Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser7967

Vendég
1.
"Kivétel:
Egyetlen kivétel van a fenti építési szabály alól. A legelső templom, amit induláskor építesz, egy templom lesz, egy 6 sugarat átfogó és 10 pont értékű. Ezt a templomot nem fejlesztheted, ráadásul az első templomot nem rongálhatják meg katapultok."

"Te lerombolhatod az első templomodat, hogy át tudd helyezni oda, ahol nagyobb szükséged van rá. Ehhez vond ki a csapataidat a faluból, és foglald el. Csak akkor építhetsz új első templomot, amennyiben nem rendelkezel első templommal, mert abból csak egy lehet!"

megj.: Több templommal rendelkező játékos, nem kezdheti el visszabontani az első templomot, addig, amíg több temploma van! Önfoglalás vagy minden templomot visszabontasz az elsőért. Ha az első templomos falud elfoglalják is bárhol felépítheted újra.

A fene...

Köszike. :)
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék hogy a Fiókkezelő mikor indul el,miután aktivizáltam , illetve hogy a Fiókkezelő kezeli-e a Farmkezelőt ,ha nem vagyok jelen ? :)
Értem ezalatt , hogy a gép automatikusan kilövöldözi a farmolókat a már meglévő koordinátákra a már meglévő beállítások alapján ,avagy nem ?
 

DeletedUser

Vendég
Nem küld amutómatikusan semmit.
A fiókkezelő azonnal aktiválódik.
 

DeletedUser

Vendég
KL - fal

Sziasztok
V16-on a szimulátor azt mutatja, hogy a 3-as falat 9 kl veszteség nélkül átugorja. Amikor nekiment a 9 kl a 3-as falú barbár falunak, akkor meg 1 elhullott (egység egyáltalán nem volt a faluban). Ez hogy lehetséges?
 

DeletedUser

Vendég
Kijelölés

Sziasztok,

Ha a térképen alkalmaztam a kijelölést, utána hogy lehet azt megszüntetni?
 

DeletedUser

Vendég
Pontok

Szevasztok!

A ponttábla nem tér ki a 2. és 3. szintű akadémiára vagy csak én nem találtam, hogy mennyi..
Valaki meg tudja mondani, hogy hány pontot dob az akadémia 2. és 3. színtre húzáskor?

Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Milyen kijelölést? És milyen térképen?
A falu neve mellett balról "Térkép"; klikk egy falura, majd a Játékos profil megjelenítése; ott bal oldalt Kiemel a térképen; színválasztást követően Kiemel gombra klikk;
Klán esetében is lehet élni Kiemeléssel - én ezt tettem (csak kipróbálásképpen).
De hogy szüntethetem meg a kiemelést ?
(Prémium fiókom van.)

Elnézést: eredetileg kijelölés helyett kiemelést kellett volna írnom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A falu neve mellett balról "Térkép"; klikk egy falura, majd a Játékos profil megjelenítése; ott bal oldalt Kiemel a térképen; színválasztást követően Kiemel gombra klikk;
Klán esetében is lehet élni Kiemeléssel - én ezt tettem (csak kipróbálásképpen).
De hogy szüntethetem meg a kiemelést ?
(Prémium fiókom van.)

Elnézést: eredetileg kijelölés helyett kiemelést kellett volna írnom.

[SPOIL]
2012-05-09_064248_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]


Szevasztok!

A ponttábla nem tér ki a 2. és 3. szintű akadémiára vagy csak én nem találtam, hogy mennyi..
Valaki meg tudja mondani, hogy hány pontot dob az akadémia 2. és 3. színtre húzáskor?

Előre is köszi!

512+102+123=737
pop.png
: 80+14+16=110
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ismét jól indult a napom - megint okosabb lettem. Köszönöm a választ. Elkerülte a figyelmem, pedig kerestem ezerrel.
 

DeletedUser

Vendég
Helyettesítés alatt

Szevasztok!


Ha valakit helyettesítek, akkor tudom, hogy nem küldhetek sem neki nyersit sem magamnak tőle és nem is támadhatunk egy célpontot, idáig okés.
Kérdésem a következő:
Viszont ha a helyettesített játékosnak számomra tetsző ajánlata van kint a piacon akkor az elfogadhatom az én profilomból?? Vagy fordítva ha úgy adódna?
:confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ütközés

Sziasztok!

Előfordulhat-e olyan eset (V16), hogy két támadó sereg egyszerre ér be egy barbár faluba és az egyik kiüti a másikat?
Előzmény:
Egy 762 pontos barbár falut farmolt volna egy játékos és a serege megsemmisült (kémmel együtt). A játékos azt állítja, hogy korábban már farmolta ezt a barbár falut, veszteség nélkül. A farmoló egység 16 KL + 2 kém. Mivel V16-on nem tudunk erősítést küldeni csak saját klánnak, ezért a barbár falu sem védhető be. Egy kicsit furi nekem, ezért kérdezem.
 
Fent