Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Vasco jogara

Sziasztok!

Ha elindítottam 1 nemest, majd utána megtaláltam Vasco jogarát és felszereltem vele a lovagot, akkor az elindított nemesre hat-e a jogar?
Egyáltalán hat-e a jogar, ha a lovag nem megy a nemessel? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ha elindítottam 1 nemest, majd utána megtaláltam Vasco jogarát és felszereltem vele a lovagot, akkor az elindított nemesre hat-e a jogar?
Egyáltalán hat-e a jogar, ha a lovag nem megy a nemessel? :confused:

Szia,

Akkor hat a lovag fegyvere, amikor a sereg a lovaggal becsapódik. Ergo mindegy, hogy út közben szereled fel a lovagod valamely fegyverrel a becsapódási időpillanat a mérvadó.

Ellentétben ha a lovagod nem megy a seregel, úgy nem fejti ki a fegyver hatását.

Uhuu
 

DeletedUser15152

Vendég
Erősités

Üdv. mindenkinek.
Nekem az lenne a kérdésem hogy, ha küldök valakinek erősitést és megtámadják akkor hogyan osztja el a játék hogy kinek mennyi embere haljon meg? Pl. az egységek számától függ vagy a játékosok csapatainak védő erejétől vagy az össz csapatlétsámból vonja ki és azt %-os arányban osztja el (és ha igy akkor 50-50% vagy más % alapján).

Vagy ez titkos és inkább kisérletezzem ki?

Előrre is köszönöm a választ!
És bocs hogy ilyenekkel zargatlak titeket!
 

DeletedUser

Vendég
Háború

Sziasztok,

Csatlakoztunk egy háborúhoz. Hogy tudunk onnan kilépni? Az ellenféllel ugyanis békét kötöttünk, de aki elindította (akihez csatlakoztunk) még háborúban áll vele.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv. mindenkinek.
Nekem az lenne a kérdésem hogy, ha küldök valakinek erősitést és megtámadják akkor hogyan osztja el a játék hogy kinek mennyi embere haljon meg? Pl. az egységek számától függ vagy a játékosok csapatainak védő erejétől vagy az össz csapatlétsámból vonja ki és azt %-os arányban osztja el (és ha igy akkor 50-50% vagy más % alapján).

Vagy ez titkos és inkább kisérletezzem ki?

Előrre is köszönöm a választ!
És bocs hogy ilyenekkel zargatlak titeket!

Ez sokmindentől függ. Arányaiban mindíg az veszti a legtöbb sereget akinek a legtöbb serege van bent. Másrészt függ a bentlévő sereg minőségétől. Nem mindegy a bentlévő egységek fajtája és a támadók fajtája. Ha pl sok lovasíjjal támadnak, akkor hullani fognak az íjászok, tehát nagyobb lesz az íjászveszteség, mint másfajta lovasság esetén, így annak lesz sok vesztesége aki arányaiban több íjászt tett be a faluba.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Csatlakoztunk egy háborúhoz. Hogy tudunk onnan kilépni? Az ellenféllel ugyanis békét kötöttünk, de aki elindította (akihez csatlakoztunk) még háborúban áll vele.

Ha jól tudom csak úgy lehet vége egy háborúnak amibe meghívtak, ha a meghívó fél köt békét a másik féllel, addig nem tudtok kilépni belőle.
 

DeletedUser

Vendég
Én is ezt sejtettem, ugyanis nincs klikkelési lehetőség. A saját külön háborúnk esetén volt.
Köszi a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Titok

Sziasztok,
Mitől függ az, hogy a V16-on mikor jelennek meg a titkok? Vagy lehet ezt akár előre is tudni?
 

DeletedUser

Vendég
Ezek szerint semmi konkrétum nem árulható el, vagy nem tudható (mérték, viszonyítás, stb.)?
Hisz már telt el idő :)
 

DeletedUser

Vendég
belépés helyettesként

Sziasztok! Kérdésem azzal kapcsolatos, hogy ha én helyettesként belépek, akkor hogy lehetséges a tulajdonos belépése anélkül, hogy elvette volna a helyettesítést tőlem? Tegnap beléptem helyettesként és láttam később, hogy a tulaj is belépett, de nem vette el tőlem a jogot, nem is kellett elfogadnom újból. Valaki éppkézláb magyarázatot tud rá adni?
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ sajtmacska. Ezzel már lehet kalkulálni, tervezni. :)
 

DeletedUser

Vendég
szaisztok

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy speed-szervereknél honnan lehet meg tudni pl h mien fajta lesz aszt ki irja pl katakör...stb. de hány pontal kezdünk arra lenék kiváncsi.. mi mikor meg nézem a tervezet körbi ilyen N4 N2 N1 meg ilyesmiket ir na még ere lenék kiváncsi kérlek segitsetek.
Üdv
krisz,:)
 

DeletedUser11845

Vendég
Sziasztok!

Scriptet szeretnék használni, de fogalmam sincs hogy hogy kell vagy hogy hogyan működik ez, tudnátok segiteni?
 
Fent