Kibeszélő Helyi szabályok- Kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Amennyiben meg szűnnek a duál és trial lehetőségek a speeden ismert alvó mód bevezetéséről mi lenne a vélemény?
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Érdekes lenne egy 1-s sebességű világon :D
 

Deleted User - 1540239

Vendég
És ha csak szimplán megszűnne, jobban előtérbe kerülne az aktivitás. Bár lehet akkor lehet nem lenne túl keresett a játék. De egy lassú világon meg alvó mód is, nem tudom. Inkább hosszabb éjszakai bonusszal kompenzálni.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ezen változtatásokat kötelező eszközölni, vagy saját döntése volt a magyar support csapatnak és még van lehetőség változtatni? Így is évről évre kisebb a magyar klánháborús közösség, szerverről szerverre észrevehető a csökkenés. De ezekkel a változtatásokkal teljesen mértékben kivégzitek azt a maréknyi kis közösséget is, akik a játékélmény rovására menő folyamatos változtatások ellenére is lojálisak maradtak játékhoz. Megjegyzem, főként a társaik és barátaik miatt, nem is feltétlen csak a játékélmény miatt. De ha nem tudnak tovább együtt játszani, és mindenkinél egyszerre telik be a pohár, akkor ténylegesen csak most fog megindulni az új világok játékosállományának rohamos csökkenése. Szerintem legalábbis.
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Amúgy teljesen jó ötlet nélkülözni a több játékost egy fiókból.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ezen változtatásokat kötelező eszközölni, vagy saját döntése volt a magyar support csapatnak és még van lehetőség változtatni? Így is évről évre kisebb a magyar klánháborús közösség, szerverről szerverre észrevehető a csökkenés. De ezekkel a változtatásokkal teljesen mértékben kivégzitek azt a maréknyi kis közösséget is, akik a játékélmény rovására menő folyamatos változtatások ellenére is lojálisak maradtak játékhoz. Megjegyzem, főként a társaik és barátaik miatt, nem is feltétlen csak a játékélmény miatt. De ha nem tudnak tovább együtt játszani, és mindenkinél egyszerre telik be a pohár, akkor ténylegesen csak most fog megindulni az új világok játékosállományának rohamos csökkenése. Szerintem legalábbis.
Felsőbb utasítás, sajnos.
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
ezzel saját magát öli meg a játék :)
a dual trial fiok tartotta életben a játékot ha belátja ezt a fejlesztő csapat ha nem :)
21. században élünk millió játékkal millió lehetőséggel és KIZÁRT hogy egy ilyen ötlettel hogy egész nap ugyan azzal a játékkal kell játszanod mert a játék ezt rád erőlteti positív hatással lenne a játékra.
magamból meg az ismeretségi körömből kiindulva inkább azt preferáljuk hogy azzal játszunk amivel éppen kedvünk van amihez nagyon jól aszisztált a duál/triál fiok mert ha én hazamegyek vagy éppen felkelek és codozni van kedvem vagy éppen diablozni vagy akármi mást akkor tudok azzal játszani mert van más is a fiokban aki kisegít ezekben a helyzetekben
na ez most megszűnik ha egy napot kihagysz mert nincs kedved játszani akkor szevasz a fiokodnak persze a helyettesítés ott van mint b opció ezt bele lehet magyarázni de aki nem érti mire akarok célozni azt nem is szeretném meggyőzni erről.
viszont az én véleményem abszolút az hogy egy játékos arra alapozni hogy ne akkor játszon vele az ember amikor kedve van hanem folyamatossan ha van kedve vele ha nincs az nem túl ember hívogató megoldás
 

-Conquistador-

New Member
A reakció pontszáma
2
Végre egy jó szabálymódositás , tökéletesen egyetértek a döntéssel . Eleve se kellett volna ezt megengedni . Akárhogy is nézem , ez csalás volt azokkal szemben akik nem szerettek volna ilyen fiókkal játszani . Fentebb irtátok le a lényeget , ha épp nem érek rá vagy nincs kedvem játszani , akkor is beugrik egy vagy két másik ember a fiókomba , nonstop-á téve azt . Ez nem FAIR ! Ennek most vége .
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Végre egy jó szabálymódositás , tökéletesen egyetértek a döntéssel . Eleve se kellett volna ezt megengedni . Akárhogy is nézem , ez csalás volt azokkal szemben akik nem szerettek volna ilyen fiókkal játszani . Fentebb irtátok le a lényeget , ha épp nem érek rá vagy nincs kedvem játszani , akkor is beugrik egy vagy két másik ember a fiókomba , nonstop-á téve azt . Ez nem FAIR ! Ennek most vége .

Ezek után nem csak 2 vagy 3, hanem akár 10-en is lehetnek egy fiókban, akárcsak nemzetközin. Legalábbis, én így értesültem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Végre egy jó szabálymódositás , tökéletesen egyetértek a döntéssel . Eleve se kellett volna ezt megengedni . Akárhogy is nézem , ez csalás volt azokkal szemben akik nem szerettek volna ilyen fiókkal játszani . Fentebb irtátok le a lényeget , ha épp nem érek rá vagy nincs kedvem játszani , akkor is beugrik egy vagy két másik ember a fiókomba , nonstop-á téve azt . Ez nem FAIR ! Ennek most vége .

Fura, hogy az önmagad ütésével másoktól ellopott plecsniket nem tartod unfairnek, de ezt igen :D
 

-Conquistador-

New Member
A reakció pontszáma
2
Na kezdődik ........
Mi köze van ennek a témához ? Igen , pont ez az a hely ahol az ilyen napi plecsni jutalom sérelmeket ide ki kell irkálni . Biztosan ide tartozik .

Tudod ez az az eset , ha most "csöndbe maradtál volna , bölcs maradtál volna "
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Csak Te említetted azt, hogy ez a duál-triál unfair, annak fényében furcsa :) Bocsi az offért.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Na kezdődik ........
Mi köze van ennek a témához ? Igen , pont ez az a hely ahol az ilyen napi plecsni jutalom sérelmeket ide ki kell irkálni . Biztosan ide tartozik .

Tudod ez az az eset , ha most "csöndbe maradtál volna , bölcs maradtál volna "
Plecsnisztátór :D megérdemeltèl volna jópár bannt :D
 

csoki

Member
A reakció pontszáma
6
§4) Fiókok

  1. Tilos egy másik játékos fiókjába belépni, vagy azt megkísérelni. Még a próbálkozás is büntetést von maga után.
kicsit fére ment a magyarázkodás.
a duál ,triál nem szabályos. és nem az a célja hogy szabályzalan fiókokat védjen ha nem a szabályosan játszo emberek érdekeit védje.
a supportnak kell tudja kik azok akik eddig duálba triálba tolták és milyen ip címekről.....
tehát ha nem egyedül tolja a a fiókot valaki azt bízony a jövőben ki kell bannolni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent