Itt van az új Android alkalmazás!

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Itt van az új Android alkalmazás!


Kedves Játékosaink,

Örömmel mutatjuk be nektek az új Klánháború Android alkalmazást!

Az utóbbi évben nagyon sokat dolgoztunk az új Android alkalmazáson. A sok fejlesztés között a legészlelhetőbb változások a jobb teljesítmény, rövidebb betöltési idő, javított stabilitás és a sokkal élvezetesebb játékélmény.

Ezen új verzió március elején lesz elérhető a Google Play Áruházban de addig is egy kis meglepetést készítettünk számotokra.

A videóban Chase személyesen fogja nektek bemutatni az új Android verziót és elmagyaráz néhány fő különbséget.


A visszajelzéseket ebben a témában várjuk.

A Klánháború Csapata
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kíváncsi leszek ere a stabil app-ra :D

Személy szerint én is. Nagyon sok visszajelzést küldtünk nekik a kollégákkal, hogy végre valahára csinálják már meg a hibákat..
Nagy reményeket fűzök hozzá, de jó lesz kitapasztalni mindenesetre..:D
 

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
a régit nem lehet letölteni valahol ez ritka rossz lett.... ugyan az mint iphoneon direkt lecseréltem mert jobb az androidos app erre ugyan olyanra csinálják kész vicc... :D
 

=NoName=

New Member
A reakció pontszáma
19
Srácok... Nem szoktam semmit szidni, mert tudom hogy mennyi munka van egy app elkészítésében...
De ez mi a?????
Ha egy lelkes önkéntes csinálta, aki most végezte el YouTubeon az egyik hogy csináljunk egy appot "képzést" akkor megértem... De ha nem akkor nem tudom, hogy az Inno a régi játékosokat akarja eluldozni, vagy az ujaknak hányingert okozni...
Szívesen írok egy rendes hosszabb kritikát, de akkor szóljatok kinek, vagy minek juttassam el, hogy ne csak az időmet pazaroljam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=NoName=

New Member
A reakció pontszáma
19
Van lehetőség a régit telepíteni? Abban egy hónap alatt nem volt annyi hiba, mint ebben, amit röpke 10 perc alatt osszeszedtem...

U. I. Van benne pár jó funkció és van ami tenlyeg gyors, de jópár sok probléma is van..
 

Crystal

Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
62
A hibákat a szuport felületen jelentsétek be ,hogy továbbítani tudjuk a központ felé.

Bejelentések nélkül nem tudjuk a központnak továbbítani.

Elnézésetek és türelmeteket kérjük!
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Van lehetőség a régit telepíteni? Abban egy hónap alatt nem volt annyi hiba, mint ebben, amit röpke 10 perc alatt osszeszedtem...

U. I. Van benne pár jó funkció és van ami tenlyeg gyors, de jópár sok probléma is van..

Nincs rá lehetőség.
 

=NoName=

New Member
A reakció pontszáma
19
Ha mazlid van a beallitasokban bizonyos androidban a frissiteseket ki lehet törölni... Sajna én nem tartozom a szerencsések közé
 

DeletedUser20221

Vendég
Direkt figyeltem mindig dehát ez van. Egyébként jól néz ki a felület csak hát ki dobott 2xer és lefagyott 3xor, és ezt kb. 15 perc alatt. Nem helyeltem senkit és nem is régi a telóm.
 

DeletedUser20221

Vendég
És vagy lassan vagy esetenként nem tölti be a funkciót. Egyébként úgy néz ki mint az ios remdszeren ami fut.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Régi iOS verziónak a másolata mint tudjuk.
Sacc per kb. 6 éve csak iOS-t használok. Most futtatam kicsit a KH aplikációját Androidon. Meglepetésemre tökre jól megy, annyi, hogy iOS-n, ha 2szer rányomtam pl. a "Falu" ikonra, akkor vissza dobott a falura. Androidon ez lehetetlen, mivel nem működik. Ez picit igen idegesíöbb.
Viszont: egyszer sem fagyott le; egyszer sem dobott ki; hamar betölti a térképet is.. 9/10 véleményem szerint.
Tesztelve: Huawei P30 ; Huawei Y6
 
Fent