Játékkal kapcsolatos kérdések

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
Ha a klánok záródtak és az egyetlen alapító tag törlődik, akkor az egész klán megszűnik?
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Végjáték: Dominancia

Hogy ha a klán elér a 70%-ot (ami ki van szabva) a világ megnyeréséhez, elkezdödik az egy hetes vissza számlálás.

Kérdés: Ahogy meglett a 70%-ék, a klánok ZÁROD-nak, vagy aktívan meg maradnak egész a 7. napig, míg kihírdetik a győztest?
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Lehetséges lenne olyan szerver indítása, netán volt e már rá példa külföldön, hogy az éjszaki bónusz helyett egységes alvás üzemmód lenne minden fiókban?

Kikerülve ezzel, hogy armánál alvásban legyen a fiók, mégis nem igényelne egész napos figyelmet a fiók.
Nem kéne izgulni egy jó alvás miatt. Mert 22:00-6:00 között mondjuk nem lehetne belépni a fiókba.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Lehetséges lenne olyan szerver indítása, netán volt e már rá példa külföldön, hogy az éjszaki bónusz helyett egységes alvás üzemmód lenne minden fiókban?

Kikerülve ezzel, hogy armánál alvásban legyen a fiók, mégis nem igényelne egész napos figyelmet a fiók.
Nem kéne izgulni egy jó alvás miatt. Mert 22:00-6:00 között mondjuk nem lehetne belépni a fiókba.
ennyi erővel legyen hozzá templom,farmlimit,őrtorony,0.8 as sebesség,íjász,morál a végtelenségig,aztán az unokák befejezik majd a világot.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Nyomtam egy újrakezdést V-63-on (email cím kód beillesztése..stb..sikerült ) Viszont a régi falum aminek barbárnak kellett volna lennie..egyszerűen eltünt!
A kérdésem az hogy ez hiba? vagy egy újítás? köszi előre is a választ!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nyomtam egy újrakezdést V-63-on (email cím kód beillesztése..stb..sikerült ) Viszont a régi falum aminek barbárnak kellett volna lennie..egyszerűen eltünt!
A kérdésem az hogy ez hiba? vagy egy újítás? köszi előre is a választ!
Ez ha jól emlékszem mintha olvastam volna már, hogy eltünik, hogy ha valaki csak azért regelne valaki közelébe, hogy barbárokat gyartson akkor ne jöjjön össze. De lehet hülyeséget mondok amúgy .
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Nem akartam barbárokat gyártani, pusztán szar volt a kontin a tőzsde! Az újrakezdés után akkor ezek szerint eltünik a régi falu!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Nem akartam barbárokat gyártani, pusztán szar volt a kontin a tőzsde! Az újrakezdés után akkor ezek szerint eltünik a régi falu!
De nem biztos, hogy így van, lehet ha meghivnak a vilagra, vagy passz, valamikor biztos téma volt már, csak nem érdekelt annyira, hogy részletesen megjegyezzem
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Úgy tudom, csak akkor tűnik el, ha még kezdővédelem lejárta előtt kezdesz újra.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Világbeállítás függő. Van olyan beállítás, hogy a kezdővédelem alatti újrakezdésnél eltűnik a falu, vagy van olyan amikor barbárosodik. V63-on el fog tűnni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a magyar support többször azt a tájékoztatást adta, hogy normál világról a tárolós nemesrendszert kivezették, viszont nemzetközin mégis indítanak olyannal normál szerót. Nem lehetne rá mód itt is?
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
Alapjaiban úgy kapjuk a beállításokat, hogy az nem változtatható, mint opció létezik, és speeden sokszor elő is jön a beállítás. Normál világok esetében valamiért nem támogatott opció.
igazából mindig mindenre azt mondják innoék, hogy nem változtatható. aztán ha elég sokan elég hangosan verik az asztalt, akkor azért meg lehet oldani mindent. csak ugye derogál nekik olyan dolgokra időt szánni, amit a játékosok szeretnének. élnek a saját kis tündérmeséjükben, ahol szerintük mindenkinek tetszik az összes baromság, amit ők kitalálnak (vagy véletlenül elcsesznek valamit, és "jóvanazúgy" alapon azt mondják, hogy az direkt van úgy), aztán le van tudva.
 

metike

New Member
A reakció pontszáma
0
Sziasztok!
Van esetleg valamilyen PvE szerver? bármilyen nyelven? Esetleg privát szerver?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok!
Van esetleg valamilyen PvE szerver? bármilyen nyelven? Esetleg privát szerver?

Szia.

A klánháborúban nincs ilyen szerver, szerintem esetleges privát szervereken sem, mert a barbár falvak csak építkezésre képesek azt is bizonyos pontig, nincsenek robot falvak, és mivel a főjátékban nincs ilyen lehetőség, így gondolom privát szervereken sem fordulhat elő ilyesmi.
 
Fent