High Performance

high performance vagy speed 1 hóig?

  • Igen

    Szavazatok: 121 76,1%
  • Nem

    Szavazatok: 38 23,9%

  • Összes szavazó
    159
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Legyen kb. egy honapig High Performance server speed hejet?
 

DeletedUser11612

Vendég
szerintem lehetne úgy is, hogy június 14-től agusztus 31-ig:D.
 

DeletedUser

Vendég
Tolem lehet,de csak akkor ha tobb 1000 pf-ert menne a harc...maskepp nem lenne kifizetodo.
 

DeletedUser

Vendég
Tolem lehet,de csak akkor ha tobb 1000 pf-ert menne a harc...maskepp nem lenne kifizetodo.

Mondjuk lehetne úgy, hogy a ranglista 1. helyezetje kap 3000 pf-et, a 2. 2000-et, a 3. meg 1000-et; a LET első 1500 pontot; illetve a legnagyobb klán tagjai kapnak fejenként 500 pontot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13364

Vendég
Nem lehetne a High Performance-t rendes világként kezelni ?
Lehetne mondjuk V 13 csak annyi h nem az lenne a győzelem feltétele h egy klán birtokolja a világ falvainak 80%át hanem h 30 nap után ki a top1 vagy vmi. ilyesmi(de a jutalom maradna :p)
 

DeletedUser12108

Vendég
ne legyen ilyen.. és 1 hónapos speed sem... napi 3 3 órás.. és ennyi :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Egy hónap nem High Performance... 2-3 hónap, 3-4es sebességen, a szokásos díjakért. (Egyéni, és klán)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezen a high performance szerveren a legnagypbb klánoknak is részt kellene venni klánszinten mint az MHC,Namacs
 

DeletedUser8560

Vendég
Mondjuk lehetne úgy, hogy a ranglista 1. helyezetje kap 3000 pf-et, a 2. 2000-et, a 3. meg 1000-et; a LET első 1500 pontot; illetve a legnagyobb klán tagjai kapnak fejenként 500 pontot.

Viccnek jó, de ilyen nincs.
 

DeletedUser13948

Vendég
Valószinűleg itt sem nyeremény nélkül fog indulni, csak nem ennyiért...
kb.:1000-et kaphatna az első
 

DeletedUser12108

Vendég
Ne legyen több hónapig ilyen.. az fogja megnyerni aki.. éjjel nappal fent lesz.. nyáron.. a nyár nem arról szól hogy gépezzek egész nap ezért lenne jó 3 órás speedek este hazaérek lenyomok egyet.. stb reggel délbe.. ilyenek!
 

DeletedUser

Vendég
De legyenek! Sokra mennénk vele. Ha nem is lesz akkor legalább legyen v13!
 

DeletedUser11612

Vendég
Ne legyen több hónapig ilyen.. az fogja megnyerni aki.. éjjel nappal fent lesz.. nyáron.. a nyár nem arról szól hogy gépezzek egész nap ezért lenne jó 3 órás speedek este hazaérek lenyomok egyet.. stb reggel délbe.. ilyenek!

de ezt lehet úgy csinálni, hogy óránként 5 percet fent vagy és még úgy is lehet elől lenni. de speeden ha ezt teljesíted nekem úgy, hogy top 20-ban vagy akkor zseni vagy:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha mondjuk 5-ös sebességgel menne nem is kellene éjjel-nappal ott ülni. Szerintem kis újítás sosem árt.
 

DeletedUser

Vendég
Sajt.
Meg tudnátok csinálni? Eddig 14 százaléknak nem tetszik, de aki nem akar annak nem kötelező jönnie.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent