Játékkal kapcsolatos kérdések

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Üdv!

1. Van-e esély arra hogy a TW Stats-on újra látszódjanak profilokon a napi eredmények és a régi kláncímerek? (lezárt világokon ez már nem elérhető!) Tök jó dolog lenne ez szerintem, hogy ne csak egy "lebutított számhalmazt" lássunk!

2. V-50 re érkezett több szuper beállítás javaslat, jó lenne erről is közösen beszélgetni tovább mert semmi választ eddig még nem kaptunk! :(

köszönet.

Az 1-es pontot már többen is írtuk, de nem kaptunk rá választ.
 

DeletedUser18819

Vendég
Üdv!

1. Van-e esély arra hogy a TW Stats-on újra látszódjanak profilokon a napi eredmények és a régi kláncímerek? (lezárt világokon ez már nem elérhető!) Tök jó dolog lenne ez szerintem, hogy ne csak egy "lebutított számhalmazt" lássunk!

2. V-50 re érkezett több szuper beállítás javaslat, jó lenne erről is közösen beszélgetni tovább mert semmi választ eddig még nem kaptunk! :(

köszönet.

Sziasztok!

1.: A twstats sajnos nem hozzánk, de még csak nem is az InnoGames-hez tartozik, így azt, hogy ott mi látható mi nem tudjuk szabályozni.

2.: Egyelőre induljon el V48 és 49, utána lehet V50-en meg a beállításain gondolkodni. :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Sajtmacska, hogy áll a gyűjtögetés funkció leírásával? (volt egy privát kommentje, hogy dolgozik valami ilyesmin (nem beszélhetnék erről, mert support ticket keretein belül történt LUL)
Csak azért kérdezem, mert szerintem tudnék benne segíteni .net-en vannak szép posztok róla illetve én is írtam egyet oda a témával kapcsolatban (teljesen fölöslegesen) illetve valaki már érdeklődött erről itt a fórumon is, hogy nem talál róla információt.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sajnálom, eléggé lebetegedtem, még a hétvégén próbálom befejezni. Bocsánat a késésért.
Bármilyen segítséget szívesen elfogadok, és természetesen prémium ponttal honorálom :) :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Nem tudom, hogy ezt ide kérne írnom, de nem igen találtam másik fórum topicot erre, ha mégis van akkor elnézést a figyelmetlenségemért.
Egyszer már írtam support levelet és választ is kaptam rá, de nem érzem nagyon az előrelépést szóval megint próbálkoznék itt, aztán lehet valaki tud segíteni.
Tehát, amit nem értek azaz, hogy miért különbözik nézet illetve beállítás terén a magyar és a nemzetközi fórum? Én úgy gondolnám, hogy csak fordításban kellene ugye eltérnie másban egyeznie. Két dolog az, ami engem érdekelne. Az egyik az aláírás megváltoztatása illetve, hogy az aktuális aktív posztokat/topicokat láthassam. Erre .net fórumon van lehetőségem itt nincs.
Pár kép bizonyításként és pontosításként, hogy ne így a levegőbe lógjon:
- Magyar aláírás beállítása hiányzik / Angoloknál létezik "signature" menüpontként
- Magyarban nincs ablak az új posztoknak (teljesség igénye miatt) / Angolban megjelenik az "elérhető "aktív tagok - members online now" ablak alatt "NEW POSTS" néven (teljesség igénye miatt1 / teljesség igénye miatt2)

Nem tudom, hogy nálam vagy a másik oldalt van a hiba, hogy valójában hiba vagy sem -ergo direkt van így-. Csak szeretném kideríteni. :)

PS: Még egy dolog előjött. Amikor 4-en vagy annál többen "like"-olnak egy kommenttet és rákattintok arra, hogy "x személy likeolta" akkor itt magyaron hiba üzit dob, .net-en pedig, mint facebook-on egy pop up ablakban megmutatja a like-olókat.


Ideiglenes megoldás, de akik kiváncsiak esetleg a nem látható likeokra azoknak:

https://forum.klanhaboru.hu/"index.php?posts/205888/likes\"

a pirossal jelölt részeket törlöd a címsorban lévő linkből, nyomsz egy entert és bejön az oldal azok neveivel akik likeolták a hozzászólást
 

DeletedUser19379

Vendég
Sziasztok lehet már kérdezte valaki de nem találtam :/ azt szeretném megkérdezni hogyha újra kezdtem a játékot ugyan azonn a világon ahol már volt 4 városom az aranyérmék megmaradnak vagy elveznek ?
 

DeletedUser8560

Vendég
Tehát 4 vagy több "kedvelés" esetén jelentkezik a probléma, amikor megnézem, hogy kit takar az "X másik személy". Jelen esetben "1 másik személy".
Amennyiben ITT (magyar fórumon) rákattintok az "1 másik személy" linkre EZT kapom.
Míg angol fórumon rákattintok ugyan ARRA (angolul "X others", jelen eserben "3 others") akkor EZT kapom (egy felugró ablak, ahogy facebook-on is.

Egyelőre fórum technikai hiba miatt nem tudjuk beállítani, sajnálom. A kérést továbbítottam még amikor a posztot írtad, amint lesz válasz, vagy megoldás, aktiváljuk és jelezzük.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

Átnéztem a szabályzat erre vonatkozó részét és nem találtam változtatást.
idézet:
# A helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok számára az interakció és koordináció nem engedélyezett; ugyan ez azokra a fiókokra is igaz, akik a helyettes és helyettesített fiókokkal bárminemű (helyettesítés vagy megosztott internet kapcsolat) kapcsolatban állnak.

Viszont a rendszer 48 órát írt ki,nem csak nálam.
Ez hogyan lehetséges?

Szala

Különbség van indított világok és beállítások között is, ha a supportba írsz a konkrét problémával, akkor arra megkapod a pontos adatokat.
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv!

1. Van-e esély arra hogy a TW Stats-on újra látszódjanak profilokon a napi eredmények és a régi kláncímerek? (lezárt világokon ez már nem elérhető!) Tök jó dolog lenne ez szerintem, hogy ne csak egy "lebutított számhalmazt" lássunk!

2. V-50 re érkezett több szuper beállítás javaslat, jó lenne erről is közösen beszélgetni tovább mert semmi választ eddig még nem kaptunk! :(

köszönet.

Szia,
A TWStats nem tartozik hozzánk, így semmi ráhatásunk nincs arra, hogy mi látszódik ott és mi nem. Az ottani üzemeltetőnek kellene közvetlenül írni.
A v50es világra én csak egy konkrét javaslatot láttam kitéve, arra is csak egy játékos reagált, így nem tudok mire válaszolni, és a beszélgetést folytatni. A v50es világnál az volt a megállapodás (az én olvasatomban), hogy a játékosok, nagyobb klánok vezetői összedugják a buksijukat, kitalálnak egy olyan beállítást és kezdődátumot, amiben egyet értenek, és én megkezdem az előkészítő munkát > küldöm a központba, és amennyire lehet, érdeket képviselek. A további kérés az volt, hogy ne csak pár támogató HSZ érkezzen, mert 10-50 ember kérése nem esik akkora súllyal latba a folyamat alatt, mint egy nagyobb számú támogatás.
Jelenleg olyan HSZeket olvastam, mint a "ne legyen dual" és a "stop INNO", amivel érthető módon nem lehet mit kezdeni.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok lehet már kérdezte valaki de nem találtam :/ azt szeretném megkérdezni hogyha újra kezdtem a játékot ugyan azonn a világon ahol már volt 4 városom az aranyérmék megmaradnak vagy elveznek ?

A wikin találsz a főoldalon egy teljes bejegyezést a megmaradó elvesző dolgokról, lebontva az újrakezdéstől a befoglalásig. Érdemes átnézni, hasznos.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Fonnyadni nálam a virág szokott, megtennéd, hogy lefordítod női macska nyelvre kérlek? :) Köszönöm.

Hát felmegy 1100-1200 árfolyamig, aztán szép lassan összemegy 700 körülre. V47-en most volt ez a folyamat nemrég. De v43-tól kezdve figyelem, mindegyik szerveren ez történik.
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Sziasztok

Hogy tudom a pp vásárlásnál módositani a pénznemet?
Semmi olyan opcio nincs ahol tudnám változtatni.
Válaszotokat elöre is köszönöm.
 

DeletedUser8560

Vendég
Hát felmegy 1100-1200 árfolyamig, aztán szép lassan összemegy 700 körülre. V47-en most volt ez a folyamat nemrég. De v43-tól kezdve figyelem, mindegyik szerveren ez történik.

Az ár módosulása két tényezőtől függ:
játékos kereslet/kínálat
napi egyszeri tőzsde feltöltés, és a környező kontikkal való ár-összehangolás.
 

DeletedUser19452

Vendég
Sziasztok!
Újrakezdésnél van lehetőség egy adott játékos vagy klán közelébe kerülni?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Hali.
Nekem problémám hogy Március 29.-e óta nem működik az app,előtte hiba nélkül ment,reggel még tudtam lenni de délutántól azt írja hogy a Tribal Wars alkalmazás leállt,letöröltem és újra raktam de ugyan ez áll fent azóta is.
Ez lesz javítva,vagy egyáltalán fognak-e vele valamit csinálni?
 

DeletedUser8560

Vendég
Hali.
Nekem problémám hogy Március 29.-e óta nem működik az app,előtte hiba nélkül ment,reggel még tudtam lenni de délutántól azt írja hogy a Tribal Wars alkalmazás leállt,letöröltem és újra raktam de ugyan ez áll fent azóta is.
Ez lesz javítva,vagy egyáltalán fognak-e vele valamit csinálni?

Szia, ahogy azt már a másik, ehhez tartozó topicban is megírtam, a hibát a supportban már jelezte két játékos, részletes és pontos információkkal, amit a központba továbbítottam a fejlesztők felé, és kértem a javítást.
Sajnos a hiba nem csak a magyar piacon fordul elő, hanem máshol is, így biztosan tudom, hogy műszaki kollégáim dolgoznak a probléma megoldásán. Arra vonatkozóan, hogy mikor lesz a következő verzió (=hibajavítás) bevezetve, jelenleg nem tudom megmondani, mert még nem kaptam erre vonatkozó infót.
 
Fent