Hello Kitty

  • Témaindító DeletedUser17459
  • Kezdés ideje

DeletedUser15135

Vendég
Én jó klánban voltam és ez nagyon is az.. szerintem ezt elismerhetitek XXXXX a semmiből hoztuk létre aktív klán.. ellentétben a "maradék" klánnal (VÁS-ra gondoltam) Kardok jöhetnek nyugodtan mert már kezdem szégyellni magam védő játékos létemre ilyen kevés a LEV pontom.. Archimédesz amúgy.. annyit mondanék hogy voltam már egy két jó klánban lehet hogy nem vagyok éppen annyira celeb mint te.. de azért én sem a semmiből jövök Kardoknak csak örülni tudunk de remélem most jobban tudtok produkálni mert Várvédőre csak életlen kardokkal támadtatok.. Nem fogjuk fel adni ellentétben az MHC játékosaival ezekért a falukért nagyon meg kell ám dolgozzatok annyit garantálok .
 

DeletedUser17416

Vendég
Nekem van mar 13 Varvedo falum.Irtam is neki,hogy sokba kerult:)
Csak zrikallak benneteket,talan ez meg belefer:)
Orulok,hogy vagytok,legalabb van kivel harcolni!
Egyebbkent biztos forrasbol tudom,hogy te is zrikalod az ellenfeleidet!Szoktam itt-ott helyelni:)
 

DeletedUser16650

Vendég
Bizony..sokba került...na de ettől szép ez a játék, ilyenkor van meg a varázsa. Örülök én is Szundi, hogy vagytok..jókat szoktam veletek írogatni :) Nekem pl egyikőtökkel sincs bajom..sajna ez a szerver így alakult. Titkon még mindig reménykedem abban, hogy Ti phx-esek nyeritek meg a szervert, mert igenis Ti érdemelnétek meg, nem pedig egy összeolvadt klán...így semmi varázsa nem lenne. De ha Ti lennétek azok, hát az lenne ennek a szervernek a legjobb befejezése szerintem.
 

DeletedUser14775

Vendég
Koszonjuk a megtiszteltetest hogy rank gondoltal mint nyertes klan,
Azt hiszem tobbed magammal is ugy gondoljuk hogy a PHX meg mindig nem az klan aki szembe fordul a szovetsegeseivel ha azok is ugyanugy korrekt modon viselkednek.
Egy onnallo nyertes vilagert nem adjuk el a nevunket.
 

DeletedUser17416

Vendég
Ezt a szervert a szovetseg nyerte,nyeri meg.Amikor nehez volt a helyzet akkor jol mukodott minden.Ezt kar vitatni,ostobasag is lenne!
Az mas kerdes,hogy a vegere elojottek a vitak.De ez mar csak igy szokott lenni:)
Ha itt vege,indulunk egy kovetkezo vilagban.Sokan,kozottuk en is,minnel gyorsabban be akarjuk fejezni ezt a vilagot.
Egy biztos,tanulsagos vilag volt.Rengeteget tapasztaltunk.Ennyi armannyal,cselszovessel,inkorrektseggel keves vilagon talalkoztam.
Annak orulok,hogy keves kiveteltol eltekintve az ellenfelek is jo emlekeket oriznek a PHX-ARM harcosokrol!Mindig az ellenfel dicserete esik a legjobban.
En magam is sok ellenfelrol,jatekostarsrol orzok szep emleket,sok rendkivul ugyes jatekost ismertem meg az ellenfel soraiban.
Nagy nyeresegnek tartom,hogy -monster-t megismerhettem klantarskent is.Talan errol mas a velemenyetek,en nem talaltam ellentmondast a jatekaban.De hat ez szubjektiv:)
A masik nagy oromom,hogy en igazan itt forrtam ossze a PHX tagjaival.A v2-on mi ellenfelek voltunk.Azt gondolom,hogy helyemre kerultem
rendkivul jo kozosegbe.
De eleg a szentimentalizmusbol,hova lesz a morc katonatiszt imidzsem:)
Szoval mindent osszefoglalva elveztem,elvezem a jatekot.
Eldolt,ezt a szervert 5 klanbol allo szovetseg nyeri!
 

DeletedUser15135

Vendég
Tudom milyen jó a PHX hiszen a volt klánom fele ott játszik.. :) Szóval tudom milyen egy jó közösség én igazán kismadár( v15) tanultam meg játszani aki most nálatok van (uccello) néven :) Szóval tudom a mi háborúnk sosem a gyűlöletről szólt.. csupán MHC örökség volt :) Elhiheted én sem vagyok az MHC hive engem anno szét kaptak.. de ez a klán már nem MHC.. az az idő le járt.. mert ha megnézed a tagjaimat mint pluszosak... szóval csak is aktívak és akik akarnak játszani. Félre értés ne essék mi nem azért kezdtünk el irkálni a fórumra hogy most titeket szét szedjük.. de remélem addig nem szándékozzátok befejezni a világot amíg nem harcoltunk egy jót :) Ha el is bukik a Kitty akkor legalább úgy tegye hogy jót harcoltunk! Azt hiszem a klánom meg tett mindent amit csak tehetett.. legalább is az a véleményem. Az ellenfél tiszteletével kapcsolatban nálatok is remek játékosok vannak főleg Lady Madonna aki elnyerte a tiszteletemet harcoltam már sok ellenféllel neves klánokkal de még olyan ellenséggel mint vele nem találkoztam. Elhihetitek ha ő nem lenne itt K75 akkor a front már régen nem itt lenne hanem kicsit beljebb. Én szerintem minden ellenfelemnek meg adtam a kijáró tiszteletet! De azért jó lesz egyet harcolni ha már nem is nyerünk a Kitty klán szervert. Nekünk már győzelem az hogy létre hoztuk ezt a klánt.. ami jelenleg v24 is játszik.. és szerintem eléggé jól! Lehet ez az én véleményem.. de így gondolom! Lehet legtöbbetek úgy néz ránk, mint MHC-sokra.. de bátran ki lehet jelenteni a Kitty nem MHC! Én magamról sosem mondhattam el MHC-s voltam! Kissé csalódás képen éltem meg ezt a szervert ott voltak a több millás játékosok akik egyik napról a másikra törlődtek vagy befejezték. Szerintem ezt ti is elismerheitek.. hogy ez nagyban segítette a munkátokat.. mert ha aktívak lennének és a nemesekkel nem csak be sétálnátok a falukba akkor nem itt tartanánk. Ezzel nem a tudásotokat kérdőjelezem meg.. mert ez kétségtelen. Szóval ez ami csalódást okozott nekem. De annyit mondhatok mi nem fogunk!
 

DeletedUser15135

Vendég
Eddig nem aradtatok tul sok sikert ahhoz kepest hogy mennyi tamadast inditottaok.. szerintem eleg jol vettuk az elso kort.. Szoval tovabbi szebb sikereket. :) Ram eddig csak fake jott valami tobbre is kepesek vagytok?
 

DeletedUser14775

Vendég
Jo kis video, legalabb latszik odaat is emberek vannak nemcsak kitty-k...:)
Gratula.
 
Fent