Hellász

DeletedUser12246

Vendég
Sziasztok!
Ha időm engedi fogok jönni statokkal (vagy Zyzz :D)
A regelés nem úgy sikerült, ahogy terveztük, de megyünk előre :)
Lássuk akkor kezdetnek a tegnapi TOP25 farmolást. Csak olyan klánokat tettem be, akiket legalább 3 tag képviselt. 10-en vagyunk mi (hatalmas dicséret érte a csapatomnak) és az első 3 legtöbbet farmoló is velünk játszik. Aztán az Éjjeli Baglyoktól 9 tag és az =LND=től 3.

1492785696692.jpg
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Zyzz túlvállalta magát és amúgy is v42 az elsődleges világom, így ha lesznek statok akkor majd oda rakok ki.
Mindenesetre a legjobbtól tanulhattál szóval hajrá, csapassad. :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Tegnap 6an is 1 millió fölött farmoltak. 2-en közülük tőlünk, név szerint Rainbow =D és =Mrs.Devil=. :)
A top25-ből most 5-5 Helläs és =LND= tag van, 3 ÉB és egyéb. Ha lesz időm, akkor csinálok egy TOP50-eset is, az talán stabilabb stat 1492842112278.jpg lesz.
 

DeletedUser8473

Vendég
ma szerintem senki nem farmol valami jól.
mivel egyre többen farmolnak.
nekem se nincs az meg ami tegnap pedig csináltam.
 

DeletedUser8473

Vendég
hát van akinek jobb van akinek rosszabb ez mozog ide oda még.
 

DeletedUser18892

Vendég
Ennek örülök :D de ha napvégén kiderül hogy ma megdöntötted a saját rekordod és az neked "laza" akkor én lecumizom magam :) én ma megdöntöttem a saját rekordom :p
Mint látod azért nem döntottem meg a rekordom, de ma belehúzok, nem lesz annyi alvás mint tegnap. :-D
Meg aztán ma már támadhatóak lesznek a játékosok. :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
:D aludj egész nyugodtan egészséges az alvás! :) jaja kiváncsi leszek kinek lesz a legtöbb let pontja :p
 

DeletedUser12246

Vendég
Ma már hazajöttem, van egy kis időm, így hát csináltam statot, a TOP50 farmolóval. Olyan klánt tettem be, amelyik legalább 3 tagot adott. Így most az egyébhez került egy klán nélküli játékos, 2 Marine tag, 1-1 -NM-, =M=, =P.G= tag.
Figyelemre méltó továbbá egy kis csapat, az n.M.A szereplése. 5 tag van, de mind az 5 benne van a TOP50ben. 1493319120752.jpg
 
Fent