Induló klánok?

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Ne már barátom, úgy simán legyőzünk mindenkit, ne hagyj minket ellenfél nélkül!

Nekem tök mindegy ki kit győzz le vagy ki nyeri a világot egyenlore ugy nez ki nem lesz idő plusz a betegségem sem nagyon fogja engedni .engem könnyü legyőzni en csak egy Komolytalan C Ligás szintu játékos vagyok
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Szép idők :)
Túdod egészen addig a bann napig élveztem is. Pedig már tudtam hogy veszíteni fogunk :)
Játszani , megmutatni akartuk még ,hogy lesz még gondotok velünk :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Ha hiszed, ha nem, én is addig a napig élveztem. És még ma is rossz a szájíz az utolsó "éles nap" miatt... Nem úgy kellett volna záródnia.
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Tudom jól a véleményed!
Csak sajnálom hogy sose fogjuk megtudni hogy azon a napon ki intézte el egy egész szerver sorsát?!
Sose kívánom azt egy top1 játékosnak és vezérnek amit te kaptál aznap!
De azt se hogy egy vezér arra lépjen be hogy 3, nem kis faluszámmal rendelkező alvezérét is kitiltották.
Car nap volt na!!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Tudom jól a véleményed!
Csak sajnálom hogy sose fogjuk megtudni hogy azon a napon ki intézte el egy egész szerver sorsát?!
Sose kívánom azt egy top1 játékosnak és vezérnek amit te kaptál aznap!
De azt se hogy egy vezér arra lépjen be hogy 3, nem kis faluszámmal rendelkező alvezérét is kitiltották.
Car nap volt na!!

Vezető, nem vezér :) De egyetértek, nem volt jó az igazából senkinek. És aznap sajnos mint már korábban sokszor, az én akaratom érvényesült, ezért olvadás lett.... :(
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Tudjuk jól hogy az nem csak a te akaratod volt! Valószínüleg olvasni fogja, de nem gond :)
Volt aki fényesre nyalta a popód , csak dönts már úgy :p
És az igazat megvalva így az =RPG= büszkén lett második 43 on!!

received_1666081326761181.jpeg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
De sok kolléga kérte hogy toljuk végig, döntőt is, de én hisztiztem hogy nem akarom :D

Én pedig nem büszkén lettem "győztes" 43-on.
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Igazábol meg lehetett volna oldani, rajtad múlt volna csak!
Azok után amit kaptunk a wintertől, nem álltunk volna le velük! Veletek már büszkeségböl se! :)
Lehetett volna egy adok kapok!

Nem biztos hogy kikapott volna Leader :)
Csak izgalmasabb lett volna!
Igazi KH! Amiről ennek szólnia kellene!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Majd ha ezt a vezető és nem vezér hülyeségek droppolod illetve rájössz miért hülyeség akkor 0 ról lehet hogy előrelépsz 0.1re. Just sayin '.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Majd ha ezt a vezető és nem vezér hülyeségek droppolod illetve rájössz miért hülyeség akkor 0 ról lehet hogy előrelépsz 0.1re. Just sayin '.

A vezető együtt csinálja a többiekkel, próbál az élen lenni mindenben, és irányt mutatni (már ha sikerül ugye). A vezér dirigál csak :) Just sayin'
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Amúgy meg ne szójjá be, én szeretek 0 lenni! :) Szép kerek, se nem pozitív, se nem negatív, sok osztója van, semmivel se osztható, tiszta különleges.
 
Fent