Hello Kitty

  • Témaindító DeletedUser17459
  • Kezdés ideje

DeletedUser14775

Vendég
Es miert pont a piros szint adtad nekunk, nem lehetnenk inkabb kekek azt a szint mar ugy megszoktam a jatekon belul :p
 

DeletedUser15135

Vendég
Pont azért van piros.. tudod fő a változatosság :)
 

DeletedUser14775

Vendég
Dehogy mindegy, a szin az egy nagyon fontos tenyezo ebben a jatekban :D
 

DeletedUser17459

Vendég
Valami rémlik ,de konkrétan már nem emléxem ,de igazad van , volt ilyen úgy rémlik... kik voltak ők?:confused:
 

DeletedUser14775

Vendég
Gondolom ok is jatekosok, szemely szerint nem tudom pontosan de azt tudom hogy volt ilyen.
 

DeletedUser14775

Vendég
El is ment ma mind 6, azt hittem valami ertelmes X lesz hamar sok X-tol jott :D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves XXXXX!

Egykori klántársam a CotR-ban! Most akkor indítok neked is pár kardot (becézzük csak X-nek) hogy legyen min gondolkozni. Aztán ha megtippelted hogy melyik az éles akkor újra dumcsizunk.:p:D

Tekintsd ezt jutalomnak azért, mert otthagytad a ****ban a társaidat a Cotr-ban és a Phx-ben!

Üdv,
vasutas
 

DeletedUser17459

Vendég
Nem is tudtam társad voltam :O Ne vedd a szívedre csak játék, nem ismertelek téged sem montit sem szóval így alakult ... Most te cotr vagy PHX es vagy?Nem tudom követni ki kivel van néha, csiriszel beszélgettem(cotr vezető volt azt hiszem,de őt sem ismerem:)) eleinte... azt inaktiv lett vagy abbahagyta ,de kit érdekel ? Mivel az elején káosz,és véletlenül kerültem ide oda amoda így alakult . Igaz ami jár az jár,de így alakult MHC be jó volt,mig nem higult fel szép emlék marad KH ról. ,de mint tudod mi nyertük V18at (Kitty-kel:),mert megtaláltuk egymást is,meg amit kerestünk KH ban ezért is regiztem :) Ha valakit megbántottam Cotr, PHX vagy MHC vagy valamelyik klánban sajnálom így utólag ,mindenkinek úgy sem tud az ember megfelelni , nem is akarok, nem is kell ...



Üdv:X

Ui: Nem MHC, nem PHX ,nem BBN, nem ELME nem más klán hanem Hajrá Kitty-k !:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16650

Vendég
Na mennyi barbár lett.. gondolom még lesznek ilyen esetek bőven..kíváncsi leszek ki fogja vinni ezeket a barbikat el. PHX vagy Elme?? :)
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát a győztes klán melyik vinné ha igy haladnak a barbárok lassan már olvadásra sem lesz szükségük :D Megoldja a PHX magába vagy az Elme.
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom most csorog a nyálatok;)

Adjak ugrófalut hogy elérjétek valamelyik barbikupacot?:p
 

DeletedUser16650

Vendég
Nekünk nem kell, de nektek a későbbiekben jól jönne.

Viszont..személy szerint én már nagyon várom a 75 fős összeolvadt klánt. Mikor jön létre?:) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik maradnak ki.
 

DeletedUser15135

Vendég
Kik maradnak? Hát én megmondom azok a tagok akik a legtöbbet nyalnak és aki a fronton harcol az kint marad és nézheti ahogyan az arra méltatlanok kapják amit ő érdemelne :) így szokott ez lenni :D
 

DeletedUser17416

Vendég
Szia xxxxx!

Ket keresem lenne feled.

1.Kerlek aruld el hogyan kell ejteni a neved,mert keshegyre meno vitakat folytatunk ez miatt:))

2.Jelezd mar ha elerted a 10.000 kardot:))

Koszonom elore is a valaszod!
 
Fent