Javaslatok a játék készítőinek

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Gyorsabb, és biztosabb, ha az ilyen javaslatot ticketen keresztül külditek be.
De egyébként úgy egy éve adtam fel hasonló javaslatot, akkor azt mondták, hogy ez azért nem lesz megvalósítva, mert így valóságosabb, hogy nem kötelező visszaigazolni a diplomáciai kapcsolatot, és valóban a becsülettől függ, ami egy háborús játék alappillére.
Kérdés változott e azóta a gondolkodásmód a központnál.
 

TriGhost

New Member
A reakció pontszáma
10
A gondolat a válaszuk mögött jó és valóban valósághű, azonban a realitás az, hogy a játékosok (és klánok) közötti becsület nagyon kihalóban és emiatt tisztességes játékosok mennek el (akik között akadnak fizető játékosok is). Ha nem tesznek valamit ezügyben ez a játékoslétszám csökkenés nem fog javulni és az újonnan érkező játékosok is kevésbé valószínű, hogy így itt maradnak (és pénzt költenek).
Ezek a távozó tisztességes játékosok nemcsak a játékos létszámot növelnék, hanem az általános játékélményt is, aminek következtében több visszatérő, illetve új játékos maradna itt (és költene több pénzt).
 

Tade

New Member
A reakció pontszáma
2
Szerintem engedd el. V1-től játszottam kb 5-6 évvel ezelőttig, most munkahely váltás miatt elkezdtem újra amit nagyon megbántam. Megvárom míg lejár a prémium és átadom a falvaim valakinek.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
582
A gondolat a válaszuk mögött jó és valóban valósághű, azonban a realitás az, hogy a játékosok (és klánok) közötti becsület nagyon kihalóban és emiatt tisztességes játékosok mennek el (akik között akadnak fizető játékosok is). Ha nem tesznek valamit ezügyben ez a játékoslétszám csökkenés nem fog javulni és az újonnan érkező játékosok is kevésbé valószínű, hogy így itt maradnak (és pénzt költenek).
Ezek a távozó tisztességes játékosok nemcsak a játékos létszámot növelnék, hanem az általános játékélményt is, aminek következtében több visszatérő, illetve új játékos maradna itt (és költene több pénzt).
Vicces hogy azt gondoljátok hogy ettől "szar" ez a játék. A játék azért hanyatlik, mert az Inno full leszarja a játék releváns frissítését, azt hogy bármennyire "up to date" legyen. Nem beszélve arról, hogy sokkal jobban preferálják azokat a játékokat az emberek, ahol te magad döntöd el hogy mennyi időt szánsz 1 nap a játékra. A klánháború jelen pillanatban egy elavult időnyelő bughalmaz.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
MJlif2k.png
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
márkó.bukottszupped
öreg.bannoltszupped
bogyó.istenamegmondhatójamileszed
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
Hoppá! Felmerült néhány probléma.
Várnod kell 17 másodpercet mielőtt végrehajtod ezt a műveletet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Vicces hogy azt gondoljátok hogy ettől "szar" ez a játék. A játék azért hanyatlik, mert az Inno full leszarja a játék releváns frissítését, azt hogy bármennyire "up to date" legyen. Nem beszélve arról, hogy sokkal jobban preferálják azokat a játékokat az emberek, ahol te magad döntöd el hogy mennyi időt szánsz 1 nap a játékra. A klánháború jelen pillanatban egy elavult időnyelő bughalmaz.

És mégsem lehet elavult, mert nyomtatja a pénzt :D Ez a legnagyobb paradoxon a világon, hogy ezzel a fossal hogy tudnak ennyire nyereségesek lenni.
 

TriGhost

New Member
A reakció pontszáma
10
Vicces hogy azt gondoljátok hogy ettől "szar" ez a játék. A játék azért hanyatlik, mert az Inno full leszarja a játék releváns frissítését, azt hogy bármennyire "up to date" legyen. Nem beszélve arról, hogy sokkal jobban preferálják azokat a játékokat az emberek, ahol te magad döntöd el hogy mennyi időt szánsz 1 nap a játékra. A klánháború jelen pillanatban egy elavult időnyelő bughalmaz.
Én abszolút más nézőponton állok etéren.
Ez egy RTS (real time strategy) játék aminek az alkotó eleme az hogy valós időben játszódik így nem tudod megállítani az időt, hogy annyit legyél online egy nap amennyi neked belefér. A játék megy ha fent vagy, ha nem. Ez egy ilyen játék és ha ezzel nem tudsz kibékülni, akkor rossz játékot választottál.
Nekem ezzel a részével semmi bajom.
Az, hogy a játék elavult és ráférne némi frissítés talán javítana a játékélményen valamennyit, de számomra ez szükségtelen.
Én 6 évet wow-oztam és nemrégiben a sok raidelésből jövő feszültségtől kiégtem, úgyhogy elkezdtem kicsit DDO-val játszani.
Teljesen más atmoszféra. Fényévekkel előrrébb jár a wow a DDO-hoz képest fejlettségben, azonban a játékos közösség annyira supportive, hogy én az elmúlt 5-10 évben ilyet nem is láttam. Minden játék tele van toxic emberekkel és már kezdtem kiégni minden non-single player játéktól kb, mert vagy pénznyelő, vagy toxic a közösség vagy a kettő egyben :)
Tudod ott is hagytam a wow-ot most, amiért ott hagytam korábban a LoL-t, amiért ott hagytam a Rust-ot is. Mert (kulturált leszek) trágya a játékos közösség.
Ezzel szemben a DDO-ban nem kaptam semmiféle fancy játék tapasztalatot, viszont a közösségnek köszönhetően annyira jó a játékélményem hogy habozás nélkül ott hagytam a wow-ot egyik hétről a másikra és már egy hónapja csak azzal játszom.
Befogadóak, türelmesek, segítőkészek és minden tapasztalat nekem új - hiába beszélünk egy 2006-os játékról.

Egy plecsni nem fogja nekem azt az élményt megadni, amit egy tisztességgel vívott harc ad meg, még ha el is vesztettük.
Nagyobb az élmény hogy kezet foghatok a győztessel, akire felnézek mert jobb volt nálam, mintsem az hogy megnyertem, de milyen áron.
Hol érdekel engem milyen grafikája van a játéknak vagy mennyire van jól optimalizálva.
Ha valami nagyon fancy grafikát szeretnék meg jó effekteket akkor belépek a Steam-be és játszom valami szutyokkal onnan :)
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Utoljára látott: Hétfő, 22:00




ekkor volt utoljára valaki fent a külsőn a supportból.
ma szombat van.
ha olyan lennék mint te, de nem vagyok, tudnék olyat reagálni a írásaidra miután sírva bújnál vissza oda ahonnét ki se kellet volna bújnod.
 
Fent