Javaslatok a játék készítőinek

runcajsz53

New Member
A reakció pontszáma
1
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy én 10 év után most kezdtem újra, és nem tudom hogy van e olyan lehetőség, hogy ahol 500 pont elérése után nem foglalnak el folyton.. nagyon idegesítő, esetleg botos szerver, vagy egyedi szerver létrehozása, ahol csak barbárfaluk és/vagy botos faluk találhatók. köszi előre is a választ.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy én 10 év után most kezdtem újra, és nem tudom hogy van e olyan lehetőség, hogy ahol 500 pont elérése után nem foglalnak el folyton.. nagyon idegesítő, esetleg botos szerver, vagy egyedi szerver létrehozása, ahol csak barbárfaluk és/vagy botos faluk találhatók. köszi előre is a választ.
Nincs ilyen. Mondjuk a könnyített világokon talán tudsz fejlődni, ott a fő falud nem tudják elvinni meg hasonlók vannak ha jól tudom.
 

DeletedUser20007

Vendég
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy én 10 év után most kezdtem újra, és nem tudom hogy van e olyan lehetőség, hogy ahol 500 pont elérése után nem foglalnak el folyton.. nagyon idegesítő, esetleg botos szerver, vagy egyedi szerver létrehozása, ahol csak barbárfaluk és/vagy botos faluk találhatók. köszi előre is a választ.

A könnyített világ egy opció. A főfalud egy bő évig azt hiszem nem lehet elvinni, kapsz kezdősereget, és a pontkülönbség is védeni fog.
Ha esetleg nem okoz gondot a nyelv, akkor próbálj meg más szervereket, ahol több játékos játszik, és a közelmúltban indult.
Régebben lehetett saját TW szervert létrehozni, akár csak egyedül barátokkal. Nem tudom, hogy manapság ez még lehetséges-e.
Ha 10 év után most térsz vissza és szeretnél többet játszani, jelentkezz valami kissebb, de igéretesebb/segítőkész klánba, hátha. :)
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Sziasztok!

A klán fórumon belül az üzeneteknél, lehetne egy olyan funkció, ami azt jelzi, hogy mely klántagok látták már az üzenetet. Sokszor láttam már, hogy az aktivitást mindig egy "Köszönet" kéréssel ellenőrzik. Persze ez a funkció hasznosabb lenne, mert jelezné minden egyes üzenetnél.

Mellesleg véleményem szerint a klán fórumba komolyabb reformok kellenének.

örülhetünk neki, hogy köszönettel lehet ellenőrizni, csak mert grepolison, az utolsó értesülésem szerint még ilyen sincs :D
Persze ennek ellenére nem lenne rossz dolog :D
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
A könnyített világ egy opció. A főfalud egy bő évig azt hiszem nem lehet elvinni, kapsz kezdősereget, és a pontkülönbség is védeni fog.
Ha esetleg nem okoz gondot a nyelv, akkor próbálj meg más szervereket, ahol több játékos játszik, és a közelmúltban indult.
Régebben lehetett saját TW szervert létrehozni, akár csak egyedül barátokkal. Nem tudom, hogy manapság ez még lehetséges-e.
Ha 10 év után most térsz vissza és szeretnél többet játszani, jelentkezz valami kissebb, de igéretesebb/segítőkész klánba, hátha. :)

én szerintem most is tudnék indítani saját KH szervert akár 10.000-es játéksebességgel is, még valahonnan örökítettem meg xd
de már 1000 éve nem indítottam ilyet :p
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Hello helló,az a kérdésem volna,hogy a játék mobilos alkalmazásában valahogy nem lehetne fejleszteni a helyettesítést?Az egész egy bughalmaz,ami szinte lehetetlenné teszi a telóról való helyelés.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Lehessen rákeresni a emojik nevére a játékon belül, mert tök nehéz kikeresni a több száz lehetőség közül a megfelelőt. :rolleyes:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Jelentéseknél szűrésnél lehessen azt beállítani, hogy mit nem szeretnék látni.
Pl a piros jeliket. Aztán a többit meg mutatja. Mert most azt lehet, hogy mit szeretnék .(elvileg csak , ugye?)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319

Ezt nem lehetne magyarosítani? Twstats egyre sűrűbben bugosodik, sokszor nem mutat információkat, mint pl van faluknál hogy csak az elmult 2 nap építéseket mutatja, elavult.

Ezek külső szolgáltatók, így nekünk és az Innonak sincs befolyása oda, a legjobb, ha írtok nekik közvetlenül, valahol biztos van elérhetőségük.
 
Fent