Immortal

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Gyorsan meg is ragadnám az alkalmat és lobbiznék a klánom mellett. Sokan ugyan nem ismertek, sőt szinte alig van pár ember, így bemutatkoznék. Elég régen kezdtem, még V2-n, ahol 2,5 milláig jutottam majd egy kisebb szünet és V8-on folytattam, de az INSO túl nagy falat volt. Aztán V11-en próbáltam szerencsét a CNN ellen, de Gathem kiválása után abbahagytam top7 pozícióban. Pár szerveren még megfordultam, de nem értem el nagyobb eredményeket. Nagyjából ekkor kezdtem el speedezni, gondolom a Nonstop10 név már többet mond nektek. Elég sok speed győzelmem van, na de nem dicsekedni szeretnék vele csak hogy lássátok konyítok a játékhoz egy kicsit. :D

Nos térjünk rá a klánra, amit vezetni szeretnék. A célom az, hogy egy aktív és segítő kész társaságot hozzak össze. Nem várom el senkitől, hogy 0-24 gép előtt ülljön vagy 4-en vigyenek egy accot, persze nem lenne ellenemre a dolog. :D
Másik része, hogy aki csak van mint hal a vízben, nem segít a társaknak az próbálkozzon máshol.
Nem célom egy hűű de profi klán(na jó, titokban az :D) a lényeg, hogy segítsük egymást és törjünk borsot a többiek orra alá.
A kezdetekben kihasználnánk a klánlimitet, sokan le fognak morzsolódni szóval a célom olyan 50-60 fős jól irányítható klán.
Nem akarok kláncsaládot, ami most a nagy divat az utóbbi szervereken. Megnéztem a v28-as fórumot és az bőven elég volt....
Ezen kívül a kék tengert se szeretem, viszont reálisan látom a dolgokat, így szövetséges mindenképpen kell majd, de mértékkel.
Nos röviden ennyi lenne. Várom a jelentkezőket, akik szívesen csatlakoznának a klánba. Jelentkezni itt is lehet illetve előregeltem(aztán majd meglátjuk milyen helyem lesz..) a szerverre, így ott is.
Köszönöm, hogy elolvastátok várom az építő jellegű kritikákat, na meg persze a jelentkezéseket. :D
 

DeletedUser

Vendég
Olyan szep vagyalmok;)
Nincs kedvem lelombozni téged a valósággal.
 

DeletedUser

Vendég
Néha a vágyaink valóra válnak. :)
Na de mesélj csak, ne kéresd magad. Kíváncsi vagyok te milyennek látod a helyzetet.
 

DeletedUser

Vendég
:dddd

Néha a vágyaink valóra válnak. :)
Na de mesélj csak, ne kéresd magad. Kíváncsi vagyok te milyennek látod a helyzetet.

Nonstop10...Hmmm...
Ha jól emlékszem a 17-en te vezetted a Csopró klánt..:D
Top1 klán voltatok 1 hétig kb..
Emlékszem milyen műsort csináltatok,mikor átvettem 1-2 tagotok az =OL=be..
Majd felsültetek,de azt legalább már csendben tettétek meg..:D
Sok siker kívánok,de itt külsőn nem hiszem,hogy bárki is csatlakozna..
 

DeletedUser

Vendég
Jól emlékszel, én vezettem. Részletekbe nem bocsátkoznék mert nem emlékszem, de azt kötve hiszem, hogy nagyon érdekelt volna 1-2 tagunk átállása. Klánunk szinte csak speedesekből állt, ezért is hagytuk abba. :D Inkább visszamentünk speedezni, abban több élvezet volt és ott a tudás számított.
 

DeletedUser

Vendég
Előbb vagy utóbb az lesz Night. :D
Persze, itt is számít valamennyire a tudás. Viszont sokkal több múlik azon, hogy mennyire vagy aktív, na meg aztán tolhatod a pp-t.
 

DeletedUser

Vendég
A pp-n vett nyersanyag csak az elején ad(hat) számottevő/látványos előnyt, pár hónap után úgyis eltűnik az az előny vagy annyi sem kell hozzá! Utána meg az a havi 3-400pp nem nevezhető valami soknak, főleg ahhoz képest, hogy annak csekély ellenértékért jó formán egy sört sem kapsz! :) Az meg hogy ki mennyi időt fordít a játékra a szabadidejéből vagy hogy oldja meg, h az accjában "mindig" legyen valaki az megint más kérdés! Ha több időd van többet farmolsz és bőven lefejlődöd azokat akik az elején pár ezer pp-ért nyersit vettek!
 

DeletedUser18465

Vendég
akkor írok itt :D de csak kultúráltan... :) Kivel miujság ? :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem felesleges dolgokon vitáztok. Ildikó a kezdetben teis Spartas voltál, és átálltál. Magadat te sem kérted számon.

Egy valamit szeretnék megjegyezni. Ez az összes világra érvényes. Ha a játékosod elhagy, magadba keresd a hibát. Mit nem tettél meg azért hogy maradásra bird, miért kevesebb a klánod a szövetséges/ellenfélnél.
Én mindig ilyenkor magamba kerestem a hibát, nem pedig a másikra mutogattam. Bár könnyebb mutogatni mint beismerni és kijavítani a hibát.

Van még amúgy immortál? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Nem bánnám, ha a lezárt topic témájának a vonalát nem vinné senki tovább másik topicban. Bőven elég volt már egymás leszólásából egy jó időre.[/COLOR]
 

DeletedUser18465

Vendég
Szerintem felesleges dolgokon vitáztok. Ildikó a kezdetben teis Spartas voltál, és átálltál. Magadat te sem kérted számon.

Egy valamit szeretnék megjegyezni. Ez az összes világra érvényes. Ha a játékosod elhagy, magadba keresd a hibát. Mit nem tettél meg azért hogy maradásra bird, miért kevesebb a klánod a szövetséges/ellenfélnél.
Én mindig ilyenkor magamba kerestem a hibát, nem pedig a másikra mutogattam. Bár könnyebb mutogatni mint beismerni és kijavítani a hibát.

Van még amúgy immortál? :D

Sztem nincs immortál már :D alapíts egyet vigyó !
 
Fent