Insomniac

DeletedUser12454

Vendég
Zsolti!

Nem hinném,hogy a te pontjaid vagy elért helyezésed megmutatta a képességeidet hisz te sem harcoltál egy olyan tag ellen aki erős volt vagy aktív ezt mindketten tudjuk.
Bármelyik accban ahol valaki védekezett azzal csak kínlódtál és teljesen megbénultál.
Volt pár acc ami a seggedet védte és te meg fostad csak a támadókat az inaktívakat keresve és a kis tagokat.

Mikor Theo anno azt mondta,hogy kevés a tudásod/fosol mert nincs LET pontod akkor bekményítettél és bár Top1 LET a tiéd lett ettől függetlenül nagyon jól tudjuk hogyan és ezzel nem nőttél senki szemében főként úgy,hogy egy erős vagy aktív tagot nem mertél soha kalapálni.


A klánotokban nálam Zsuzsi vagy a régi Holt etalon volt és sokat ütöttük egymást ezért kiérdemelték a tiszteletet de te messze elmaradsz ettől mert tudom,hogy nem saját erőből hoztad ezt össze.

Hosszú volt a világ teli sok szarsággal mindkét fél részéről.

Nincs olyan világ szerintem ahol a vesztes elismerte volna,hogy jobb volt a nyertes klán.

Felhő átjövetele kulcsa volt annak hogy elcsesztétek a szervert de elötte még voltak jelei ennek,hogy valamit nem jól csináltok.

Mikor a saját klántársaitok írnak rám,hogy keressek embert a fiókokba mert utálnak ott lenni (nem egy esetben) akkor el kéne gondolkozni hogy valamit nem jól csináltál szerintem és ne bennünk keresd a hibákat.

Az INSO klán a V8-on az egész világ ellen játszott és mindenben Top1 lett.

Semmi olyant nem csináltunk amit ti ne tettetek volna meg ha lett volna rá lehetőségetek szerintem. (ha mást mondasz akkor hazudsz)

A Top 2-t meg csak az elcseszett érmeveretés (pár órás lecsökkentése) miatt szerezted meg ami megint csak nem a te érdemed.

De nincs jelentősége már ennek és vége a világnak.
Ha nem tudod feldolgozni,hogy nem te lettél a király akkor meg gyógyszerrel kezeld a dolgot és ne itt csorgasd a nyáladat.

Ettől függetlenül én is gratulálok az MDV klánnak mert jók voltak és nagyon kemény csatákat vívtunk sok tagukkal.

Zsuzsinak meg külön gratulálok mert nagyon jó játékosnak tartom és minden elismerésem neki ahogy játszott.

Ő kiérdemelte nálam a jó játékos címet...


Nem fogok itt szájkaratézni tovább csak kicsit bosszantott már a sok okoskodása Szalának.

A profilodhoz meg igen csak illik az idézeted..

"Mindenkinek jogában áll hülyének lenni,de Te sértően visszaélsz ezzel"
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Már megint a személyeskedés!

Soha nem mondtam,hogy jó játékos vagyok.Azok csak nálatok vannak,valamint leírásod alapján Zsuzsi és Holt aki nálunk volt és értett a játékhoz.

Soha nem támadtam aktív játékost,ebben is igazad van,Mivel az aktív játékos szerinted az aki beköltözik mellém és 30 falut pakoltat egy faluba.sőt..minden falumban klánvédelem volt,min 6-8 falu.Ezért tudtam elérni a 2500 támadófalu a játék végére(ezt veheted iróniának).

És ha már az átlépőkről beszélünk ezek északon történtek?Mivel én az északi részt vezettem.Vagy ezt kihagytam volna telefonos beszélgetéseink során megemlíteni?

Top 2:éppen beszélgettünk,te is verted az aranyat akkor,miért nem használtad ki?Vagy megint engedték átadni a fiókod?

Én is gratulálok az INSO klán tagjainak a szerver megnyeréséhez!!!
Én nem akartam soha király lenni,és nem is csorgattam a nyálam,csak kicsit unalmas,hogy mindig nekem akartok beszólni.
Ez véletlen lenne?Vagy....?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12454

Vendég
Északra mentél mert ott tudtál érvényesülni Zsolti persze csak akkor ha nem védekeztek ellened.

Az iróniás dumaával meg csak magadnak kamuzol papikám.

Az inkább a bántó,hogy hülyének nézel itt mindenkit.

Pernyénél én voltam az utolsó két hétben és nem 2000 támadód volt :)

Verettem érmét én is de látod engem ennyire nem érdekelt a dolog mint téged.
Te is csak ezért nem vittél több falut mert Felhőt így sem érted utol. (de gondolom ezt is tagadnád)

De nem értem miért te kérdezed a személyeskedést mikor már itt napok óta Felhőt cseszegeted pedig ti üldöztétek el és most meg őt kéred számon?

Sokan vagyunk itt aki sok időt töltött el a V8-on és aki nem hülye az tudja hogyan lettél te Top1 LET bajnok.
Nem kell itt az álszent duma.

Ráadásul pont nekem akarod megmagyarázni aki sokat védekezett más accban ellened meg az "1200" támadód ellen...(ezt mondad nekem anno)

Ne itt fikázzad az INSO tagokat hanem elsőként magadban keresd a hibákat mit csesztél el esetleg.

Nehéz elismerni a hibáinkat mert az ember ilyen.
De néha kell..

Fejezd be itt a fikázást és ha nem tudsz kulturáltan elvonulni felemelt fejjel akkor írkálj még...

Évek óta nem írtam ide mert nem szeretem ezt a vitafórumot.
De már nekem is sok lett a kamuból amit itt elhintesz.
 

DeletedUser12454

Vendég
A fenébe...már megint itt vitázok feleslegesen..

Na sziasztok!

Gratulálok az INSO tagjainak ill. az MDV tagjainak.

Hosszú menet volt..
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Gratulálok a győzelemhez!


Ui.:
Kíváncsi lennék, hogy egy normális beállításokkal rendelkező világon ugyan ez a csapat (INSO) a két idióta vezér, vagy volt vezér nélkül mire ment volna!
Most szala ömlengését sem értem, hisz vesztes... vagy mi! :D
Na mindegy...

Áve firka a többi!
 

DeletedUser12454

Vendég
Hát veled még most is szívesen játszanék Krisz..

Sokat lehet tanulni tőled és sokat is tanultam.

Jó lenne ha még egyszer lennénk közös klánban :)
 

sukee21

New Member
A reakció pontszáma
1
Sziasztok! Az INSO tagokat keresem. Játszik még valaki? Itt vagy V38-on elértek.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Legtöbben közülünk még "gyerek fejjel" toltuk a játékot ami elég élvezhető volt akkor még.

Mi történt a REBELS klánnal aztán? Egyesültek ott a klánok északnyugaton, addig képbe vagyok aztán befejeztem.

Inso, Para ?
 
Utoljára szerkesztve:
Fent