Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15833

Vendég
Sok valós idejű online játékban van beépített chat. Klánszinten jó lenne a kh-ba is, így nem kéne folyton a fórum csevegést nézegetni, vagy külsőleg skypeon beszélni, mert néhánynak nincs is skypeja.

"Támogatom" az ötletet.
 

DeletedUser10079

Vendég
Egy teljesen egyszerű és megvalósitható javaslatom van, ami nem nagyban könnyiteni a játékosok "életét" hanem csupán, úgymond egy kis plusz figyelmesség.:)

A jelentések menünél az "összes kiválasztása" opciót(tehát, hogy az adott oldalon lévő összes jelentést kijelöljük) jó lenne ha a jelentések menü tetején is megjelenitenék, hogy ne kelljen görgetni. Például ha 30-40-1xx oldal jelentést szeretnénk kitörölni és nem egyesével a jelentéseket, akkor jól jönne ez.

Remélem továbbitjátok a cimzettnek.

Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Régi játékos vagyok, különböző neveken játszom a v2 óta. A KH sokat változott az elmúlt évek során. Igazán jó stratégiai játék volt már az első szervereken is. Engem a játék stratégiai jellege és a sokféle stratégiai lehetőség fogott meg. Sajnos azt tapasztalom hogy egyre inkább tömegessé váltak olyan megoldások melyekkel újabb és újabb prémium pontok felhasználásával segítik elő a játékos fejlődését. Ezek a megoldások a játék stratégiai jellegét csökkentik. Ezért van az hogy sokan itthagyták a KH-t. Volna megoldás hogy ők is visszatérjenek és ismét sok játékossal működő világokban játszhassunk stratégiai játékot: olyan világokat is indítani kellene - javaslom is - amelyekben kizárólag Farmkezelő és Fiókkezelő lenne vásárolható PP-ért. A játékos fejlődése tehát nem a megvásárolt "kütyüktől" függene hanem a stratégiai érzékétől. Tudom, a tulajdonosnak bevételre van szüksége. Ennek megfelelően a PP díját ezekre a stratégáknak indított világokra logikusnak tartom felemelni. Volna rá kereslet.
 

DeletedUser

Vendég
Régi játékos vagyok, különböző neveken játszom a v2 óta. A KH sokat változott az elmúlt évek során. Igazán jó stratégiai játék volt már az első szervereken is. Engem a játék stratégiai jellege és a sokféle stratégiai lehetőség fogott meg. Sajnos azt tapasztalom hogy egyre inkább tömegessé váltak olyan megoldások melyekkel újabb és újabb prémium pontok felhasználásával segítik elő a játékos fejlődését. Ezek a megoldások a játék stratégiai jellegét csökkentik. Ezért van az hogy sokan itthagyták a KH-t. Volna megoldás hogy ők is visszatérjenek és ismét sok játékossal működő világokban játszhassunk stratégiai játékot: olyan világokat is indítani kellene - javaslom is - amelyekben kizárólag Farmkezelő és Fiókkezelő lenne vásárolható PP-ért. A játékos fejlődése tehát nem a megvásárolt "kütyüktől" függene hanem a stratégiai érzékétől. Tudom, a tulajdonosnak bevételre van szüksége. Ennek megfelelően a PP díját ezekre a stratégáknak indított világokra logikusnak tartom felemelni. Volna rá kereslet.

Üdv! Teljes mértékben egyetértek! Nagyon megváltozott a KH és nagyon sokan abbahagyták! Többek között én is, bár én sem ezzel a loginnal kezdtem és játszottam a legtöbbet!
Igazat kell adjak Sybillanak, kellene egy olyan "retro-Világ", ahol még PF-en kívül nem sok minden volt pénzért vásárolható, a többit ésszel (vagy észnélkül :D) kellett elérni! Akkor még a Játék maga adta az élvezetet, én pl. már nem élveztem igazán az elmúlt években! Akkor még egy csapat, egy Klán azért volt együtt, mert jól érezték magukat egymás között és együtt érték el a sikereket, ma egy kicsit másabb a dolog, a PP-k többet nyomnak a latba! :( Értem én, hogy abból kell vagy lehet fenntartani a KH-t, a szervereket, de így lassan a 30. szerver felé (amiből már kb.15 pénz(PP)orientált volt talán futná egy általam "retro"-nak nevezett szerver indítására is, ahol talán "nagy visszatérések" és színes játék, illetve játékkedv alakulna ki újra a következő 15, immáron "hagyományos", PP-orientált szerver iránt is!
Előre is elnézést kérek, nem kritikának szántam, kizárólag javaslat szintjén!
Üdv!
 

DeletedUser15833

Vendég
"M ez??"

Általában "nyugodt típusú" ember vagyok, de nálam is lecsapódhat a biztosíték...

Az ami most lecsapta a biztosítékot az, hogy szinte minden második "ablakban" egy "Fejleszd: Prémium fiók, XY »Több információt kérek..." kiírás van!

Tudom hogy valamiből meg kell élni, de túlzásba ne essék!
 

DeletedUser18007

Vendég
Én megérteném,
Hogy mindenki fél
De ha senki nem szól,hogy baj van,
Hát kimondom én.

Így nem jó a Klánháború
S az előzőt akarom,
S a kettő között
Túl nagy a szakadék.

Én nem hiszem el,
Hogy csak így lehet,
Hogy nem hagyhatnátok
S mi végre játszhatnánk.

Mert ahogyan ezek a frissítések,
A végén úgy elrontatják akár csak a Traviant
És nem lesz már semmi,
Mit szeretnék legbelül.

Ez egy baráti jobb,
Mely feléd mutat,
Fogadd el végre
És ne frissíts!

Én mondom,az előzőt akarom,
Te mondod, megteszed,
Elhiszem hogy ti szeretnétek jobb legyen,
De nekünk az előző a jó.

Játsszuk el, hogy most nektek is kék az ég,
Hogy emlékeztek milyen volt rég,
Mint mikor nem frissítettek.
Játsszuk el azt, hogy visszakapjuk az előzőt,
Hogy végre újból élvezzem,
Hogy ne kelljen törölnöm!
 

DeletedUser15833

Vendég
Így is mondhatjuk... :) :D
__________________

Ne vesszen el a játék, ne legyen belőle valami "adware f*s"! Cselekedni kell, mert már a végén nem lesz kiknek frissíteni!

Ne legyen az, hogy "úgy csináltok", mintha minden a legnagyobb rendben lenne!

mr.the colonel mondta:
Mert ahogyan ezek a frissítések,
A végén úgy elrontatják akár csak a Traviant
És nem lesz már semmi,
Mit szeretnék legbelül.

Nekem általában nincs semmi baj a frissítésekkel, de a 8.30-as frissítés legnagyobb újdonsága, hogy mindenhol prémium reklám van, még ott is ahol eddig sose volt! (Pl térképen is írja hogy "vegyél prémiumot hogy nagyobb térképet használhass"!)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15152

Vendég
Azon tanakodtam hogy nem sokan szeretik a Kalid távcsövét mert csak támadásnál van haszna hogy látjuk mennyi embere van egy másik játékosnak. Így olyan mint egy fél fegyver. Lehetne védekezésnél is használni. Az egyik amire gondoltam hogy ha a távcső a lovagnál van a faluban, akkor lehessen látni hogy mivel támad az ellenség, vagy olyankor az a kémkedési rendszer működjön mint V3-on. (ott dupla annyi kém kellett felderítésre mint amennyi a faluban volt)

Vasco jogara meg vagy gyorsabb nemes képzést engedjen vagy gyorsabban mennyen fel a hűség egy elfoglalt faluban.
 

DeletedUser17975

Vendég
Azon tanakodtam hogy nem sokan szeretik a Kalid távcsövét mert csak támadásnál van haszna hogy látjuk mennyi embere van egy másik játékosnak. Így olyan mint egy fél fegyver. Lehetne védekezésnél is használni. Az egyik amire gondoltam hogy ha a távcső a lovagnál van a faluban, akkor lehessen látni hogy mivel támad az ellenség, vagy olyankor az a kémkedési rendszer működjön mint V3-on. (ott dupla annyi kém kellett felderítésre mint amennyi a faluban volt)

Vasco jogara meg vagy gyorsabb nemes képzést engedjen vagy gyorsabban mennyen fel a hűség egy elfoglalt faluban.

Szia,

Sajnos szerintem ezek nem kivitelezhetőek, mivel az hogy lásd az ellenség támadó egységeit Kalid távcsöve segítségével túl nagy előnyt jelentene, ahogy a nemes gyorsabb képzése is elég nehezen megoldhatónak látszik. Ezek a tárgyak az adott egység védekező, illetve támadóerejét képesek megnövelni, nem hathatnak a játékban beállított kiképzési időre.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem

Egy ideje a jelentéseket sokféleképp lehet szűrni:


Összes típus
Kikémlelt
Győzelem, veszteségek nélkül
Veszteség:
Vereség, de megrongáltál épületeket
Vereség, de sikerült kémkedni
Legyőzött


Kis támadás (1-1000 egység)
Közepes támadás (1000-5000 egység)
Nagy támadás (5000+ egység)
Farmoló támadás
Főnemest tartalmaz
Kémlelés
Lovagot tartalmaz




Nem lenne rossz, ha ezek is beletartoznának a szűrési feltételek közé:

- Élő falu támadása
- Barbár vagy Bónuszfalu támadása

Lehet én vagyok ügyetlen, de a mai napig nem találtam olyan szűrési lehetőséget, amivel külön lehetne választani a farmolásról szóló jelentéseket a fake támadásoktól, ezzel az opcióval viszont ez megoldódna.



Köszönöm, hogy elmondhattam.
 

DeletedUser17975

Vendég
Szia,
Ha Farmkezelővel farmolsz szétválaszthatod a fent említett két opciót. Kiválasztható fent, hogy mely jelentéscsoportokat szeretnéd megjeleníteni: [Összesen], [Új jelentések], [Archívum], [Farmkezelő] vagy [Jutalmak]. Ha itt kiválasztod az [Új jelentések] opciót akkor nem látod a farmkezelő által kapott jelentéseket. Természetesen továbbítom a javaslatot Sajtmacskának.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15152

Vendég
Üdv. Az jutott eszembe hogy nem-e lehetne az hogy farm kezelőnél ha, egy játékost farmolok akkor azt a jelentést ha átrakom a farmkezelő jelentései közé akkor onnantól kezdve megjelenjen a faluja a farm kezelőben. Meg szimulátornál ne csak az összes csapatomat tudjam beilleszteni (PF-ben) (elül az a kis nyíl) hanem adott egységeket is (pl. oldalt lenne ugyan olyan nyilacska az egységek mellett és csak azokat az egységeket rakná be)
Meg a szerencsét szimulátorba el lehessen menteni egy másik értékre mert én pl. mindig -25%-al számolok. Az mindegy hogy hol lenne lehetne a beállításokban is mint a térkép méretezés.
 

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretném kérdezni,hogy esetleg lehetőség lenne e a farmkezelőnél a kos indításának lehetősége?
mert a barbikon ugye bár növekszik a fal mérete .És egyszerűbb lenne ilyen formába le verni azokat ahol van fal.
 

DeletedUser

Vendég
Esetleg tudna valaki válaszolni a kérdésemre?
meg köszönöm előre is.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,
Ha Farmkezelővel farmolsz szétválaszthatod a fent említett két opciót. Kiválasztható fent, hogy mely jelentéscsoportokat szeretnéd megjeleníteni: [Összesen], [Új jelentések], [Archívum], [Farmkezelő] vagy [Jutalmak]. Ha itt kiválasztod az [Új jelentések] opciót akkor nem látod a farmkezelő által kapott jelentéseket. Természetesen továbbítom a javaslatot Sajtmacskának.

Köszönöm Goldy


Még egy javaslat, szintén farmolással kapcsolatos.

Sokan szeretik a farmokat úgymond "karban tartani", azaz, hogy ne legyen fala, vagy lekatázni bizonyos épületeket, hogy azok a nyersanyaghoz szükséges dolgokat építsék stb...

Szerintem nem lenne egy utolsó gondolat megengedni a farmolóban, hogy a kost vagy/és a katapultokat is be lehessen jelölni.
(a katapultok azt ütnék ami alapértelmezettnek van beállítva)
Biztos sokan örülnének neki.

Igaz, ez is nagy segítség, hogy már az ember be tudja jelölni, hogy a veszteséggel járó (sárga) jelentéseket külön átnézegesse, de ilyen esetben még kézzel kell vagy scriptel kell bepötyögni az egységeket, hogy némi kossal térjenek oda vissza a csapatok.

Aki pedig nem szeretne gépeket használni a farmoláshoz, azok 0 egységet hagynak abban a rublikában és kész, nekik nem okoz semmiféle csorbítást.
 

DeletedUser17975

Vendég
Szia,
Természetesen ezt a javaslatot is továbbítom Sajtmacskának.
Köszönjük a javaslatot!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent