Innogames TV: 2016-10-02

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Októberi epizódunkban a következőket láthatjátok:

- Klánháború: Az InnoGames TV októberi adásában játékunk termék managere, Thomas egy különleges bejelentéssel, egy új épülettel lep meg titeket! Az Őrtorony a Klánháború legújabb épülete, és a videó mindent lényeges információt megad, amire szükségetek van.
- Elvenar: Timon és Rike bemutatja a következő vendégfajt, a Faelfeket.
- FoE: Az FoE bemutatja az új, Halloween küldetéseket
- Grepolis: Visszatér a Grepolimpia!


 

Tibika

New Member
A reakció pontszáma
6
sziasztok
Nagyon tetszett a vidó szép és igényes felvétel. Sajnálom egy picit hogy egy kukkot sem értettem mert nem oroszul volt... Még akkor is értettem volna ha magyarul van de hát nem magyarul volt.
Grat!
Tibi
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Őrtorony! = A Klánháború játék végét jelent majd sokunk számára!
Aki gazdag az majd hamar megveszi a nyersit rá..és mindent látni fog mi jön a falujára!

Fake,Nemes..(mindent látni fog elöbb mint egy átlagos játékos )
Schimo féléket nem fogjuk tudni még meglepni sem..(sorry Schimo!:)
Nemesek közé betud tenni majd lovakat stb..vagy megkér rá valakit!

Remélem nem fogjátok ezt bevezetni mert ez gyalázat!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser16135

Vendég
ezzel kb. a játékot teljesen átalakitják mondhatni Elvenar systemre....ahol nem tudsz másokat megtámadni,annyi kivétellel,hogy itt tudsz,csak nem érdemes gondolkodni.ha értékelni kellene 0-10-es skálán,ez olyan -3,15 lenne :D
 

DeletedUser14522

Vendég
"All Along The Watchtower"

ejj, ezek a snájdig germán játékfejlesztők ... hol egy kis tábor, hol meg őrtorony ... gáz ;)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
"All Along The Watchtower"

ejj, ezek a snájdig germán játékfejlesztők ... hol egy kis tábor, hol meg őrtorony ... gáz ;)

És a meglepetés ereje... agyő!:) Éjszakai-hajnali fake indítások: agyő!:)) Reggel az "ügyeske" felkel 9-kor ránéz az őrtoronyra..aztán visszafekszik nevetve!:)) jól megleptük!:)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ne legyetek már ennyire ünneprontóak! Ez egy teljesen újfajta stratégiai helyzet lesz. Nyilván megszoktunk valamit, aminek most vége van, lásd fake támadás, meg felesleges lesz címkézni is... Ez a fejlesztés rossznak van bélyegezve, holott Ti azért gondoljátok rossznak, mert a szokások rabjai vagytok és ez egy olyan fajta frissítés lesz, amit nem szoktunk meg. A problémát az okozza, hogy azt hiszitek, ezzel kevesebb lesz a játékon belül a stratégia, taktika.... Azt nézitek, hogy ami eddig volt, abból mi az, ami nem lesz ezután és ezt kudarcként, veszteségként élitek meg. Ne azt nézzétek, hogy mi az, amit ezzel elveszítetek, hanem azt, hogy mi az, amit nyertek! Nyilván nagyon sok új stratégiai opció lesz a fejlesztés után, ami felváltja a régi opciókat.

Igazából bullshit, az égvilágon semmi új stratégia nem lesz, végtelenül lebutították, köszi fejlesztők...Ugyanitt javaslom a haditáborok ismételt bevezetését...

Ennek a fejlsztésnek a legnagyobb pozitívuma, hogy visszamenőleg nem vezetik be! Éljen!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ne legyetek már ennyire ünneprontóak! Ez egy teljesen újfajta stratégiai helyzet lesz. Nyilván megszoktunk valamit, aminek most vége van, lásd fake támadás, meg felesleges lesz címkézni is... Ez a fejlesztés rossznak van bélyegezve, holott Ti azért gondoljátok rossznak, mert a szokások rabjai vagytok és ez egy olyan fajta frissítés lesz, amit nem szoktunk meg. A problémát az okozza, hogy azt hiszitek, ezzel kevesebb lesz a játékon belül a stratégia, taktika.... Azt nézitek, hogy ami eddig volt, abból mi az, ami nem lesz ezután és ezt kudarcként, veszteségként élitek meg. Ne azt nézzétek, hogy mi az, amit ezzel elveszítetek, hanem azt, hogy mi az, amit nyertek! Nyilván nagyon sok új stratégiai opció lesz a fejlesztés után, ami felváltja a régi opciókat.

Igazából bullshit, az égvilágon semmi új stratégia nem lesz, végtelenül lebutították, köszi fejlesztők...Ugyanitt javaslom a haditáborok ismételt bevezetését...

Ennek a fejlsztésnek a legnagyobb pozitívuma, hogy visszamenőleg nem vezetik be! Éljen!

Hiába, muszáj feltétlen elbaszni a játékot... Grat inno. Csak egy kérdés: játékos nélkül miből lesz a nyerészkedés?
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Ne legyetek már ennyire ünneprontóak! Ez egy teljesen újfajta stratégiai helyzet lesz. Nyilván megszoktunk valamit, aminek most vége van, lásd fake támadás, meg felesleges lesz címkézni is... Ez a fejlesztés rossznak van bélyegezve, holott Ti azért gondoljátok rossznak, mert a szokások rabjai vagytok és ez egy olyan fajta frissítés lesz, amit nem szoktunk meg. A problémát az okozza, hogy azt hiszitek, ezzel kevesebb lesz a játékon belül a stratégia, taktika.... Azt nézitek, hogy ami eddig volt, abból mi az, ami nem lesz ezután és ezt kudarcként, veszteségként élitek meg. Ne azt nézzétek, hogy mi az, amit ezzel elveszítetek, hanem azt, hogy mi az, amit nyertek! Nyilván nagyon sok új stratégiai opció lesz a fejlesztés után, ami felváltja a régi opciókat.

Igazából bullshit, az égvilágon semmi új stratégia nem lesz, végtelenül lebutították, köszi fejlesztők...Ugyanitt javaslom a haditáborok ismételt bevezetését...

Ennek a fejlsztésnek a legnagyobb pozitívuma, hogy visszamenőleg nem vezetik be! Éljen!
Telorol vagyok mire vegigbogaraztam mar a hasamat fogtam a rohogestol,aztan meglattam alol a spojlert es meggondoltam magam,megsem szolitalak fel nyilvanosan hogy szallj le a fűröl,jol megtrefaltal csajszi :)
 

DeletedUser12405

Vendég
Hmm, nem uncsi még, h kb v10 óta mindig kihirdetjük a KH végét? :)
Egy új épület nekem még mindig szimpatikusabb, mint a korábbi különféle prémium funkciók, mint "újítás". Mégha tényleg nem feltétlen forradalmi cucc is.
Aztán a fake-k megfolytása valóban nem túl szimpi. Mondjuk jóval jobban szokott irritálni a több1000 1db kos fake-tahóság, áltámadás határ nélküli világokon. Az ellen talán még épphogy hasznos is lehet.
 
Fent