Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser156

Vendég
Hali
Lenne egy nagy kérdésem:
Elindítok egy nemes legyártását és mielőtt meglenne anemes elfoglalják a falut. Mi lesz a nemes sorsa?
Mert ha valamilyen egység gyártása folyamatban van és elfoglalják a falut az egységek leképzése azért folytatódik de már az új tulajdonosé lesznek!
Na ha ezen az elven működik akkor az új tulajdonosé lesz a nemes! És mivel a nemes képzéshez érme szükséges kinek az érméibe kerül a szegény árva nemes? na és ha az új tulajnak nincsen érméje?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Yo.

Van bármi lehetőség arra, hogyha duáltárs vagyok akkor a mobile üzeneteket (push notifications) szétválaszthassuk? Tehát, hogy ne accounthoz, hanem telefonhoz kötődjön vagy mindenféleképpen midle ground-ot kell keresünk?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Yo.

Van bármi lehetőség arra, hogyha duáltárs vagyok akkor a mobile üzeneteket (push notifications) szétválaszthassuk? Tehát, hogy ne accounthoz, hanem telefonhoz kötődjön vagy mindenféleképpen midle ground-ot kell keresünk?

Nekünk mióta újult a kh app, azóta jelzett nekem is, és a duálomnak is az app :D
 

DeletedUser19790

Vendég
Hali!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha könnyített világban már játszom és van 4 falum, akkor ha egy másik világból áthelyezem egy elfoglalt falumat ugyan abba a könnyítettbe, az hogy néz ki?
Gondolok itt arra, hogy megmaradnak a korábbi falvaim? Az új falum a többi mellé fog kerülni?

Köszi előre is a választ!
 

DeletedUser19790

Vendég
Eh
Rámentem, hogy átlépés könnyítettre, és elveszett a falu. :/
Sebaj, nem nagy veszteség...
 

DeletedUser19805

Vendég
Üdv! szeretném megkérdezni,hogy a következő Classic mikor indul?
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Köszönjük az érdeklődést játékunk iránt, nagyra tartjuk. Új világok indításának oka vagy az, hogy olyan új elem kerül be a játékba, amely indokolttá teszi külön világ indítását, vagy az, hogy a szerver terheltsége ezt indokolttá teszi. Bármely eset merül is fel, azonnal tájékoztatjuk játékosainkat a főoldalon, ill. a fórumon is. Megértésed köszönjük.
 

DeletedUser20015

Vendég
Tudom mindig jár az arcom de ezt szeretnénk tudni miért történik:
"We expect to be able to restore the functionality by the end of July."

Köszi előre is:)
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Tudom mindig jár az arcom de ezt szeretnénk tudni miért történik:
"We expect to be able to restore the functionality by the end of July."

Köszi előre is:)

Amennyiben a prémium átadás deaktiválására gondolsz, amely technikai okok miatt került lezárásra, sajnos az kell mondnom, hogy egyelőre mi sem tudunk ennél többet és várunk visszajelzést a fejlesztő csapattól. Amint megtudunk valamit azonnal jelezni fogunk.
Elnézést szeretnénk kérni e kellemetlenség miatt.
 

DeletedUser20015

Vendég
Csak kiváncsi voltam. Remélem, hogy a falak miatt olyan gyorsan fogják megjavítani. Carryon

Jaded
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
1 világba a regisztráció automatikusan 180 nap után záródik vagy annyi nap után ahány szükséges ahhoz, hogy 1 klán nyerni tudjon?
Pl v54 360 napos de 180 után már nem lehet bemenni.
 

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
Helló!

Az, hogy a klánok záródnak az mit jelent pontosan? A játékbeli üzenet azt írja, hogy a klánok elhagyására többé nincs lehetőség. Ez azt jelenti, hogy a klánból való kirúgás és a klánhoz való csatlakozás még lehetséges?
 

DeletedUser19597

Vendég
Zárt klánok:
Néhány körben (Classic, speed világok) a klánokat zárjuk. Ez azt jelenti, hogy a zárás pillanatától kezdve az adott klán nem hagyható el, tag nem rakható ki (max. ha törlődik). Az üres helyekre viszont új tag felvehető.
 
Fent