Hellász

DeletedUser12246

Vendég
No mert miért?

Röviden összefoglalom az eddigi főbb eseményeket saját szemszögből.
A kezdetek kezdetén az É.B. leszövizett a TFC-vel és a Barátokkal (most Dark), ellenünk. Kezdetben meg is leptek minket. Nekünk az =LND= ajánlott szövetséget, amit el is fogadtunk, hiszen fő ellenfélként az É.B.-t nevezték meg ők is. Aztán szép lassan felülkerekedtünk az É.B.-n. Ezután a firka féle Marinevel olvadtunk.
Ekkor bomlott egy másik nagy klán, az Ellenzék. Tőlük a tagok két nagyobb része hozzánk és az É.B.-hez került (akik ekkor felvették a Harcosok nevet), kisebb része pedig az =LND=-hez. Igy az É.B. pontban már kezdett felzárkózni. Viszont mi és az =LND= sokkal többen és tetemes előnyben voltunk, kezdett úgy kinézni, hogy lassan legyőzzük őket és összejön a végső kettő csatája.
Összejött, csak nem úgy, ahogy kellett volna. Két főbb okból. 1. Az =LND= ugyanis beolvasztotta "közös" ellenfeleinket, a már Harcosok néven szereplő É.B.-t és jött a levél még aznap, hogy már nincs szövetség.
2. Firka kilépett, hamarosan követték a korábbi tagjai is, illetve tőlünk pár játékos.
Közben a Dark (korábbi barátok) egy szakadást követően csatlakozott a 2 tagú NMD (Nomád) kláncsaládhoz. Ők elvileg most a 3 tagú =LND= kláncsaládhoz tartoznak, így vannak 6 klánból.
Ezek a lépések persze náluk sem tetszettek mindenkinek, így onnan is kivált több játékos, két kisebb csapatot alkotva.

Most tehát a hellén hősök csatája következik a hatalmas túlerő ellen!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Röviden összefoglalom az eddigi főbb eseményeket saját szemszögből.
A kezdetek kezdetén az É.B. leszövizett a TFC-vel és a Barátokkal (most Dark), ellenünk. Kezdetben meg is leptek minket. Nekünk az =LND= ajánlott szövetséget, amit el is fogadtunk, hiszen fő ellenfélként az É.B.-t nevezték meg ők is. Aztán szép lassan felülkerekedtünk az É.B.-n. Ezután a firka féle Marinevel olvadtunk.
Ekkor bomlott egy másik nagy klán, az Ellenzék. Tőlük a tagok két nagyobb része hozzánk és az É.B.-hez került (akik ekkor felvették a Harcosok nevet), kisebb része pedig az =LND=-hez. Igy az É.B. pontban már kezdett felzárkózni. Viszont mi és az =LND= sokkal többen és tetemes előnyben voltunk, kezdett úgy kinézni, hogy lassan legyőzzük őket és összejön a végső kettő csatája.
Összejött, csak nem úgy, ahogy kellett volna. Két főbb okból. 1. Az =LND= ugyanis beolvasztotta "közös" ellenfeleinket, a már Harcosok néven szereplő É.B.-t és jött a levél még aznap, hogy már nincs szövetség.
2. Firka kilépett, hamarosan követték a korábbi tagjai is, illetve tőlünk pár játékos.
Közben a Dark (korábbi barátok) egy szakadást követően csatlakozott a 2 tagú NMD (Nomád) kláncsaládhoz. Ők elvileg most a 3 tagú =LND= kláncsaládhoz tartoznak, így vannak 6 klánból.
Ezek a lépések persze náluk sem tetszettek mindenkinek, így onnan is kivált több játékos, két kisebb csapatot alkotva.

Most tehát a hellén hősök csatája következik a hatalmas túlerő ellen!


Nem akarok kukacoskodni de ez az utolsó nem annyira tetszett hogy "Most tehát a hellén hősök csatája következik a hatalmas túlerő ellen!" az elején + nem régiben ti voltatok hatalmas túlerőben (csak hát Firkáék kiléptek) és mi így is felvettük a harcot veletek és elég jól szerepeltünk szerintem :D és milyen 6 klánról beszélsz? :) =LND= LND= 2 =LND=3 VS Hellas és Hellas. (amikor nektek volt 3 klánotok+az LND-vel szövitek volt azaz összesen 5 klán) az volt hatalmas túlerő :D 5v1 volt de mi így is megálltuk a helyünket és nem panaszkodtunk :p
 

DeletedUser12246

Vendég
NMD profiljára volt kiírva, hogy részük az LND klancsaladnak. Így jött ki 6. Bár úgy látom most változás van.
Mikor mi firkaekkal voltunk, LND MNT-t kötött veletek nem?
Amúgy is, barát és tfc veletek volt, meg egy kisebb akadémia is volt valameddig talán, szóval 5v1 nem igazán jött össze.
 

DeletedUser8473

Vendég
változások vannak igen.de
a volt LND új néven új vezetéssel van jelen.
 

DeletedUser18618

Vendég
Mi nem állunk szembe hatalmas túlerővel! Hol van?
Hatalmas? na ne nevettessetek már az egész szerveren nincs hatalmas


kis pici, iciripiciri kis szerverecske, ez már olyan, mint a kis falunk, ahol bemegy Józsi a kocsmába, oszt eldicsekszik vele, hogy a fél utca megvolt neki, meg ecccere több is, majd megissza a sört
S pisilőjét meg sem találja a második után. Hatalmas?
Nem tudom mi történt a világon, valamiért soha nem érek rá figyelni! Vége van a sornak? Este van?

Sok klánnév még ismeretlenül is csengett.
Most egyelőre azzal foglalkozom amivel kell, ami ott van az orrom előtt!
A saját csapatommal!
Igyekszem a lehető legkevesebb bakit elkövetni! Igyekszem csak a társaimra figyelni!
Mi, nem vagyunk olyan szerencsések, hogy szervezetten érkeztünk volna, random szerencsének köszönhetjük, hogy egy csapatban lehetünk! Nagyon adok arra, hogy bízzanak bennem a játékosaim! Erre a bizalomra építkezünk szép lassan! Alig vettem észre, hogy lejárt a kezdő védelem. Tanulok, s eszembe jut Thomaxx., hogy mindig ott állt mögöttem, nekem ez adott stabilitást, egyedül mindig elrontottam, mert ...
Jó érzés bízni valakiben! Most azt érzem, hogy az én hátam mögött megint van valaki, aki kirángat bármilyen bajból.
nos érzéseket nem tudok ábrázolni, de elmondhatom, hogy bizony hegyesre fut el arra, utána egy pukli, s ez még csak a fejléc



na jó, ne komolytalankodjak!
Nálunk megtalálható a szerver beállításai, leírása. Kimásoltam én, s beillesztettem! Valaki meg lefordította magyarra. Tömören! Nagyon tudom értékelni ezt, gaga volt ilyen, megmondta előre mi fog történni! Mire kell felkészülnünk, mielőtt még megtörtént volna! Mindig azt történt! Látott, mert nyitott szemmel járt!

Tudjátok, amikor a pesti rokonok, ismerősek lejönnek látogatóba, s vidáman felkelve kijönnek velünk kapálni, már a kocsiban ülve a visszafelé sort hozzák, pedig még ki sem szálltunk a kocsiból. Nagyon nagy segítség ám, csak sajnos a soroknak nem szóltunk erről. :(
Már télen eltervezik. Hátha jönni akarnak, jöjjenek!
Csodálkoznak, hogy "jaj ez vizes"! Nem bántom én őket, mert ...
Nem adják fel, mert megmutatják, mert megakarják mutatni! Jönnek tovább, s nem értik, miért nem állunk meg és beszélgetünk. Talán még az idegenvezetőt is hiányolják?

Aki megéli a délt, azt már nem engedjük vissza sem, mert úgy néznek ki, ha nem visszük azonnal orvoshoz őket, akkor újfalui intenzív lesz belőle. Pár nap után/alatt, minden maradandó sérülés nélkül túlélik. Eskü! Szelfiznek, s velem igazoltatják, hogy úgy volt! Bizonyítékuk is van, büszkén mutogatják a tenyerük.
Később már kapálni nem jönnek, de szakérteni igen!

Gyerekek haladjunk, s még úgy nem volt, hogy senki sem nyert, majd ha odaérünk, akkor jó lesz!
Okos kapa, okos klán, okoskám.

Néztek tv-t? Okos dogok vannak benne! Majd jövök és beszélek a félelemről, beszélek az adóról, meg ezekről! Tuggyátok, akik ott ülnek a parlamentben. Jobban tuggyák na, dipózni kell mindenkinek és legyen tánc
 

DeletedUser8473

Vendég
hát nem bántani akarom,de lehet neki a kapánál kéne maradni.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát kapáltam már párszor életembe,de én sehol nem találkoztam olyan kapás csapattal,hogy mindig abba a sorba álltak volna be aki elől megy.
Nálunk mindig azt segítettük ki aki le maradt.
Hogy lehet a KH egyáltalán a kapáláshoz hasonlítani?
 

DeletedUser18618

Vendég
Hát kapáltam már párszor életembe,de én sehol nem találkoztam olyan kapás csapattal,hogy mindig abba a sorba álltak volna be aki elől megy.
Nálunk mindig azt segítettük ki aki le maradt.
Hogy lehet a KH egyáltalán a kapáláshoz hasonlítani?

Hogy lehet hasonlítani?
Ügyesen?

Hogy lehet? Most mondjam el a technikát? :) Nem vagyok árulkodós! :)
Lehet részeg voltam? Megártott a sör!
Elnézést, de ki mondta, hogy hasonlítok bármit is bármihez? Hol hallottál te erről?
Kinek segítünk? Mit olvastál te? :) Hosszú a szöveg, s utálok ilyen hosszú szöveget elolvasni, de úgy emlékszem, amikor írtam nem is beszéltem a kapálásról, pláne meg nem hoztam szóba azt, hogy kinek kell segíteni, kinek nem. Rágalom, lehet, nem is én írtam! :) Lehet, hogy nem is jól láttad? Amit te kapálásnak vélsz, az nem is arról szól! KH?
Ezért jó, hogy ennyire különbözőek vagyunk, mert mindenki mást olvas ki belőle, mást lát bele!

Legközelebb mikor írhatok, s mi az, amiről írhatok? Egy kis mozgásteret azért adj, mert elég szabadon szoktam témát választani, s nem akarlak felbosszantani! Rengeteg hülyeséget szoktam összeírni, bíztam abban, hogy nem kell megfelelnem senkinek! Nem kapáltam még, írni szoktam! Jaj, most le fogsz hazugozni?
Szóljatok már, ha lesz olyan, aki kiolvassa belőle az eheti lottószámokat!

Van pár játékos, klán, aki lemaradt, menj segíts nekik! :p
Volt, most az a szétbomlás, ki-be lépkedés, válás, beválás, kiválás! Nos, annyian maradtak ott hátul a sorban, s puszta szívjóságból ...!
Rászorultak. Vajon mire? Érdekes ez a szó is, na lépjek innen is, mert még végül a szex is szóba jön!

Furi. Mindig random választok társakat, nem dipózom össze magam! Biztosan nem lehet még meg sem gyanúsítani azzal, hogy igyekszem segíteni! Segítsen mindenki magán ahogy tud!

"Jó, ha van valami, amibe mégis bízik az ember. Hiszen nem azért, mintha az segítene rajta. De mégis csak más az érzés. Nyugodtabbá teszi az embert."

A következő írásomban szeretnék kitérni a krumplipucolásra, nálatok burgonya gondolom, s tudom, ne is mond, te azt is jobban csinálod!
Írhatok
esetleg róla? Csak néhány szót!

Most az időjárásról akartam még írni, de félek belekezdeni.
 

DeletedUser8473

Vendég
meg figyeltem már minél többet ír valaki annál kevesebbet mond.:D

A következő írásomban szeretnék kitérni a krumplipucolásra, nálatok burgonya gondolom, s tudom, ne is mond, te azt is jobban csinálod!
Írhatok
esetleg róla? Csak néhány szót!

Hát nem tudom miről beszélsz.nekem nem kell pucolnom ilyet.
azt se tudom mi az.:D
 

DeletedUser18618

Vendég
Oké!
Ez egy kulturált válasz volt!
Örülök, hogy megosztod a a megfigyeléseid, eredeti, s frappáns gondolat! :)
Jé, ki sem néztem belőled! :D
 

DeletedUser8473

Vendég
lepereg a sértegetésed.:D
nem azt nézem mit mondasz ha nem ki mondja.:D
De ha már a kapálást emlegeted.
tudod felénk nem a szomszéd kertébe megy a ember kapálni,mindenki a maga kertjébe kapál ott és akor amikor akar.
 
Fent