High Performance

high performance vagy speed 1 hóig?

  • Igen

    Szavazatok: 121 76,1%
  • Nem

    Szavazatok: 38 23,9%

  • Összes szavazó
    159
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Legyen perfomance mondjuk az első 3-5 játékos vagy klán kapna fejenként kb. 500 pontot
 

DeletedUser

Vendég
A meglévő válaszlehetőségek amugy mit takarnak?
Gondolok itt arra hogy a kérdés két lehetőséget ajánl, de van egy igen és egy nem válasz. Ha a NEM-et nyomom mire szavazok?

Vagy csak én nem értem a kérdést? :)
 

DeletedUser

Vendég
No mindegy. Én igentet mondtam a HP-re. Bár ugyse lesz belőle szerintem semmi egyenlőre. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
High Performance világ esetén nincs vele párhuzamosan futó speed kör.
Az igennel, vagyis "akarom"-al szavazók még a minimális 100 főt sem érik el, akik regisztrálnának, így nem érdemes több hónapra kiütni a hagyományos, jól megszokott speed köröket.
Amíg a központ nem enged két speed kört futni párhuzamosan (egy HP és egy "hagyományos" rövid speed kör), addig nem kerül bevezetésre.

Sajt
 

DeletedUser13465

Vendég
High Performance világ esetén nincs vele párhuzamosan futó speed kör.
Az igennel, vagyis "akarom"-al szavazók még a minimális 100 főt sem érik el, akik regisztrálnának, így nem érdemes több hónapra kiütni a hagyományos, jól megszokott speed köröket.
Amíg a központ nem enged két speed kört futni párhuzamosan (egy HP és egy "hagyományos" rövid speed kör), addig nem kerül bevezetésre.

Sajt

adom.. addig ne legyen hp amíg nem megy mellette a rövid speed is, mert akik oda nem jutnak be és szeretnek speedezni eléggé megszívják. meg szokász szerint az a pár ember fog játszani :)
 

DeletedUser14412

Vendég
v 14felmérés

nagyon jó lenne ha nem 24000 lenne a maxi hanem 34000 ezer,az épületeken is változtatni kellenne
[BLINK][/BLINK]
 

DeletedUser14

Vendég
8x-10x környéki high szerver ugyan ezekkel a feltételekkel mint a többi világon megálná a helyét.

Úgy vettem észre, hogy a gyorsabb szervereken még mindig több a játékosok érdeklödése mint az alap világokban.
A gyorsabb világokat én például jobban csípem ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent