Riportok Hytech

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Hytech.gif


Sziasztok! Egy roppant érdekes alanyt hoztunk ma is nektek, akit bizonyára sokan ismertek. Az alany nem más, mint @Hytech! Jó szórakozást kívánok az interjúhoz!

  • Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?
- Egy régi munkahelyemen ismerkedtem meg ezzel a játékkal 2008-10-11-én. Egy akkori kedves kollégám mutatta meg ezt a játékot. (akkoriban traviánból tértünk át ide). Megalapítottuk a "FURESZ" klánt, és pár kollégámmal együtt játszottunk. Ez nem tartott olyan sokáig, mert hát abban az időben az internet hozzáférés még korlátozott volt számomra (mint ahogy sokak számára is). Kisebb kihagyás után, a Regényhősök klánban a v22-n kezdtem el újra a játékkal foglalkozni. Akkoriban nagyon megtetszett a játék ezt mi sem bizonyítja, hogy még mindig itt vagyok :)
  • Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?
- Magamtól jöttem rá szépen lassan az idő múlásával hogy mit és hogyan kell csinálni, de persze az akkori mindenkori klántársak is segítettek sok mindenben.

  • Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?
- A jelenlegi játéktudásom szerintem a középmezőnyhöz tartozik. Nem tartom magam profinak, mert azért még lenne mit tanulni :)

  • Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?
- Legelső és legkiemelkedőbb szerverem ami említésre méltó természetesen a v27-es ASG klán. Itt aztán nagyon keményen harcoltunk a =WWU= klánnal. Itt szippantott be az ASG-s életérzés (aki volt már ASG-s, az tudja miről beszélek). A világot nem nyertük meg, de egy jót küzdöttünk a végjátékig. Konkrét klánokat nem szeretnék megnevezni (nem tudnátok mind felolvasni őket, és a felénél nyomnátok az X -et fent jobb oldalt) ,mert elég sok időt töltöttem el az ASG kötelékében. Szinte minden nagynevű klánnal megküzdöttünk kisebb nagyobb sikerrel. Természetesen az első szerver győzelmem volt számomra a legkiemelkedőbb, mert azért csak felkerült a nevem egy bizonyos listára. Mint tudjátok én nagyon kötődtem az ASG klánhoz, aminek időközben a Fővezére is lettem, ezért mikor szervert nyertem velük az nekem olyan volt mint a legnagyobb szerver győzelmem lenne ebben a játékban.
  • Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?
- Akik ismernek tudják, hogy nem vagyok egy nagy haragtartó ember. (Lehet rám többen haragudnak mint én valakikre). Egyvalamit nem szeretek, ha egy játékost támogatunk a fejlődésben és egyszer csak úgy dönt, hogy lelép egy másik klánba. Ennél rosszabb szerintem nincs a játékban.
  • Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?
- Önállóan még nem vezettem, alapítottam klánt. Persze bukásom volt, nem is vagyok büszke rá, de szerintem aki nem bukik el az nem tud a hibáiból újra építkezni. Egy rossz döntés volt, egy rossz pillanatban :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Hytech.png


Itt vagyunk ismét, folytatjuk a riportunkat, alanyunk a sokatok által ismert @Hytech-el.


  • Régóta játszol a játékkal. Van/volt olyan kezdő játékos, aki sokat tanult tőled? Esetleg van olyan, akire büszke is vagy arra, amit a játékban elért?
Egy kedves volt kollégámnak mutattam meg ezt a játékot, ő 1zanza1 volt. Szinte mindent tőlem tanult, nem jutott el nagy eredményekig, de amikor elfoglalta az első faluját, az nekem nagyon nagy élmény volt. Ott izgultunk az munkahelyen a gép előtt, és vártuk az eredményt :) Sajnos ő már nem játszik, de biztos jó játékos lett volna belőle.
  • 14-15 éve kezdted... Sok emlék eszedbe jut, ha végig gondolsz ezen a 15 éven? Van olyan dolog, ami másképp csinálnál?
Hát ugye erre nehéz válaszolnom, nagyon sok minden történt ez idő alatt. Szerintem semmit nem csinálnék másképp, mert akkor nem az az "Istis" lennék ahogy a többiek hívnak néha :)
  • Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?
Persze hogy van, Skillerman az SBT klánból. Jókat csatáztunk egymás ellen, de egyszer egy klánba kerültünk és onnantól kezdve a mai napig össze szoktunk járni legurítani egy italt.
  • Lennél-e klánvezér a jövőben, ha igen miért? Vannak-e ilyen ambícióid? Ha nem, akkor miért?
Elég volt a vezérkedés ASG létem alatt, ez jó pár év volt :) Most már úgy gondolom, hogy nem lenne annyi időm foglalkozni a vezéri feladatokkal, pedig a mai napig vannak olyan játékosok akik szívesen követnek oda ahova hívom őket. Viszont pont ezért velük szemben nem lenne fer hogy nem tudok annyi időt rá fordítani amennyit kellene.
  • Mi a legviccesebb történet, ami eszedbe jut az általad legjobban kedvelt klánvezérről?
Talán a legviccesebb történet amikor egy DC beszélgetés keretében megcsörgettük Dongábort és éppen kirándult valahol a hegyekben. Beszélt beszélt egyszer csak nagy anyázás és levél susogás. Kiderült hogy elbotlott valamiben és közben a telót is eldobta. Nagy röhögés tört ki a többiek között a Dc-n. Szerencsére nagy baj nem lett belőle. Mindenki túlélte az eseményt :)
  • Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?
Nagyon sok jó játékos van, nem tudnék most kiemelni senkit. Azért egy top 10 mindenképpen van a fejemben. Dongábor, Imzs. Dj (bár ő egyszer lekutyázott...), BarcsaMM, Bingo, Triad, -NooBLeader- Deadpool, bArNNNi, Tibax...
Mint látjátok klán vezetőket soroltam fel mert az ő munkájuk nélkülözhetetlen a Kh működéséhez. Ha ők nem a legjobbak, akkor nem ér semmit a játékos állomány.

  • Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?
Beton, beton, beton :) persze neeem, ez mind világ beállítás kérdése. Egyébként beton, igen mégis. Bevédeni ami kell, és a többit vágni :) sok érdekességet nem árultam el ezzel ne haragudjatok. :)
  • Melyik volt a kedvenc világod, és miért?
Természetesen a V27 volt a kedvenc. Ott tanultam meg mindent kb a Kh-ról amit lehetett. Vágás, védés, kilépés, csapatmunka, na ott pörgés volt rendesen.
  • Említetted, hogy a Regényhősök klánba kezdted el jobban megismerni a játékot. Mennyire karoltak ők fel téged? Miben fejlődött a játékod a Regényhősök klánban?
Nagyon sok segítséget kaptam már ott is a játékosoktól. Itt inkább a háttér játékosokhoz tartoztam, csináltam amit levélben küldtek, és jó katona módjára igyekeztem helyt állni.
  • Ott voltál a Regényhősök győztes klánjába? Mesélnél nekünk arról a világról? Meddig jutottál?
Sajnos nem voltam ott hosszú életű mert hát van ilyen is hogy szépen fogalmazzak el kellett hagynom a csapatot. Nagyon jó légkör volt, kiváló játékosokkal. A történet nagyon egyszerű volt. A kért erősítés elküldtem az adott koordinátára, de mivel messze volt sajnos későn ért már oda. Ezt akkor még nem figyeltem, hogy jó helyre ment e vagy nem. Elküldtem kész... Az egyik vezető ezt észrevette és közölték velem hogy ez volt az utolsó lehetőség (pedig csak későt ért oda a védő). Na mi történt legközelebb??? Persze megint küldtem az erősítést, ez sem ért oda időben, megint észrevették, és azt állították hogy az ellent segítem erősítéssel...Hát itt ért véget az én RH-s karrierem. :)
  • Mesélted világ 27-el kapcsolatban azt az "ASG-s életérzést". Milyen ez? Miben valósul ez meg?
Az ASG-s életérzést nem lehet elmesélni. Azt át kell élni, az egész klán alkotja egytől egyig. Ha kell falvakat adnak át a társak. Akár a saját falvát bukja el egy másik társ falva megmentéséért. De ami a legfontosabb hogy amikor kérsz védőt nem azt kérdezik hogy mennyit meg mekkorák a tech szintek, hanem hogy mikorra kell!
  • Említetted, hogy fővezér voltál. Miben valósult meg ez? Mi volt a te feladatköröd az ASG kötelékében?
Az én feladatköröm nagyon egyszerű volt. A mai napig ez a feladat köre az adott Fővezérnek. A Király távollétében döntéseket hoz a klánnal kapcsolatos dolgokban. Emellett másik fő feladatkör az Alvezérek összefogása, feladatok kiosztása, amit az Alvezéreknek kellett elvégezni. És persze nem utolsó sorban a klán nyugalmának fenntartása.
  • Az ASG klán egy "mémmé" alakult egy időben, ha szabad így fogalmaznom. Hogy élted te meg azt, hogy a klánod, amelyet te tisztelsz, és szeretsz nevetség tárgyává tették sokan? Hogy érzed miért lett felkapott ennyire a klán?
Eleinte csak poénra vettük. Azok akik ezt tették, azok is ASG-s harcosok voltak egy időben. Kisebb nézeteltérések miatt távoztak a klántól. Ők ugye a fiatalabb korosztályhoz tartoztak, és hát nem riadtak vissza semmitől, hogy hátráltassák utána a klánt. Később ez kezdett nehézségeket okozni, elrontotta több akkori tag játék érzetét, sokan emiatt is távoztak a klán keretéből. Nevetség tárgyának nem mondanám hiszen egy egész Kh-s társadalom ismeri ezt a nevet. Egy időben mindenki ASG klánban akart játszani, hisz ezért is lett sokszor ASG1-2-3-4. Nem azért mert toboroztunk, hanem azért mert sokan a "nagy" ASG klánban akart játszani.
  • Szerinted mi a jó klántag tulajdonsága? Miért?
Szerintem a jó klántag egy jó csapatjátékos. Levelezik a tárakkal, képben van a történésekkel, és aktív. Ha ez nincs meg benne, esetleg öncélú a játéka és mindent magának akar, az nem jó.
  • Milyen esetben belsőztettél le játékost? Volt erre precedens a te fővezérséged alatt?
Általában inaktivitás miatt történt ilyen az emlékeim szerint. Többszöri sárgulás után, vagy klánfeladatok nem megfelelő teljesítése miatt.
  • Úgymond az ASG egy királyságként működött. Miben valósult meg a királyság maga?
Dongábor az ASG Királya és nem a tagság. Meghallgatja a tagok véleményét, de mint tudjuk a sas nem fog legyet így hát Don döntései határozzák meg a klán lépéseit, minden esetben.
  • Van-e bármi javaslatod a jövő klánvezéreinek?
Nagyon nehéz egy klánt jól vezetni! Sok időt elvesz a való életből, de megéri!
  • Látom voltál világ 33-mon is. Mesélnél nekünk erről a világról? Hogyan kezdődött? Végül hogyan került ki győztesen az SBT klán?
Igen jelen voltam az elejétől a végéig. Eleinte minden a szokásos módon zajlott, építkezés, terület biztosítás, foglalgatás ahogy ez az elején szokott történni. Egy napon történt egy kis nézeteltérés Dongábor és a tagok között. Ez oda vezetett hogy kiléptek sokan ASG klánból többek közt én is és a BH klánban folytattuk a játékot. Mivel akkor az SBT klán kiegyensúlyozottabb és erősebb volt, ezért be is daráltak minket.Megfordultál elég sok győztes klánba, ahogy a staton látom. Voltál az NF, -D.A-, ExoS, CotL klánokba is. Milyen érzés volt, hogy más klánokkal sikerült győzelmet elérned, viszont elég sok időt kellett várnod az első ASG-s győzelemre?

  • Megfordultál elég sok győztes klánba, ahogy a staton látom. Voltál az NF, -D.A-, ExoS, CotL klánokba is. Milyen érzés volt, hogy más klánokkal sikerült győzelmet elérned, viszont elég sok időt kellett várnod az első ASG-s győzelemre?
Nagyszerű érzés volt, mert megérdemelten küzdöttük végig a szervereket a srácokkal lányokkal.
  • Mennyi munkád volt a Világ 65-s győzelemben? Nekem annak a világnak az eseményeiről nem sok tudomásom van. Mesélnél az ott történtekről?
Igen ez is érdekes történet az ASG-s szervergyőzelem...Nem is gondoltam volna hogy elváltunk Gáborral utána visszafogad a klánba. Eleinte nem akartam én ott semmit csak prémium pontot gyűjteni. Mivel nem volt lehetőség erre, egy nap Gábor meghívott a klánba. Eleinte nem is akartam vezér lenni, de Gábor ismét kinevezett a Fővezérnek a klánban. Innentől kezdve bizonyítanom kellett a többiek felé is hogy ki is vagyok és mit is képviselek. Nagyon nehéz volt mert szinte mindenki el küldött anno melegebb éghajlatra, hogy mit keresek én ott. Örülök hogy sikerült megállni a helyem és ezt bizonyítja is a szerver győzelmünk. Boldog voltam hogy sikerült valamit végre elérni a nevelő egyesületemben :)
  • Mesélnél Világ 43 eseményeiről a te szemszögedből? Mennyire voltál aktív szereplője annak a világnak?
A BH (BrotherHood) szerény személyem találta ki ezt a klán nevet, klánnal indult a szerver. Fejlődtünk játszottunk aztán annyira jó viszonyba kerültünk az NF klánnal hogy szövetségre léptünk és később egybe is olvadt a két fél. Ott már én csak egy átlagos játékos voltam, harcolgattam, foglaltam amit tudok, hogy hozzásegítsem a klánt a győzelemhez.
  • Van-e olyan klánvezér, aki motivált téged, és vagy kivívta a tiszteleted csatában?
Szerintem Dongábor volt az, mert ha csak 27 lándzsása maradt a csatában akkor is küzdött és játszott amíg lehetett. Ez sokszor nagyon sokat is számított, és még többször jöttünk ki belőle győztesen ezzel a mentalitással.
  • Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?
A védekezés a legnehezebb megszervezni a KH-ban. Állandó figyelmet követel a front tolódása miatt, ugye ez napról napra változhat. Seregekkel tisztában kell lenni, kinél, mi, hol, mennyi van. Szóval ez bitang nehéz dolog. Általában nem is egy ember foglalkozik ilyennel.
  • Mesélnél Világ 61 eseményeiről a te szemszögedből? Mennyire voltál aktív szereplője annak a világnak?
Szerettem ott is játszani. Egy nagyon jó klán volt Ilupo és Depraved vezetésével. Nagyon sokat segített azon a szerveren a mai napig egyik legjobb barátom, szeszement. Eleinte támadtunk, foglalgattunk aztán lebelsőztem :) Meg sem álltunk a szerver győzelemig.
  • Mesélnél Világ 62 eseményeiről a te szemszögedből? Mennyire voltál aktív szereplője annak a világnak?
Itt egy fiatalos bandába csöppentem. Gergely111, BarcsaMM, Sheper és sokan mások.Talán az EXos klánban gyűjt össze a legtöbb, fentebb említett ASG utálatot felvonultató csapat állomány. Engem is savaztak, de azért mégis bevontak a klán életében. Ott BarcsaMM lehozta a szervert mindenkinek. :) Persze sokan mások is jól teljesítettek. Én középszerű tagja voltam ott a klánnak, csináltam amit kértek, és mentem előre.
  • Mesélnél Világ 73 eseményeiről a te szemszögedből? Mennyire voltál aktív szereplője annak a világnak?
Érdekes világ volt! Nem is emlékszem rá. Azt hiszem ott én hoztam le a szervert mert a vezetés...áh ne is beszéljünk róla. XD Viccet félre téve örülök hogy te befogadtál mint éppen klán nélküli játékost. Szerintem te jobban tudod hogy teljesítettem majd írd bele kérlek. :) Ne kímélj :) Neked és a nagyszerű tagságnak köszönhetően megnyertük azt a szervert is. (Tényleg egészítsd ki mi volt a tapasztalatod)
  • Volt bármi újítás, amit a győztes klánokba láttál, és próbáltál átvinni az ASG klánba?
Igen szerettem volna bevezetni a csomagokat (védelmi csomagokat) de sajnos nem nyerte el a többség tetszését. Pedig jó dolognak tartom ezt.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Hytech.png


Hamarosan @Hytech -el készült interjúnk végéhez érünk, jó szórakozást!


  • Ha azt mondanák holnap, hogy holnap után vezetned kell az ASG-t, megtennéd, vagy gondolkodnod kellene a válaszon?
Egyértelműen nem lenne a válaszom. Vannak döntések az ember életében amit be kell vállalni. Ez egy játék, ezt csak úgy lehet játszani hogyha élvezed, és ha ezt megvonják tőled nem ér semmit az egész.
  • Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?
A jó ellenfél ugyanúgy meg szeretné védeni a faluját ahogy én elfoglalni őt! Ha mindent megtesz érte és küzd a faluért akkor előfordult már nem egyszer hogy rá is írtam levélben hogy szép védekezés volt!
  • Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?
Persze, kb 750 pontig. :) Ez a játék klán nélkül kivitelezhetetlen, ezért is ez a neve hogy klánháború. Érdekes kérdés ez is mert pl magyar szerveren valaki megtámad és megkeresed levélben hogy csak egy kis pp-t szeretnél gyűjteni, elolvassa a levelet és a következő körben már nyomja is a katapultokat a piacra és a raktárra. Ellentétben külföldi szervereken megértik hogy később átadjuk a falut. (persze sokan ezzel takaróznak a magyar szerveren aztán hirtelen elkezd foglalni és azt veszed észre hogy már nehezebb megállítani mint az elején).
Nem azt mondom hogy ez a magyar szerverre a legjellemzőbb mert vannak normális megértő játékosok is körünkben.

  • Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?
A plecsnimindenki számára fontos, csak sokan azt mondják hogy nem. Nekem örömet okoz minden egyes szerver megnyerése valamilyen szinten. Ez bizonyítja azt hogy mennyire vagy kitartó és hű ebben a játékban.
  • Mit gondolsz a napi díjakról? Van valami értékük a játékban? Mivel több az, akinek sok napi díja van?
Hát napi díj a munkahelyen van, de ha a napi jutalomra gondolsz természetesen jónak tartom, hisz a mai világban semmit sem kapsz ingyen. Minden kis plusznak örülni kell, és szerintem fel is lehet őket használni a megfelelő pillanatban. Szerintem helye van a játékban.
  • Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?
Húúú ez jó kérdés. Itt el kell gondolkozzak. Én a helyettesítési időt rövidíteném le max 1 hétre, és megszüntetném a klánon kívüli helyettesítést. Egyszer volt részem (nem mondok neveket) játszani egy olyan szerveren, ahol már nem lehetett kitenni játékosokat a klán záródás miatt. Nem tudtam mit kezdeni a dologgal és ebben csak az volt a rossz, hogy egy klánon kívüli ellenfél vitte az adott játékost.
  • Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?
Nem, a morál nagyon jó dolog, hisz lehetőséget ad a kisebb pontszámú, vagy később kezdett játékosoknak felzárkózni a nagyon felé. Határozottam megtartanám a morált.
  • Inkább erős frontos játék, vagy enyhébb hátsó játék?
Ez jó kérdés. Éveken keresztül az ASG-ben frontos játékos voltam (valahogy mindig ott alakult ki egy front körülöttem). Az utóbbi 1-2 szerveren voltam csak közép vagy majdnem háttér játékos. De mindig próbálok a fronthoz közelebb kerülni ha lehetséges. Szerintem fronton is megállom a helyem, persze vesztettem is falut ott, de többet foglaltam.
  • A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?
Nekem baromira a kedvencem az eleje ahol még annyira nem látod h kik lesznek körülötted meghatároz játékosok vagy kik csak pp-nek. Amit nagyon nem szeretek az az a pár hét amíg nem jutsz el a foglalásig, második faluig. Annál hosszabb idő nincs a világon. Jah hogy a kedvenc volt a kérdés! :) most már nem törlöm ki az írást. :) Én az ütés-vágás, harcolós részt szeretem nagyon, ahol már két klán egymásnak feszül a végkimenetel céljából. Védekezni nem tudok, sose szerettem. Kell, de nem szeretem.
  • Inkább 10 veteránt vezetnél szívesebben, vagy 100 kezdőt? Mit gondolsz van olyan eset amikor az egyik vagy a másik jobb?
Veteránokat nem lehet irányítani, mert előbb utóbb úgy gondolják, hogy ők ezt jobban tudják. Tisztelet a kivételnek! Inkább lenne 100 kezdő. Egyébként mindenki tudja hogy aki nem küld 100 közlevelet általános és magától értendő dolgokról, az nem is klánvezér. Mindenkinek rágni kell a fülét mindenért, és ez minden klánban így van :)
  • Szerinted vannak kiforrott taktikák a játékban, amelyek mindig működnek? Ha igen, tudnál említeni egyet, amit valószínűleg mindenki ismer?
Szerintem a védekezésnél a csomagoló rendszer nagyon jó dolog. (pl: 1 csomag = 1000 talpas, legyen az bármilyen most mind1). Így ha több falut is védünk egy védő faluból, megvan rá az esély, hogy nem egyszerre hullik el az összes erősítésben küldött katona, hanem csak az az 1000 db. Ezáltal hamarabb vissza lehet képezni a kiesett védőt és lehet küldeni akár máshova. Ez a rendszer működhet automatikusan is és nem kell ellenőrizni hogy ki ül a védőkön. Tehát ha van egy falu akkor elég leírni a fórumra hogy hány csomag kell bele és aki tud az küldi is csomagonként...
  • Játszottál a régi lovagrendszer idején is. Melyiket preferálod jobban, és miért?
Most van szerencsém újra játszani vele classic v1 en. Régebben is játszottam vele. Mondhatnám hogy már hozzászoktam a mostani rendszerekhez. Szerintem mindkettő megállja a helyét ha jó szerverbeállítások társulnak mellé.
  • Ha lehetne egy újítás a játékban, akkor mit vezetnél be? Miért azt?
Én pl azt szeretném, ha támadót képzek a játék elején, akkor nagyobb eséllyel kapjak támadó könyveket a lovaghoz mint védőt.! Szerintem ez nagyban megkönnyítené a fejlődést.
  • Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?
Az életben megtanultam, hogy arra van időd amire szánsz! Ez a játék nagyon időigényes ha jól szeretnéd csinálni. Ezért lettek-vannak duál, triál, meg fene tudja hány tag egy felhasználói fiókban. Megtanultam az évek alatt, hogy kell egy jó telefon ami jelez, és kell egy jó feleség vagy barátnő, aki címkéz vezetés közben (vagy amikor nincs rá lehetőség). Pont ma kaptam meg a kollégámtól hogy mi a fenéért nem ülök ott a gép előtt ahogy szoktam néha és játszok egész nap :) (közben ő legalább fel tudna zárkózni hozzám a melóban). Szóval ha úgy van, és hála a melóhelyemnek, tudok rá időt szakítani ha kell. A magánéletembe meg beépült minden más közé :)
  • Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?
Szerintem én teljesen rugalmas típus vagyok. A jó légkört keresem mindig. Majdnem 40 évesen megéltem azt a kort mikor alig volt itt ott egy internet kávézó meg kósza mobiltelefon. Ez idő alatt olyat fejlődött a világ, hogy manapság ár mindent mobil appon, vagy az interneten történik. Eddig minden újítás szerintem jó dolog, bár hármat nem tudnék felsorolni, viszont úgy vagyok vele hogy arra emlékeznék ami tuti rossz lenne. :)
  • Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?
Aki megfelelő időt áldoz a játékra, együtt tud működni a társaival, miközben a vezérei parancsait, utasításait, kéréseit is teljesíti maradéktalanul.
  • Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?
Türelmes, türelmes a tagokkal szemben, és el tud számolni 10-ig mielőtt cselekszik :) néha 20-ig is :) A jó klánvezér előre látja a dolgokat, felkészül rá, és képes jól kijönni a dologból. A jó klánvezér az aki már szerzett egy plecsnit és ez bizonyítja hogy jól csinálta amit kellett.
  • Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?
Nagyon köszönöm hogy gondoltatok rám, remélem nem voltam uncsi nagyon :)
Szerintem egy Ilupó, Depraved, szekelyvesedelem, szeszement, marionetta, xelle, totentott riport is izgalmas lehet...







Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @Hytech -hez azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ez egy elég változatos és visszafogott riport lett. :D Azért annak örülök, hogy kiemelted DJ-t, meg Barcsát is, sokat tettek mind a 2-en azokon a szervereken ahol jelen voltál.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
  • Mesélnél Világ 43 eseményeiről a te szemszögedből? Mennyire voltál aktív szereplője annak a világnak?
A BH (BrotherHood) szerény személyem találta ki ezt a klán nevet, klánnal indult a szerver. Fejlődtünk játszottunk aztán annyira jó viszonyba kerültünk az NF klánnal hogy szövetségre léptünk és később egybe is olvadt a két fél. Ott már én csak egy átlagos játékos voltam, harcolgattam, foglaltam amit tudok, hogy hozzásegítsem a klánt a győzelemhez.

Ez azért egyáltalán nem így volt :D
 
Fent