Japán megsegítése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
A Klánháború játékosainak összefogása Japánért



Az InnoGames a Japán természeti katasztrófa áldozatai számára adománygyűjtésbe kezdett, "Játékosok Japánért" címmel a betterplace.org honlap segítségével.


Ezen az adománygyűjtő oldalon a Klánháború játékosai együtt, származási helytől függően, közösen összefoghatnak, hogy segítsünk azoknak (főleg gyerekeknek), akik földrengés és cunami következtében elvesztették otthonukat. A számok döbbenetesek: 260 000 ember lett otthontalan, és közülük 49 000 gyermek!


Minden kis adomány sokat ér: az áldozatok megsegítését szolgálja.


Segítségeteket köszönjük,

Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Én is 10 ...ÉS ezen a honlapon lehet venni 3 eurójért??
 

DeletedUser12108

Vendég
Ez szerintem ugratás..
Milyen formában jut egyáltalán el oda pont azoknak a családoknak a pénz?
Vagy mi a biztosíték,hogy pont oda megy..
Nem hiszek az ilyenekbe..
 

DeletedUser

Vendég
Nekem nincs prémiumom. De a sok milliárdos az ilyenekből lett az...
Van a világon rengeteg ország, melynek igazi "vezetői" már rengeteg bőrt lehúztak a lakosairól, fizessenek ők. Nekik van miből!
Cefetül rühellem, mikor olyanoktól csalnak ki lelkiismereti alapon ilyenekre pénzt, akiket amúgy is kizsákmányolnak.
Az ilyen katasztrófákért felelős személyek meg röhögnek a markukban a Kanári szigeteken. (úgy mint az ajkai vörös iszap)
Ez a kis gyűjtögetés pont elég egy két emberke vagyonát növelni, de légyfing a japánok számára. Euró milliárdok kellenek oda csak a romok eltakarítására!
 

DeletedUser7630

Vendég
Igen, en olvastam, hogy a japanok gyujtest szervetek a magyaroknak vagy az arviznel, vagy a voros iszapnal....megprobaltam megkeresni, de igy hirtelen nem kaptam...es akar hogy nezzuk, azert ami naluk tortent sokkal sulyosabb..
 

DeletedUser

Vendég
Csak nem haltak meg 12000 en avgy menyien és nem tűntek el 17000-en
 

DeletedUser

Vendég
Csak egyszer irok ide,de szerintem veloset!:D:D:D

Ez egy jatek.Ugye?
Ez egy virtualis vilag.Ugye?
Semmi koze sincs a valoeletnek.Ugye?
Mindeg mondogatjak hogy ne vigyuk bele a jatekba a valo vilagot.Ugye?
Akkor ez a topic is off!:D
Ez egy jatek...semmi koze sincs a katasztrofakhoz,az akar hol is legyen,mert ide jatszani megyunk mint peladul:

Egy par haverral megyunk focizni...csatlakozni akarnak egy paran mint ellenfel...bele is egyezunk.

De ha focizas kozbe valaki oda jonne hogy nahh,adja man penz,me talaj viz van a garazsban es ki akarom szivatni!Szerintetek adni fogok?Hat persze hogy nem.
Miert nem?
1.Nincs bizonyitek hogy talaj viz van nala.
2.Nem a vizet akarna kiszivatni,hanem engem akar megszivatni....

Ennyi....

Segitsek a kinaiak,beluluk ugyis sok van.... 1,2 milliardan vannak
 

DeletedUser7630

Vendég
Miert toroltetek a hozaszolasat, most ugy nez ki, mitha hulye lennek...?! :)
 

DeletedUser12846

Vendég
Azert mar durvacska par hozzaszolas.

Egy ha nem erdekel teged ez a topic Mia a france utod belle az orod s ide irtok sok marhasagot hogy igy nem segitesz nekik ugy nem segitesz nekik senkitse erdekel hogyte nem segitesz az embereknek ok is magasrol szar*** rad biztos!

Ez a topic aze van letre hozva hogy aki tud s szeretne az segitsen a karosultaknak egy kisebb oszegel nem azert hogy te most fel gyere s itt adjad az eszt s okoskodjal.

Ha nem segitesz masoknak akkor besse gyere erre a forumra mia a france kell mindig itt a gany*** nyomni nem ertem ertelmesen nem lehet hozzaszolast irni ? De valakinek ahogy latom idegeire meen az hogyha nem tud valameik forumra valami marhasagot irni.!

Akinek nem inge ne vegye magara! Aki tud Segit aki nem Az nem! s pont azal nem segitesz hogy itt sok marhasagot mindenki le irr ossze vissza igy nem segitunk ez csak egy jatek blablabla.

de itt a forumon mar ahogy latom nagy divat let az hogy szokdosik mindenki minden forumra s mar kell offolni hogy valamivel eszre vegyek az embereket.
 

DeletedUser

Vendég
ez igaz.
amit írtál annak tényleg nincs sok értelme.
feltéve ha van olyan aki el tudja olvasni :D
javaslom menj el pár magyar nyelvtan + irodalom órára ne pedig itt égesd magad a botrányos magyar nyelvtudásoddal

Egyébként meg ez egy szabad ország,nem tudom Neked még nem szóltak hogy vége van a KGST-nek ?
Szóval ha valakit zavar valami az majd kitörli.
Akinek nem inge nem veszi magára, bár de biztos sokat adakoztál, ha már így háborogsz ezen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Undorító ami itt megy . Egy ilyen katasztrófából is veszekedést csinálni . Hova lehet még süllyedni ?
 

DeletedUser10079

Vendég
Ez szerintem ugratás..
Milyen formában jut egyáltalán el oda pont azoknak a családoknak a pénz?
Vagy mi a biztosíték,hogy pont oda megy..
Nem hiszek az ilyenekbe..

Persze,az is ugratás volt amit a tv-ben láthattál,a 10+ méteres hullámok,meg a több száz több ezer eltűnt/halott,csupán egy média fogás,hogy jobb áron adhassák el a versenymotraikat,ugye Dark?

Nekem nincs prémiumom. De a sok milliárdos az ilyenekből lett az...
Van a világon rengeteg ország, melynek igazi "vezetői" már rengeteg bőrt lehúztak a lakosairól, fizessenek ők. Nekik van miből!
Cefetül rühellem, mikor olyanoktól csalnak ki lelkiismereti alapon ilyenekre pénzt, akiket amúgy is kizsákmányolnak.
Az ilyen katasztrófákért felelős személyek meg röhögnek a markukban a Kanári szigeteken. (úgy mint az ajkai vörös iszap)
Ez a kis gyűjtögetés pont elég egy két emberke vagyonát növelni, de légyfing a japánok számára. Euró milliárdok kellenek oda csak a romok eltakarítására!

Senki nem mondta,hogy adakozz.Ha nem vetted volna észre az egész világ adakozik és segít ahol tud.Milyen is lenne a világ ha nem ezt tennék?Ez a pénz nem az általad említett milliárdosok zsebében köt ki,hanem a rászorulókon segít,rajtad áll hogy inkább elmész venni a boltba egy tábla csokit,vagy inkább azt a pénzt -azt a pár eurót- rááldozod erre az ügyre.És a nap végén elmondhatod hogy tettél valami jót,és jól fogod magad érezni.
Ha erre tud bárki is felelőst találni,akkor az előtt emelem a kalapom.
Persze ha mindenki így gondolkodna,akkor egy peták sem gyűlne össze és azok a bizonyos romok ott hevernének még a jövő évszázadban is.


Igen, en olvastam, hogy a japanok gyujtest szervetek a magyaroknak vagy az arviznel, vagy a voros iszapnal....megprobaltam megkeresni, de igy hirtelen nem kaptam...es akar hogy nezzuk, azert ami naluk tortent sokkal sulyosabb..

Csak a kiemelt részre reagálnék.
Láttad mi történt japánban?Megnéztél legalább egy képet is egy kis részlet töredékről?
Felvilágosításul.A vörös iszap katasztrófa(ami emberi hanyagság következménye és nem természeti katasztrófa) néhány környező falut tett -úgymond- tönkre.A Japánban történt katasztrófa fél országot tett tönkre és több 10.000 ember életét.
Gondolkodj el ezen amikor legközelebb ilyet írsz.


Csak egyszer irok ide,de szerintem veloset!:D:D:D

Ez egy jatek.Ugye?
Ez egy virtualis vilag.Ugye?
Semmi koze sincs a valoeletnek.Ugye?
Mindeg mondogatjak hogy ne vigyuk bele a jatekba a valo vilagot.Ugye?
Akkor ez a topic is off!:D
Ez egy jatek...semmi koze sincs a katasztrofakhoz,az akar hol is legyen,mert ide jatszani megyunk mint peladul:

Egy par haverral megyunk focizni...csatlakozni akarnak egy paran mint ellenfel...bele is egyezunk.

De ha focizas kozbe valaki oda jonne hogy nahh,adja man penz,me talaj viz van a garazsban es ki akarom szivatni!Szerintetek adni fogok?Hat persze hogy nem.
Miert nem?
1.Nincs bizonyitek hogy talaj viz van nala.
2.Nem a vizet akarna kiszivatni,hanem engem akar megszivatni....

Ennyi....

Segitsek a kinaiak,beluluk ugyis sok van.... 1,2 milliardan vannak

Tényleg velős volt és egyben orbitálisan nagy butaság is.
Ne,ne keverd a való világgal a játékot.Tehát ha elfoglalnak egy falud,akkor ne akard betörni az illető képét.
De ne is keverd a szezont a fazonnal.Nem azt kérték tőled hogy foglalj a Japán gyerekeknek 100 falut,hanem hogy lehetőségedhez mérten adakozz/segíts(ha ezt nem írod le már az is segítség lett volna...).Ezt a virtuális játékot emberek játszák és tökéletes felület arra,hogy felhívják az emberek figyelmét az adakozás lehetőségére,ami egy nemes dolog.

A példádra reagálva:
eltörik focizás közben a lábad.Segítségért ordítasz mint a fába szorult féreg.
1.Nincs bizonyítékod hogy valóban el is tört,tehát elsétálok melletted.
2.Nem segítséget akarsz kérni,hanem engem megszivatni.

Milyen lenne a világ ha mindenki így gondolkodna???



Sajnálom,de nem tudtam elmenni szó nélkül ezen hozzászólások mellett.És tényleg elszomorító,hogy ebből viccet csinálnak egyesek illetve kifigurázzák ezt.Emelett magatokat minősítettétek.
sajnálom ha megbántottam ezzel valakit,nem szándékozok vitatkozni és vitát indítani.

Végezetül megköszönném Sajtmacskának a felhívást.Lehetőségemhez mérten segítek.

Szép napot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12846

Vendég
ez igaz.
amit írtál annak tényleg nincs sok értelme.
feltéve ha van olyan aki el tudja olvasni :D
javaslom menj el pár magyar nyelvtan + irodalom órára ne pedig itt égesd magad a botrányos magyar nyelvtudásoddal

Egyébként meg ez egy szabad ország,nem tudom Neked még nem szóltak hogy vége van a KGST-nek ?
Szóval ha valakit zavar valami az majd kitörli.
Akinek nem inge nem veszi magára, bár de biztos sokat adakoztál, ha már így háborogsz ezen.

Nem is fogok tudni perfek magyar nyelvet.:) nem magyar jatekos vagyok ennyi :) de kox a nagy felvilagositast.
 

DeletedUser

Vendég
Csak a kiemelt részre reagálnék.
Láttad mi történt japánban?Megnéztél legalább egy képet is egy kis részlet töredékről?
Felvilágosításul.A vörös iszap katasztrófa(ami emberi hanyagság következménye és nem természeti katasztrófa) néhány környező falut tett -úgymond- tönkre.A Japánban történt katasztrófa fél országot tett tönkre és több 10.000 ember életét.
Gondolkodj el ezen amikor legközelebb ilyet írsz.

Én láttam :)
És Ők látták ?
akkor miért nem tettek ellene semmit ?
bocs hogy szóltam :p
a szám már csak ezért van :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Seor, Kifli, Tomi hozzászólásával értek egyet.
Aki nem akar, úgysem fog segíteni, de csak azért beírni ide, hogy a frusztráltságának hangot adjon, arra semmi szükség.
Ez nem az a hely, ahol egymást kell szapulni; történt egy katasztrófa, és lehetőség van akár egy keveset is, de segíteni.
Aki nem akar, az nem teszi, ez nem kötelező, aki úgy érzi, megteheti, vagy meg szeretné tenni, meg fogja.

A topicot lezárom.

Sajt
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent