Játék

DeletedUser

Vendég
A skulls elég nagy teher volt, nekem is, nemhogy a klánnak!

Nem tudom,én voltam a Skullsban és tetszett a feelingje :)

Én a magam részéről szimpátiával figyeltem a történelmi előzmény nélkül alakult új klán a Játék klán működését. Nagyon kíváncsi voltam meddig tudnak eljutni olyan nagy ellenfelekkel szemben, mint a Sparta és a Skulls! Az érdekelt nagyon mennyi időre van szüksége egy új formációnak ahhoz, hogy hatékony CSAPAT-ként jelenjen meg ellenfeleivel szemben. Érdekelt vajon a Játék klán vezetője mennyivel tudja ezt hatékonyabban, gyorsabban csinálni, mint ahogyan mi tudtuk ezt anno 2 évvel ezelőtt a V7-en.

Nekünk a V7-en nekünk sokat segített az az idő, amíg az elején az ismerkedés, összeszokás, összeérés időszaka alatt "fű alatt" a nagy történelmi klánok szeme előtt nem ugrálva tudtunk fejlődni, Csapattá érni és honterületet foglalni. A nulláról kezdve nagyon sok munka és idő kellett hozzá, hogy egyre nagyobb feladatokat vállalva végül szembe tudjunk szállni a legyőzött TOP2 után a világ akkori űber TOP1 klánjával a Mesehősökkel is. Erre elég sokáig nem lett volna reális esélyünk. Ki kellett ezt várnunk. Nagyon fontos, hogy akkora feladatokkal terheljünk meg egy csapatot, amekkorát még elbír. Nem kevesebbel és nem többel. Ez nagyon fontos.

A Játék klán Skulls-ba olvadása ennek fényében azt is mutathatja, (számomra legalábbis) hogy trónkövetelőként való megjelenés egy kicsit korai volt még. Bár drukkoltam hogy ne így legyen.
De ez csak spekuláció, a pontos okot nem tudom, s hiába kérdeztem választ nem kaptam még rá. Ezért előre elnézést kérek, ha téves következtetéseket vontam le téves kiindulásokból. :)

Tudod Arkhimédesz, ez nagyon szép beszéd lett volna, ha a középső hasábot kifelejted belőle :D
De most őszintén : Egy dolog az, hogy roppant okosan növeltétek a klán területét tárgyalások útján.
A MÁSIK dolog meg az, hogy ehhez a környezetetekben sok önálló ambíció nélküli harcképtelen klán kellett hogy legyen, hogy az Elme ki tudjon fejlődni jelen formájába. Képletesen mondva a tojásnak meleg alom kellett ,hogy kikeljen ^^

MÁS :
- jovialis és menoMano a Skullsban ?! :D LOL !!!
Asszem nemsokára megnyitjuk a WikinG fórumot, ne hiányozzon az sem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Sok sikert kívánok a Játék tagjainak, és egy jótanács. A skullsba ha beolvadtok sose kaptok olyan rangot, amivel meglesztek elégedve. Engem V10en átbaxtak a hires Skullsosok, daru..Neki többet ért az hogy kidobhasson, a klánja nem érdekelte.

Daru...Daru olyan is,nem véletlen,hogy itt nincs velünk :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :)

Elolvastam pár oldalnyi kommentet, közel hajolva a monitorhoz kerestem a
facebook-like-button.jpg
gombot.. párat szétdobtam volna :)
Hatalmas, ahogy szétszívatjátok egymást ... kapkodnod kell a fejed, mert repkednek a balták, csákányok :D

V15-ön gratulálok a [BLINK]Skulls[/BLINK]nak az 1. helyezésért..
V14-en pedig [BLINK]=MHC=[/BLINK]nek..
bestsmiley.gif



A dühöngőknek csak egy dalt szeretnék küldeni.. :) (ezért lehet bannolnak majd, de túlélem :D )
[YOUTUBE]dy1kGOqYrKk[/YOUTUBE]
unnamed_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
ezt a dicsőség csarnokát mire érdemelted ki ? :)

akarom mondani,mit kell érte tenni ?
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam írok már ide is, hát ha Darky ír rá valami, mert olyan jól mutatna ha mindenhol ővé lenne az ucssó szó. :)
 
Fent