szeretek is csapatban játszani.

skype: szepesi.s

Tisztelettel: Tejesember
 

DeletedUser

Vendég
Mégegyszer írnám akkor!

Sziasztok!

Én szeretnék jelentkezni a VB-re persze ha befogadtok.
A játékban a nevem ublicka1997. Skype elérhetőség: nunus971.
3-4 speed-et nyertem meg. voltam 2.-ik is meg 3.-ik is ami prémium pontot adott de ez mellékles :D
Válaszotokat Örömmel várom. =)
 

DeletedUser

Vendég
jelentkeznék

Sziasztok!
szeretnék jelentkezni, speed köröket, kb. 3hónapig nem játszottam, most tértem vissza játszani, régebben nagyon sokat játszottam, a tapasztalt játékosok, szinte biztos, hogy felismernek, mind1 játékosnevem: tehee
skype: nincs remélem anélkül is tudunk kommunkikálni..
jó játékot mindenkinek
Üdv.: Dani:D
 

DeletedUser10522

Vendég
Jelentkeznék!

Sziasztok!
Jelentkezni szeretnék ha bevesztek.
Tapasztalt játékos vagyok már pár éve játszok V8-on játszok aktívan.
Skype:Nincs sajna de van face meg X-Fire.
X-Fire:taki07manchesterunited
Játékosnevem:taki07
További jó játékot kívánok minden játékostársamnak.
Üdv:taki07:)
 

DeletedUser

Vendég
bosska1975...

Sziasztok!

Azon személyek kik a VB-re szeretnének jelentkezni, azaz a "Csapat" ba keresse Skype-n bosska1975 nevű felhasználót, Ugyanis ő az illetékes.

Üdvözlettel.: Grim Reaper. (Temor De Deus)
 

DeletedUser15271

Vendég
sziasztok:john7 a nevem a játékba:)
skype:johnpeti98
köszönöm :
 

DeletedUser15306

Vendég
szasztok

én is jelentkeznék ha még lehet róla szó
név:kimike3
skype: brandon.bereczky
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13199

Vendég
A Szervezők Keressenek fel,én jelentkeztem az első között,de azóta sem lettem felkeresve skype-on!

Még1-szer:
Skype név: kh-botinho


Vegyetek fel,s beszélünk!
 

DeletedUser8560

Vendég
A Szervezők Keressenek fel,én jelentkeztem az első között,de azóta sem lettem felkeresve skype-on!

Még1-szer:
Skype név: kh-botinho


Vegyetek fel,s beszélünk!

Szia, kérlek írj rá a csapat vezetőjére, be lett téve az elérhetősége. Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Szeretnek csatlakozni a vilagbajnoksagra mert szeretem ezt a jatekot.Tudom hogy nem eleg szeretni hanem tudni is es akarni is kell ezert szeretnem ha bevennetek vagyok V2 V8 V14 is.Nekem Yahoo messengerem van sajnos csak ott tudjatok felvenni a kapcsolatot nevem jakabszabolcs96@yahoo.com
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok

Szeretnek csatlakozni a vilagbajnoksagra mert szeretem ezt a jatekot.Tudom hogy nem eleg szeretni hanem tudni is es akarni is kell ezert szeretnem ha bevennetek vagyok V2 V8 V14 is.Nekem Yahoo messengerem van sajnos csak ott tudjatok felvenni a kapcsolatot nevem jakabszabolcs96@yahoo.com

Szia, a kapcsoalttartás skype-n keresztül megy, ezért kérlek, ha komolyan gondolod, telesítsd magadnak. köszönöm.
 

DeletedUser12069

Vendég
xD

Sziasztok szeretnék jelentkezni skypom sajna nincsen és nem is lesz soha.
De ami a leggjobb játszani se tudok de remélem megtanitotok köszi elöre is puszi xD:)
Mackonak üzenem Üdvözlöm és Boszit is :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Többen jelentkeztetek a csapatba, de a csapatvezetőt nem kerestétek meg/nem volt sikeres a kapcsolatfelvétel.

Arra kérek mindenkit, hogy aki szeretne bekerülni a csapatba, és eddig nem jelentkezett, vagy a kapcsolatfelvétel nem volt sikeres, az ma 15:00 óráig vegye fel skypon a csapat vezetőjét. Elérhetősége: bosska1975

Ma délután 16:00 órakor lesz egy skype megbeszélés, ahol én is jelen leszek, és megbeszéljük, hogy a csapat útja merre vezet tovább, milyen minősítő és gyakorló körök várhatók, stb.

Ez az a megbeszélés, amely végével a jelentkezés lezárul, innen már a csapat összeállítása kezdődik meg.

A délutáni viszont látásra,

Sajtmacska
 

DeletedUser15293

Vendég
Jelentkezés

Szia
Én is szeretnék jelentkezni.
Klánháború név: Lorya
Skype név: gerygury
 

DeletedUser16008

Vendég
Lehet még jelentkezni? Skype Címem: Koncz.tamas5 Kh-s nevem : Koponxa
 
Fent