Jelentkezés a 2012 tavaszi VB-re készülő csapatba

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok,

Javaslom, aki csapattag szeretne lenni, vagy felvenné a többi jelentkezővel a kapcsolatot, az ide írja be nevét, elérhetőségét (skype). Mi, a support csapat nevében senkit nem fogunk megkeresni, de a felület arra jó, hogy aki akar, az tudjon írni a többieknek.

További jó játékot és sok sikert,

Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én szeretnék jelentkezni a VB-re persze ha befogadtok.
A játékban a nevem ublicka1997. Skype elérhetőség: nunus971.

Válaszotokat Örömmel várom. =)
 

DeletedUser14296

Vendég
Jelentkezés

Szeretnék jelentkezni énis.
Név:Sparta18
Skype:knightman93
 

DeletedUser

Vendég
Klánháború V.B.

Én jelentkeznék ha van rá lehetőség. Skype:rokesz27
 

DeletedUser13199

Vendég
Jelentkezés

Sziasztok
Én is szeretnék jelentkezni
Botinho neven vagyok jelen most a v14 világon,jelenleg csak.
SkypeNév: kh-botinho
 

DeletedUser14943

Vendég
Iceman2011

Sziasztok szeretnek csatlakozni enis a Vb hez.
Nevem Iceman2011
Skype-tomi.kupas
Jelenleg V12 jatszom. Meg a speeden.
 

DeletedUser12535

Vendég
jelentkezés

szio
szeretnék én is jelentkezni..
jelenleg a v5 ön v13 és v14 en játszom
skyp:misu-lilli
 

DeletedUser15253

Vendég
Jelentkezes!

Hello Jancsi vagyok!

Jelentkeznek en is skype nan.johannes
Egy keveset magamrol:Romhalmaz01 vagyok 4 eve kh zok jelenleg is megtalalhato vagyok a v3 on es v12 on speed szerveren eddig csak 3 x jatszottam altalaba kisebb sikerekkel gyozni meg nem gyoztem de igyekszek viszont biztos konyebb egy csapatba jatszani mint egyedul :)

Udv Romi
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :)

Dávid vagyok.
Szeretnék jelentkezni a vb-re. :)
Jelenleg a v14-en játszom ezzel a felhasználómmal, de már rengeteg világon játszottam csak más felhasználóval.
Rengeteg rutinnal rendelkezem ami szerintem jól jöhet egy ilyen jeles eseményen :)
5 éve kh-zom :)
Naponta 8-10 órát vagyok fent :)
 

DeletedUser

Vendég
Hat ha mar megvan a csapat, akkor jelentkeznek beugronak ha valaki nem tud menni. Eddig egyszer nyertem speedet, de nem is jatszottam sokat. Skypeom nincs, remelem facebookon tudjuk intezni a dolgokat.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok Jelentkezni szeretnék énis a csapatba . Játékos nevem: Hisztéria007 skype :vig.sandor68
 

DeletedUser15260

Vendég
HALi!

Én is szeretnék jelentkezni a csapatba.Vannak elég jo speed szerveres eredményeim, voltam első is, többször dobogós is. Ha szeretnétek elérni akkor percpillanat@freemail.hu az e-mail címem is és az msn címem is. Skypem jelenleg nincs, de lesz ha szükséges. Nem csalodnátok bennem.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Hali


Szeretnék én isjenetkezni skype név:samsungtoth
 

DeletedUser

Vendég
Csatlakozni szeretnèk

Üdvzletem!
Jelenleg csak V14en játszom, règebben csak geniusok nèven játszottam, V10en, ott 400.00Ppont felett voltam mikor átadtam a fiókom!
Szeretek speedezni, mindig vèdõt játszom, ès egységre megyek! Mint ahogy a most vasárnapi speeden is látszik, kèsõbb foglalok, èn a foglaló társak bevèdõje vagyok, sajnos az angol csak döcög,de megoldom!
Szeretnèk csatlakozni a csapathoz, azèrt is, hogy megmutassam, innen SRB-ból is, csak is a MAGYAROKAT kèpviselem ès segítem gyõzelemre!!!
Skype nevem: vanger.edvin
Ha alkalmasnak tartotok, vegyetek fel és eggyeztetünk,vagy írjatok rám V14en!

Ui.:Napi 8-10órát vagyok...


Maradok tisztelettel
Body!
 

DeletedUser11645

Vendég
sziasztok

Sziasztok, szeretnek erdeklodni hogy lehete meg jelentkezni a 2012-es Speed Vb-re?Ha igen szeretnek en is a csapat tagja lenni.Elerhetosegem skype cimem: cimbora9 jatszottam mar mas jatekba speed szervert egesz jo eredmenyel top 9-ik helyen vegeztem egy 1 honapos speed szerveren.Ugy gondolom hogy egy igazi kihivas lenne egy jo Vb-n reszt venni ezert szeretnek a csapat tagja lenni es jatszani.Varom valaszotokat.

Udv.Mc
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, ha lehet én is jelentkeznék.skype nevem:mics99,kh nevem mikilenc
 

DeletedUser15268

Vendég
hali

Én is szeretnék jelentkezni a nevem kisbohoc skyppe nincs az email pedig isti.isti@citromail.hu
Amúgy 2 éve kh zom és speed-en még csak 3 4 lettem!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
jelentkezés

Sziasztok! gajmika vagyok jelenleg megtalálhattok v14-en illetve v11-en játszottam még ezen az accon volt egy másik azon v2.őn játszottam 400k pontig! Szerintem többen láthattak már speeden nem egyszer ott voltam a LEV 1-ső helyén (ez érdekes) És a let-be is lettem második bosszuallo mellett pontszerzős speedeken is vettem már rész ott is top3-as eredményeim vannak! Szívesen részt vennék a vb-n és képviselném Magyarországot

Skype:gajmol


Üdvözlettel:gajmika:)
 
Fent