Kibeszélő Helyi szabályok- Kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.077
Vagy írj DJnek, ő jobban elmagyarázza mert mindenhez is ért és szerintem szivesen beszélget veled
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
de a nem az nem. ha a nem igen akkor minden másnál is az és mindenkinek.
nincs a szabályba olyan lehet kiadni a jelszót. nincs olyan egy fiókot többen toljanak. tehát tilos.
mert olyan viszont van hogy nem adhatja ki .....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
4 különböző supp leírta neked, hogy szabályos, és még mindig hajtogatod, hogy nem az. Mi a véreres bús lóf.. változna akkor, ha kijönne ide egy 5. is, aki szintén leírná, hogy szabályos, és Te szintén nem tudnád felfogni? :D
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
tegnap konkrétan fel tettem a kérdést és válasz nincs rá konkrétan.Miért mert nem tudnak rá adni észerüt. az hogy itt meg ott az a supp mit csinál hogy intézi el az ahogy itt nem szabályosan lehet ott sem. Mert itt is játékosok közül van support önkéntesen egyik néven suppos a másikon meg játszik , barátkozik.

adjon egyszer konkrét választ minden fel tett kérdésre ha tud.de egyszerüb le zárni vagy tiltani, pedig jogom van tudni mit miért van vagy hogy éretlmezhető a szabály. mindenkinek joga.
és a 5 csillag se dísznek van ott a supp rendszerbe. az azért van mindenki saját belátása szerint értékelje a supp munkáját. ha le zárja ezt el veszi tőled tőlem mindenkitől.


de hogy egybe legyen és itt a kérdés és ne a sok off előtt ismételten fel teszem azt.


szabályzat értelmében.



5.Tilos egy másik játékos fiókjába belépni, vagy azt megkísérelni. Még a próbálkozás is büntetést von maga után.

Kérdés ha nem adhatja ki mitől lehet még is?


6.Egy játékos sem adhatja ki a jelszavát, belépési adatait másnak. A support nem ad segítséget a fiók számára ilyen esetben.

Kérdés ha még is ki adja mi van?

8.Egy másik fiók irányítása csak a "Fiókhelyettesítés" funkcióval lehetséges a játékon belül. Fiókhelyettesítés esetén minden játékos felelős a helyettes kiválasztásáért, mert minden helyettes a tulajdonos nevében jár el. Ez azokra az esetekre is vonatkozik, amikor a helyettesítés során a helyettes bármilyen változtatást eszközöl a fiókban. Bármilyen kár, amit a helyettes okozott, nem téríthető meg. Ha a helyettesítő a helyettesítés alatt szabályt szegett, a helyettesített fiók ugyanúgy büntetést kap. A helyettesítés funkció egyéni vagy ismétlődő visszaélése az összes érintett fiók büntetéshez vezethet. A Support csapat mérlegelési jogkörébe tartozik a visszaélési formák meghatározása és élbírálása.

kérdés miért lehet jelszóval?

ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
kérdés ha le van írva nem adhatja ki mitől lehet még is a nemből igen?
  1. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
Kérdés ha rajtam és a innoGamesen túl valaki tgudja a jelszavam akár én adom ki akár fel töri. mitől nem harmadik személy az akit be engedek?
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).
kérdés ha nem a enyém a fiók de be lépek mert ide adta a jelszavát akkor ez tilos vagy sem?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
De ha vannak ezek a konkrét kérdések, akkor pls a supportba írj, ott csak ők látják, hogy hülye vagy, itt meg mindenki más is :D De igazából én vagyok a gyökér, hogy válaszolok, már megint :/ Bocsika.
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
a poén azt mondja nem kötelesége válaszolni nos de. mert ez nem egy személyes kérdés ha nem egy szabállyal kapcsolatos. ha nem magyarázza meg, nem tudja indokolni konkrétan , nem is várhatja el betartsák. js és ott van a support feladati körében az hogy válaszolnia kell.
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
De ha vannak ezek a konkrét kérdések, akkor pls a supportba írj, ott csak ők látják, hogy hülye vagy, itt meg mindenki más is :D De igazából én vagyok a gyökér, hogy válaszolok, már megint :/ Bocsika.
fú de ezzel aztán jól meg mondtad mitől igen a nem.
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
egy szabályzat nem privát kérdés ha nem mindenkinek pontosan kell tudja. ez a ki beszélő ép arra jött létre csak szólok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Megmondtam már én is, meg 4 supp, meg 32 másik hozzászóló a másik fórumon, de még mindig nem fogtad fel. Minek fektessen beléd bárki több energiát? :D
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
5.Tilos egy másik játékos fiókjába belépni, vagy azt megkísérelni. Még a próbálkozás is büntetést von maga után.

Kérdés ha nem adhatja ki mitől lehet még is?


6.Egy játékos sem adhatja ki a jelszavát, belépési adatait másnak. A support nem ad segítséget a fiók számára ilyen esetben.

Kérdés ha még is ki adja mi van?

8.Egy másik fiók irányítása csak a "Fiókhelyettesítés" funkcióval lehetséges a játékon belül. Fiókhelyettesítés esetén minden játékos felelős a helyettes kiválasztásáért, mert minden helyettes a tulajdonos nevében jár el. Ez azokra az esetekre is vonatkozik, amikor a helyettesítés során a helyettes bármilyen változtatást eszközöl a fiókban. Bármilyen kár, amit a helyettes okozott, nem téríthető meg. Ha a helyettesítő a helyettesítés alatt szabályt szegett, a helyettesített fiók ugyanúgy büntetést kap. A helyettesítés funkció egyéni vagy ismétlődő visszaélése az összes érintett fiók büntetéshez vezethet. A Support csapat mérlegelési jogkörébe tartozik a visszaélési formák meghatározása és élbírálása.

kérdés miért lehet jelszóval?

ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
kérdés ha le van írva nem adhatja ki mitől lehet még is a nemből igen?
  1. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
Kérdés ha rajtam és a innoGamesen túl valaki tgudja a jelszavam akár én adom ki akár fel töri. mitől nem harmadik személy az akit be engedek?
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).
kérdés ha nem a enyém a fiók de be lépek mert ide adta a jelszavát akkor ez tilos vagy sem?

ezekre várom a választ
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
5.Tilos egy másik játékos fiókjába belépni, vagy azt megkísérelni. Még a próbálkozás is büntetést von maga után.

Kérdés ha nem adhatja ki mitől lehet még is? Engedély nélkül tilos a belépés. A megkísérlés szó is itt arra utal. Ha én nem tudom a Te jelszavad, és megpróbálok belépni az accodba, akkor azért kiraknak, ha Te adod oda a jelszavad, mert megbízol bennem, az nem illegális.


6.Egy játékos sem adhatja ki a jelszavát, belépési adatait másnak. A support nem ad segítséget a fiók számára ilyen esetben.

Kérdés ha még is ki adja mi van? Az új szabályok értelmében illetéktelennek nem adhatod ki a belépési adataid. Ha Te megbízol xy-ban, akkor annak kiadhatod, de ha átver, lelopja a ppd, zászlóid, tönkreteszi a fiókodat, a support nem nyújt segítséget, mert a saját felelősséged, hogyan kezeled a belépési adataidat, kiben bízol meg, kiben nem.

8.Egy másik fiók irányítása csak a "Fiókhelyettesítés" funkcióval lehetséges a játékon belül. Fiókhelyettesítés esetén minden játékos felelős a helyettes kiválasztásáért, mert minden helyettes a tulajdonos nevében jár el. Ez azokra az esetekre is vonatkozik, amikor a helyettesítés során a helyettes bármilyen változtatást eszközöl a fiókban. Bármilyen kár, amit a helyettes okozott, nem téríthető meg. Ha a helyettesítő a helyettesítés alatt szabályt szegett, a helyettesített fiók ugyanúgy büntetést kap. A helyettesítés funkció egyéni vagy ismétlődő visszaélése az összes érintett fiók büntetéshez vezethet. A Support csapat mérlegelési jogkörébe tartozik a visszaélési formák meghatározása és élbírálása.

kérdés miért lehet jelszóval? Mert az új szabályok értelmében a support kivonta magát a felelősségre vonás alól, eddig a bejelentett duál triál mókával ha bármi visszaélés történt egy fiókkal, az nem a tulajdonos, hanem a supp felelőssége volt. Régen kijátszhatták ezt pl a csalók, akik azt mondták, hogy csak a "duálom csalt", most viszont ez megszűnt, teljes mértékben Te felelősséged, hogyan kezeled a fiókod adatait, ha valaki, akiben megbíztál, csal a fiókodban, az nem enyhítő körülmény, Téged raknak ki, mert Te kezelted felelőtlenül a fiókod.

ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
kérdés ha le van írva nem adhatja ki mitől lehet még is a nemből igen? Illetéktelen harmadik fél elől tartja titokban, és illetéktelen harmadik fél belépése esetén kell úgy eljárni, ahogy a pontban le van írva. De az új szabályok szerint az nem illetéktelen, ha én azért lépek be a fiókodba, mert Te odaadtad a jelszavad, mondván megbízol bennem, onnan ha én átverlek, az a Te sarad, nem az enyém. Viszont ha én úgy lépek be, hogy Te nem adtál erre bizonyíthatóan engedélyt, akkor az szabályellenes, mert vélhetően feltörtem a fiókodat.
  1. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
Kérdés ha rajtam és a innoGamesen túl valaki tgudja a jelszavam akár én adom ki akár fel töri. mitől nem harmadik személy az akit be engedek? Lásd előző pont
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).
kérdés ha nem a enyém a fiók de be lépek mert ide adta a jelszavát akkor ez tilos vagy sem? Mert az új játékszabályok kifejezetten erre adnak engedélyt.

ezekre várom a választ


A 3 idézett ÁSZF pontod egy 2018 közepi keltezésű ÁSZF-ből vannak, amit össze akarsz egyeztetni 2021-es szabályokkal, és még így is sikerül, mert nem mond ellent, csak nem frissítették és egyértelműsítették, hogy a hozzád hasonlók is megértsék.
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
ember 2018 nemzetközi lett most be vezetve. ez nem megfelelő válasz ott van amit a Novalee is le írt előző szabály és új szabály.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent