Insomniac

DeletedUser

Vendég
Nocsak,....Ismét összejöttetek ? Nekem azt mondta hogy már elváltatok :D De ez még januárban volt :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem,dehogy. Ne keverjük a szezont a fazonnal :)
Csak beszélgettem vele pár dologról és Ő mondta hogy mi volt az állás veled.
De ez a kettőtök dolga,én csak csodálkozásomnak adtam hangot.
Nem érdekel semmi ami mással kapcsolatos :)
 

DeletedUser14442

Vendég
Eppen csak beneztem.....es most lattam hogy az INSO nem TOP1. Mi tortent?

Darki.....toled most nem kapok valaszt, mert mily furcsa...megint BANN :) Megint rosszalkodtal :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jól dolgoznak, éjjel nappal hiszen nem alszanak.


"na menj vezesd le a feszültséget májtáj ;)"

Meg ilyen frappánsakat szólnak, mit is várhatnék egy értékesitőtől, hiszen azok a genetika csúcsai :D!!!

A lényeg vezetünk, de mint megtudtam , ha összeadjunk az insohoz hű klánokat , akkor össz faluban ők vezetnek!!! Fontos!!!

Igaz eddig nem volt fontos, amig mi álltunk igy. A lényeg mindig legyen mibe kapaszkodni. Az már csak hab a tortán, hogy olyan szinvonalas körlevelek jönnek a túloldalról, egy költő megirigyelné, de hát egy értékesitő költői vénával is rendelkezik, nem hiába a tápláléklánc csúcsai.

Hello

Gyönyörű körlevelet küldtél. Nem semmi gerinced van azért neked is kedves .......! Pofátlanul hazudsz benne nem számít semmi.

Neked is csak gratulálni lehet ahogy ......-nak is. Tudtommal ő amúgy a segédmunkás... én értékesítőként dolgozom jelenleg. Neki meg jó kőpakolást a kőműveskedéséhez. Ahhoz nem kell sem ész sem jó modor. Neki való

Micsoda elmés gondolatok, aki a két kezével keresi a kenyerét az hülye , irja a levél megfogalmazója. Csak lássátok, hol a szinvonal, gondoltam ilyen megállapitásoknak a nagyközönség előtt van a helye.
 

DeletedUser17017

Vendég
legújabb accom,azt már 212 nél tartok :D:D

Ugye milyen unalmas ilyenkor a fórum ? :D

Sehol senki, aki újat mondana, semmi élet :(

Ez a Toboo gyerek elég szépen kiköpködte magát -finoman legyen mondva-
Bár én úgy tudom,a való életre utaló megnyilvánulásokat a szabályok szerint bűntetni kéne....
Ennek is vagy 6 napja
Vagy rosszul tudom ?
 

DeletedUser14442

Vendég
Darki :))))

Unalmas tenyleg a forum :)

Senki nem akar kotekedni veled? :D Vagy nem mernek :p
 

DeletedUser

Vendég
SZASZTOK!
ELÉGGÉ KIHALT ITT MINDEN! ;(

Na mindegy... visszatértem! :p

A melettem lévő pirosak elkezdhetnek csomagolni!!!!!!!! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
SZASZTOK!
ELÉGGÉ KIHALT ITT MINDEN! ;(

Na mindegy... visszatértem! :p

A melettem lévő pirosak elkezdhetnek csomagolni!!!!!!!! :mad:

milyen néven?
melyik klánba? :D

követném a fejlődésed külsős szurkolóként, de nem talállak ...

(plusz lehet melléd is regisztrálnék kis pirosként, nagyon ügyesen tudok csomagolni ;)

üdv: tg
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok gyerekek gondoltam benézek hozzátok mi ujság van látom még mindig nyomjátok
 
Fent