Javaslatok a játék készítőinek

DeletedUser12246

Vendég
Jelez levélként, ja. Mondjuk szerintem az nem olyan zavaró-
 

DeletedUser18312

Vendég
Az 1 nap alatt funkcióba szürőt,keresőt szeretnék klánra.
Jelenleg csak játékosra tudunk keresni. Viszont ha pl megszeretném nézni a klánom hogy farmol, és betudnák rakni egy szűrőt hogy csak az én klánom mutassa a többiekét ne, akkor tudnám hasonlítgatni ki hogy halad rekord döntögetésbe.
40 tagom van, 40 tagot kellene így keresnem, ki mennyit farmolt.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ez valóban egy hasznos funkció lenne és nagyban megkönnyítené a statisztikai átlátásokat.
 

DeletedUser8560

Vendég
Az 1 nap alatt funkcióba szürőt,keresőt szeretnék klánra.
Jelenleg csak játékosra tudunk keresni. Viszont ha pl megszeretném nézni a klánom hogy farmol, és betudnák rakni egy szűrőt hogy csak az én klánom mutassa a többiekét ne, akkor tudnám hasonlítgatni ki hogy halad rekord döntögetésbe.
40 tagom van, 40 tagot kellene így keresnem, ki mennyit farmolt.

Továbbítva, köszönöm.
 

DeletedUser18312

Vendég
Ezt kicsit kifejtem, mert pár szóban nem lehet leírni mit szeretnék.

Ha armát szervezek, mindig előszőr összegyüjtöm a koordinátákat hogy mit szeretnék támadni. Ez lehet játékos, vagy terület. Koordináta másolóval meg kilehet pikkpakk szedni a térképről scriptel.

Na már most! Én szeretem ha a játékba a térképemen kivan emelve külön szinnel az armám. Ezért mindig nyitok neki egy új csoportot. Viszont mivel nem mindig az összes falvát támadjuk az adott játékosnak, így koordinátánként kell beraknom hogy tényleg csak a célpontok legyenek kiemelve.
Viszont a koordinátákat csak egyesével tudom feltölteni. 10-20 falucélpontos armánál nem gond, ellenben 100-200nál már igen nagy gond, 100*1 koort beírni...

Szóval összegezve olyan segítség kellene, hogy a térképnél amikor létrehozunk csoportot, a falukoordinátákat ne csak egyesével lehessen feltölteni hanem egyszerre akár 100at.
 

DeletedUser18741

Vendég
Sziasztok!

Klánvezérként többször is hallottam a tagoktól, hogy mennyire tetszik nekik ezek a minijátékok és szerintem is remek ötlet volt berakni mert így a hétköznapi monoton játéktól mindig várhatunk valami újat.
Azonban felmerült bennem a kérdés, hogy miért nem lehet a Leltár tárgyakat csereberélni mint például zászlók esetében.
Meg lenne határozva, hogy kategóriánként lehet felrakni tárgyakat és kereskedni velük.
Szerintem a játékosok nagyon díjaznák ezt.

Ettől a témától kicsit eltérő.
Évek óta gondolkozok azon, hogy ha valakinek elküldesz egy erősítést azt miért nem lehet abból a faluból továbbítani másnak.
Ezt meglehetne oldani többféleképpen is.
Lehetne úgy, hogy csak egyszer továbbítható más falvából az erősítésben lévő sereg illetve lehetne úgy, hogy az akinél állomásozik csak ő tudná továbbítani másnak (az utóbbi nagyobb kommunikációt igényelne viszont biztos vagyok benne, hogy fejlesztené az emberek kapcsolatát játékon belül azaz a játék is javulna.)
Illetve valósághűbb lenne a játék, mert ha belegondolunk ez egy középkorban játszódó játék és ott is ha valahova elküldték a srácokat majd máshol volt rájuk szűkség nem mentek haza majd vissza a megadott helyre.

Így röviden ez a 2 dolog amin töprengtem.
Köszönöm, hogy időt szántatok rám.

Üdvözlettel:
Hattori Hanzo
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18741

Vendég
Kicsit visszaolvasgattam és felmerült bennem még 1-2 dolog.
A Leltáros ötletemhez csatolnám, hogy lehessen craftolni tárgyakat pl 3 tárgyat egy komolyabbá. (Példaként: 5-5%-os Támadóerő, 5-5%os Védekező, és egy Nemesi rendeletet lehetne egy kerékbe behelyezni ez megforgatná majd kidobná az általad pörgetett random tárgyat ez lehetne akár Láda, akár Zászlóerősítő stb..)

A Másik dolog pár sorral feljebb olvastam, hogy a régebbi világ nyertesei is megkaphatnák az eredményt, címet.
Ha ez nem is lehetséges, be lehetne dobni ötletként, hogy Rangokat is megkaphass az általad megnyert klánnal.
(Példaként: Ugyan úgy meglenne a szokásos szöveg Megnyertétek a világot ezzel stbstb végén pedig a rangod :Vezérként.) Szerintem ez is egy jó ötlet lenne.
Győztes Klán

Megnyertétek ezt a világot: Világ **, a klánoddal: ****** Vezérként/Alvezérként stb.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Nem lenne rossz, ha a vedekezo fel javara is tortenne fejlesztes, ugyanis ortorony ide-, vagy oda, a jatekokbol kiszedheto bonuszok erosen a tamado jatekot erositik. Mar ott tartunk, hogy pl.: 10 nukera vedett falut 3, de maximum 4 nuke pucolja, 3 nemes pedig jo aranyban foglalja a falut 100%-rol. A vedekezo felnek pedig van veges szamu vedekezo bonusz, amelyek nem halmozhatok egy faluba es nem nehez tultenni rajtuk, amikor jelenleg hasonlo bonuszokkal majdnem fele annyi ido alatt kesz egy nuke, mint egy vedo falu.
 

DeletedUser11248

Vendég
Tysonka minden világban csak az elején raknak bele pp-t,utána már beáll a játék,főleg ha sokáig lehet védekezni...az meg nem üzlet ha 1-2 évig áll a játék és csak a szokásos pp-t rakod bele,a 200-400 pp-t...igy meg hogy ennyire erős a támadó,fél-max.egy év és már megvan a győztes klán,kezdődhet egy új világ,rakhatod bele a pp-t..mint régi játékos erre már rájöhettél volna..
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Igazad van, de én nem vagyok régi játékos, nincs ebben tapasztalatom. De, ha az anyagiakban gondolkozunk, teljesen egyetértek, ez profitál a legtöbbet az Innonak és így nyilván jobban megéri pörgetni a világokat. De kérdem Én, erre, hogyhogy csak a 30-as világok után jöttek rá? Régen v1-től v29-ig, ha jól tudom 2-3 év, vagy még több is volt 1-1 világ nem? Vagy akkoriban annyival több volt a játékos, hogy megérte hosszabbra tartani?
 

DeletedUser18741

Vendég
Sokkal több játékos volt.
És még nem az anyagiak körül forgott minden vagyis nem ennyire az biztos.
 

DeletedUser8560

Vendég
Ezt kicsit kifejtem, mert pár szóban nem lehet leírni mit szeretnék.

Ha armát szervezek, mindig előszőr összegyüjtöm a koordinátákat hogy mit szeretnék támadni. Ez lehet játékos, vagy terület. Koordináta másolóval meg kilehet pikkpakk szedni a térképről scriptel.

Na már most! Én szeretem ha a játékba a térképemen kivan emelve külön szinnel az armám. Ezért mindig nyitok neki egy új csoportot. Viszont mivel nem mindig az összes falvát támadjuk az adott játékosnak, így koordinátánként kell beraknom hogy tényleg csak a célpontok legyenek kiemelve.
Viszont a koordinátákat csak egyesével tudom feltölteni. 10-20 falucélpontos armánál nem gond, ellenben 100-200nál már igen nagy gond, 100*1 koort beírni...

Szóval összegezve olyan segítség kellene, hogy a térképnél amikor létrehozunk csoportot, a falukoordinátákat ne csak egyesével lehessen feltölteni hanem egyszerre akár 100at.

Köszönöm, továbbítottam.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

Klánvezérként többször is hallottam a tagoktól, hogy mennyire tetszik nekik ezek a minijátékok és szerintem is remek ötlet volt berakni mert így a hétköznapi monoton játéktól mindig várhatunk valami újat.
Azonban felmerült bennem a kérdés, hogy miért nem lehet a Leltár tárgyakat csereberélni mint például zászlók esetében.
Meg lenne határozva, hogy kategóriánként lehet felrakni tárgyakat és kereskedni velük.
Szerintem a játékosok nagyon díjaznák ezt.

Ez a kérés már továbbítva lett, nem csak erről a piacról, a döntés még nem született meg.

Ettől a témától kicsit eltérő.
Évek óta gondolkozok azon, hogy ha valakinek elküldesz egy erősítést azt miért nem lehet abból a faluból továbbítani másnak.
Ezt meglehetne oldani többféleképpen is.
Lehetne úgy, hogy csak egyszer továbbítható más falvából az erősítésben lévő sereg illetve lehetne úgy, hogy az akinél állomásozik csak ő tudná továbbítani másnak (az utóbbi nagyobb kommunikációt igényelne viszont biztos vagyok benne, hogy fejlesztené az emberek kapcsolatát játékon belül azaz a játék is javulna.)
Illetve valósághűbb lenne a játék, mert ha belegondolunk ez egy középkorban játszódó játék és ott is ha valahova elküldték a srácokat majd máshol volt rájuk szűkség nem mentek haza majd vissza a megadott helyre.

Így röviden ez a 2 dolog amin töprengtem.
Köszönöm, hogy időt szántatok rám.

Üdvözlettel:
Hattori Hanzo

Ez egyelőre nem megoldható.
 

DeletedUser8560

Vendég
Kicsit visszaolvasgattam és felmerült bennem még 1-2 dolog.
A Leltáros ötletemhez csatolnám, hogy lehessen craftolni tárgyakat pl 3 tárgyat egy komolyabbá. (Példaként: 5-5%-os Támadóerő, 5-5%os Védekező, és egy Nemesi rendeletet lehetne egy kerékbe behelyezni ez megforgatná majd kidobná az általad pörgetett random tárgyat ez lehetne akár Láda, akár Zászlóerősítő stb..)

A Másik dolog pár sorral feljebb olvastam, hogy a régebbi világ nyertesei is megkaphatnák az eredményt, címet.
Ha ez nem is lehetséges, be lehetne dobni ötletként, hogy Rangokat is megkaphass az általad megnyert klánnal.
(Példaként: Ugyan úgy meglenne a szokásos szöveg Megnyertétek a világot ezzel stbstb végén pedig a rangod :Vezérként.) Szerintem ez is egy jó ötlet lenne.
Győztes Klán

Megnyertétek ezt a világot: Világ **, a klánoddal: ****** Vezérként/Alvezérként stb.

Sajnálom, egyelőre nem kivitelezhető.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem lenne rossz, ha a vedekezo fel javara is tortenne fejlesztes, ugyanis ortorony ide-, vagy oda, a jatekokbol kiszedheto bonuszok erosen a tamado jatekot erositik. Mar ott tartunk, hogy pl.: 10 nukera vedett falut 3, de maximum 4 nuke pucolja, 3 nemes pedig jo aranyban foglalja a falut 100%-rol. A vedekezo felnek pedig van veges szamu vedekezo bonusz, amelyek nem halmozhatok egy faluba es nem nehez tultenni rajtuk, amikor jelenleg hasonlo bonuszokkal majdnem fele annyi ido alatt kesz egy nuke, mint egy vedo falu.


A kérés továbbítva, köszönöm.
 

R. Daneel Olivaw

New Member
A reakció pontszáma
18
Sziasztok!

Egy javaslatom/ötletem lenne a klánfórum használhatóságának fejlesztésére,.Valahogy meg kellene oldani, hogy ha már kijelölhetőek az egyes hozzászólások törlésre, akkor esetleg áthelyezhetőek is lehetnének egy másik klánfórum témába, akár másik topicba is az eredeti formájukban, hogy ne idézettel kelljen ezt megtenni egyenként. Valami hasonló módon mint ahogy jelenleg egy vagy több témát át lehet helyezni egy másik topicba.

+1 Valamint régebben már felvetettem, de úgy tűnik vagy nem nyerte el a tetszését a központnak, vagy túl sok meló lenne vele, de jó lenne, ha lenne egy naplója a klánfórumnak amit csak a vezetők és a fórummoderátor joggal rendelkezők látnak, ami naplózná, hogy ki törölt, hozott létre, helyezett át vagy szerkesztett egy egy topicon belül és mikor.

+még egy: Az sem lenne elhanyagolható, ha a klánfórumot, a klán alapítója vagy esetleg akár fórummoderátor joggal rendelkező klántag archiválhatná valami módon a saját gépén és annak részeit vagy az egészet ha szükséges fel tudná tölteni egy új világon ha szükséges, és/vagy vissza tudná állítani belőle a véletlenül vagy szándékosan törölt bejegyzéseket azon a világon ahol azok voltak.

Ezek mind segítenék a fórum moderálását és kezelését és a velük való munkát.
 
Fent