Józsik

  • Témaindító DeletedUser15509
  • Kezdés ideje

DeletedUser15509

Vendég
Ide jöhetnek a klán szimpatizánsai!

Frappáns hadüzenet egy Anonim költőtöl!:)

Eljött a napja ki kapja,ki marja
barátok hadának lesújt a kardja!
Furkálódunk?Firkálódunk?
Nem szép dolog,ha kékek vagyunk!
Most már lehet,bármi mehet
piros pozsgás Béla gyerek!
Hívhatjátok a "nagyon nagy őt",
védelemért mint eddig is sőt!
Önállóan menni,nem megvezetve lenni,
tök jó dolog,mint motor forog
klánunk egy irányba,ennyi!
Szóval minden szépet,és jót!
Nem szaporítom tovább a szót.
Fórumra csak azt ami vót!
Támadásban nem leszünk Skót!

Ha szeretné,hogy megemlítsem a nevét a versike alatt,írjon rám v15ön,de csak úgy nem szeretném!:)
 

DeletedUser

Vendég
Na,erre kiváncsi leszek :)

EZT MOST NEM ÉN NYITOTTAM MEG !! :p :D:D
 

DeletedUser15509

Vendég
létező klánnak nyitottam,csak nem bannol ki a drága support,bár már éltem át sok érdekes dolgot!:))))
 

DeletedUser

Vendég
Itt most mi a lényeg?:D

amúgy én vágom, hogy ki írta :)
 

DeletedUser15509

Vendég
lényeg?

Józsefeket éltetni kell!:)

hajrá JÓZSEFBRIGÁD!:p
 

DeletedUser

Vendég
Jó,jó ,na de Te ki vagy ? :D Mert azt már látom hogy kivagy :D
 

DeletedUser

Vendég
Őszinte leszek,amikor azt mondom,hogy azért jött jól az hogy belakshel koma belevitte a Skulls-t ebbe a háborúba,mert legalább van kit foglalnunk :D

Ha a BÉLÁK maradtak volna egyedűl korántsem alakulna ilyen jól a helyzetünk :D:D

De ezt sokan nem értik meg :rolleyes: Így amíg a két szervezet abban méri össze erejét,hogy melyik is tudja a jobb szervezést felvonultatni, addig BÉLÁK meg röhög a markába :D Pedig igazából nincsen mire .

Side 1:
Tribes: Skulls, Skull
Side 2:
Tribes: WikinG

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 15
Oldal 2: 44
Különbség: 29

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 113,505
Oldal 2: 336,029
Különbség: 222,524

chart
 

DeletedUser

Vendég
Ez egyértelműen kritizálást és provokálást előtérbe helyező topic.
Mellesleg felesleges is, ugyanis nincs Józsik klán, és már a gúnynevek használata is sértésnek számít.
Az én bírálásom alapján már 3 szabályt is megszegtél. :D De lássuk mit szól majd a Support. :p


Egyébként sem hiszem, hogy a te klánod olyan tökéletes lenne. Ha te azt hiszed, akkor bizony álomvilágban élsz. Kérdeztem az ex SoD-osokat, 6 ember van a klánodban, aki tudja mi az a klánháború és, hogy hogyan kell játszani vele. Többiek 1 perces nemesvonatokat küldözgetnek, éjszakai bónuszban támadnak, egyéb hasonló esetek. 6 ember, érted te ezt? Felfogtad? Gondolom nem. Sebaj... Amíg nem tudsz normális klánt alkotni a hibát csak a saját klánodban keresd, ne pedig a másokéban. :rolleyes: (Ki is emeltem, hogy tudd mit kell keresni. Hát persze hogy a hülye vezetést, mi mást...? :) )

Egyébként, ha olyan bénák lennénk, mint ahogy te állítod miért akarod, hogy olvadjunk hozzátok? :eek:
Látod látod, már megint nem gondolkozol mielőtt toborzol és most szegény Wikingeket akarod megfosztani az áldozatoktól semmibe véve ismét a lakatokat és a háborút. :D Hatalmas tehetséged van egy speed szerveres klán vezetéséhez! Tudod miért? Ott nem kell sokáig eltűrni a vezetésed egy területi elhelyezkedés miatt. :p



[SPOIL]Side 1:
Tribes: ~SoD~
Side 2:
Tribes: BÉLÁK

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 10
Oldal 2: 68
Különbség: 58

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 86,179
Oldal 2: 611,233
Különbség: 525,054

chart

[/SPOIL]

Nyomunkba sem értek, mit akarsz itt? Milyen alapon kritizálsz te minket NájtHók? :D
Puszi! :p
 

DeletedUser15509

Vendég
Ez egyértelműen kritizálást és provokálást előtérbe helyező topic.
Nem kritizálok én senkit..:) József ugyanolyan név mint a béci vagy nektek mi a nevetek?:) balázs?ja nem bogi.elnézést!

Az én bírálásom alapján már 3 szabályt is megszegtél. De lássuk mit szól majd a Support.
Support?Az szeret engem,szóval gyorsan olvassatok XD

Egyébként sem hiszem, hogy a te klánod olyan tökéletes lenne.
Kikerülöd a dolgokat édes,beszélgessünk inkább erről a frappáns hadüzenetről!:)

6 ember van a klánodban, aki tudja mi az a klánháború és, hogy hogyan kell játszani vele.
Abból 4 te vagy,jól sejtem?xp

Egyébként, ha olyan bénák lennénk, mint ahogy te állítod miért akarod, hogy olvadjunk hozzátok?
Nem vagytok bénák,csak bélák...kornátsem ugyanaz..:) bár...

Látod látod, már megint nem gondolkozol mielőtt toborzol és most szegény Wikingeket akarod megfosztani az áldozatoktól semmibe véve ismét a lakatokat és a háborút.
Nagyon kicsit nézz(etek) a dolgok mögé,és rájöttök hogy mi a fricska a dologban..:p tényleg nem kell nagyon nagy IQ.Próbáltáok meg,úgyis tudom,hogy nem okoztok csalódást,Józsikáim!:)

Nyomunkba sem értek, mit akarsz itt? Milyen alapon kritizálsz te minket NájtHók?
hát nem tudom...erre a kérdésre diplomáciai okok miatt nem adhatok észszerű választ kedvesem..:( De majd idővel úgy is meglátod..:)

Keedves vagy,várj odafordítom..:)
 

DeletedUser

Vendég
mi ez a hozzászólás, harmonika ? :D

Egyébként sem hiszem, hogy a te klánod olyan tökéletes lenne. Ha te azt hiszed, akkor bizony álomvilágban élsz. Kérdeztem az ex SoD-osokat, 6 ember van a klánodban, aki tudja mi az a klánháború és, hogy hogyan kell játszani vele.

Egyébként, ha olyan bénák lennénk, mint ahogy te állítod miért akarod, hogy olvadjunk hozzátok? :eek:
Látod látod, már megint nem gondolkozol mielőtt toborzol és most szegény Wikingeket akarod megfosztani az áldozatoktól semmibe véve ismét a lakatokat és a háborút. :D Hatalmas tehetséged van egy speed szerveres klán vezetéséhez! Tudod miért? Ott nem kell sokáig eltűrni a vezetésed egy területi elhelyezkedés miatt. :p

Hát ,mondjuk agresszornak most igaza van ;)
Nem tudja senkisem jobban ezt a játékot mint Ő személyesen :D
Ezt én bizonyíthatom !!

Íme :
[SPOIL]
35e96df300.png

Hozzátenném,hogy erre a falura CSAK ! 8 ostrom sebességű FAKE ment,dehát így kell védekezni a fake ellen :)[/SPOIL]

Agresszor diplomáciai okfejtése pedig ezesetben helytálló, ugyanis a BÉLÁK ha olvadnak,akkor nem egy klánnál húzza ki a gyufát az aki éppen beveszi Őket :p
Szóval csak okosan a toborzással ,mert nem tudni hogy milyen sebhelyre lép rá, aki lépegetni mer ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16029

Vendég
Vajon a kontaktlencse vagy a szemüveg a jobb?
Neked melyik van Lord?:)
Minden esetre cseréld le mert rossz!;)

Ugyan már... Dark Lord legalább nem egy átvett accal huszárkodik (így sem kéne, de...). Mikor még én az =MH=-ba játszottam, nem vettek be mindenféle n00bot...
 

DeletedUser

Vendég
7 AMG-A 11.012.782
8 BÉLÁK 9.487.358
9 WikinG 8.002.210

HOPPÁ !

A klán az ellenség alá ért a rangsorban ! :eek:
Az ellennek most sürgősen toboroznia kell valahonnan,hogy az előnyüket és a szokásukat megtartsák .
Csakhogy az előttük álló klán csaknem másfél millió ponttal tart előttük !
Mi lesz most ? :eek:
Ha így folytatják a BÉLÁK ,még a BALÁZSék mögé csúsznak,
És akkor oda lesz a büszkeség ! :(

Hiszen mégiscsak a fél világot vezették meg hogy Ők a jobbak ^^

Vagy most a Nagytesóknak (Skulls) a Skull-t kell felosztaniuk újra ?
Netán átküldik a BÉLÁKhoz Őket kiképzésre ? :p Hiszen csak Ők tudják hogy hogyan kell a nemesekkel védekezni profi módon.

Lassan Meg lehetne alapítani lassan a Gyurma klánt fiúk ! :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezt a topicot már rég törölni kellett volna.

agressivnek igaza van,ez csak kritizálás és sértegetés céljából jött létre.
Tiszteljük meg ellenfeleinket.
 
Fent