Insanes-avagy támadnak az őrültek (:

DeletedUser13948

Vendég
Sziasztok!
A v17-en alakult egy előző világok veterán játékosaiból álló klán, ami megérdemli, hogy egy új témát nyissunk neki, és felpezsditsük a külső fórumot.
Várjuk a hozzászólásokat, és lehet offolni is, de csak normálishangbemben :)
 

DeletedUser10878

Vendég
Sziasztok!
A v17-en alakult egy előző világok veterán játékosaiból álló klán, ami megérdemli, hogy egy új témát nyissunk neki, és felpezsditsük a külső fórumot.
Várjuk a hozzászólásokat, és lehet offolni is, de csak normálishangbemben :)

Veteránok? Kik azok? :)
 

DeletedUser13948

Vendég
kb 10 percces kereséssel mindegyikőnket megtalálsz :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Ja ? Az ,ahol Josh is ott van ? :) És Cactus is ott van már ?
Sok sikert Nektek,bár ahogy ismerem Őket minden ilyen kívánság csupán formalitás xP
 

DeletedUser13948

Vendég
Josh bacsi befejezte, de szerencsére jöttek újak:)
Cactust is megpróbáltam de ő sem ugy nyomja már mint régen.
 

DeletedUser6473

Vendég
Josh bacsi befejezte, de szerencsére jöttek újak:)
Cactust is megpróbáltam de ő sem ugy nyomja már mint régen.

Újra elkapott a gépszíj, úgyhogy nyomom tovább. Főleg hogy megláttam itt a közelben pár régi arcot, akiknek még nem vertem be egyet a V7 miatt... Most megteszem :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Azért erre ne igyál mérget...

Nem terveztem :)
De Cactus személyesen mondta, hogy már csak félgőzzel nyomja, de ahogy most láttam a HSZ-t ez megcáfolódott, és számolni kell vele/veletek.
Ejj de kár, hogy ellenséges oldalon álltok :(
 

DeletedUser6473

Vendég
Igen ez így volt akkor mikor beszéltünk kb 1 hónapja vagy több... Azóta sikeresen leadtam a V1-es acc-ot és ide tudok figyelni teljesen... sajnos a V1 elég agyhalott világ lett...nem nyitottak ott a vezetők az új elképzelések felé..azt vettem sézre, hogy ott már nem a harcok az elsődlegesek hanem a kivárás.. persze vannak ütések ide-oda, de nagyobb hányadát teszi ki a játéknak a kivárás... várja mindneki ki fejezi be hamarabb :D Nekem ez nem pálya...
Itt most jól elvagyok, ellenség is van közelben nem is kevés... valamint van egy-két emberke V7-ről akivel elszámolnivalóm van. A nagy hatalmas VHL-Elme profi harcosok most megmutathatják hogy a 20-30x-os túlerő nélkül is akkor ászok-e :D Hamarosan kiderül :)... ha addig nem törölnek :D
 

DeletedUser13948

Vendég
Szerintőm ő az egyik személy a kh-n akit pont nem kell biztatni, főleg, hogy nincs is olyan messze tőlem :)
 

DeletedUser16178

Vendég
De te nem voltál a v7.-esen :D
Még korai lenne a végrendelés :D
 

DeletedUser16178

Vendég
csak 2 hétre kezdtem bele , de már a nyáron befejeztem

v15 miatt hagytam abba,amit később szintén abbahagytam :D:D
 

DeletedUser13948

Vendég
TEUTON, de semmi rangom nem volt, akkor nem ott tartottunk volna :p
 

DeletedUser15962

Vendég
így van Hiéna, ha te alvezér lettél volna, a TEUTON tényleg nem jutott volna eddig :$

papa :DDDD
 
Fent