Ha olvasztár a szomszédod.....

DeletedUser

Vendég
RÉM MESE

Hol volt, hol nemvolt, volt egyszer egy ötlet, hogy a V18 Keleti részén legyen egy klánja az Elméknek. A cél az volt, hogy azokat is szervezett formában hatékonyan lehessen csatába vezetni akiket az ottani szövetségesek nem tudtak erre rávenni. Én lettem a vezére.

Ezzel közel egy időben 2 volt társam(-S.P-sek), kikerültek a NAGY olvasztott klánból. Ennek a NAGY szomszédnak a 2 volt játékosát is felvettem. A NAGY olvasztott szomszéd bár tudott róla, hogy mi leszünk és elvileg rá is bólintott, ennek ellenére(most már úgy gondolom ezzel együtt), eleve arra készült, hogy minden létező, és nem létező módon keresztbe tesz, "balhét" kreál mindenből. Ékes példa erre, hogy amint az a klán megszűnt, ahonnan játékosok érkeztek, akik klánon kívül voltak még, pillanatok alatt sok-sok lakat került rájuk, és egy egy támadás is volt.
Nem volt szükség eme fentebb említett előkészületre, mert a bál már elkezdődött a 2 volt társam miatt. Pont ezen okok miatt, az eredetileg Elmé-Knek és azonos diplomáciával mint a fő klán indult történet is csorbát szenvedett, hiszen így, hogy a NAGY olvasztott testvér követeléseinek, fenyegetéseinek nem tettem eleget, nem voltunk vállalhatók az Elmék vezérének.

Szóval a vISZONY így kezdődött, fenyegetőzésekkel, provokációkkal tarkított mesénk addig viszonylag békés mederben csordogált, míg nem, tegnap a NAGY olvasztott szomszéd NAGY ÉS OSZLOPOS VEZÉRE, nem gyártott társainak egy levelet.
Íme.....

Kecskes84 09.06. napon 12:53 órakor
Sziasztok!

Mivel a környékemen ti vagytok a legaktívabbak úgy gondolom nekünk a tisztségünk lerendezni ezt a szakaszt és a falvakat befoglalni! Konkrét célszemély nincs csak konkrét terület ahova kellene menni az pedig a K36 és 37-es faluk kiiktatása lenne!

Ha benne vagytok akkor írjatok válasz levelet hogy ha részt vennétek, egy folyamatos megállás nélküli offenzívába!

Üdv Kecskes akinek a káposztáját elvették és bepöccent:D

megjegyzés:.....és hogy mindez miért?


Kecskes84 09.06. napon 1x:xx órakor

Több indokom is van:) míg dafkejék klánjainktól hozza a falukat a másik indok meg hogy messze van az mhc itt vagyok relatív előnybe

megjegyzés:
Nem ám legyőznek bennünket hátul, meg szétvernek, meg.....lehetne sorolni, nem, Ő relatív előnyben van. Meg az ellenség messze van, meg az visszatámad.....stb. Meglehetősen gyalázatos lépésnek tartottam ahhoz, hogy ez a kis szösszenet megszülessen, és folytatódjon oly módon, hogy pár érdekez levélrészletet még berakjak ide. Ezeken mulattam, a fentebbin nem.

Íme néhány:


XXcxsxóx7xx 07.xx. napon 1x:02 órakor

Nem értem a támadásod,eddig szövik voltun.......de ha harcolni akarsz ..Üdv XXcxsxóx7xx


Dafke 07.xx. napon 1x:06 órakor
Szerbusz XXcxsxóx7xx!

Én sem értem a támadásod dinkuska ellen. Te kezdted el támadni a klánom.

Az hogy nincs diplomácia, az nem az én hibám, MI AZ ELLENSÉGET TÁMADJUK ÉS FOGLALJUK, és nem a volt klántársakat, volt szövetségeseket.

Üdv:
dafke


XXcxsxóx7xx 07.xx. napon 1x:0x órakor
Ez a sürű klánnév-változtatás,nem szándékos volt a támadásom de hát gyere


Dafke 07.06. napon 15:21 órakor
azt a sok támadót most tolhatnád xxxxxx. xxxxx szervezi a hétvégén. megyek én is, maradt még támadóm .........

megjegyzés: 6 fékre jött 20 támadás, bárdos, kosos, nemes vegyesen, ami nem ment vissza.....


XXcxsxóx7xx 07.xx. napon 15:33 órakor
Egyszerűbb lett volna eleve írni,ha én hülye vagyok.
Mindegy maradt még támadóm,megyegyek xxxxxx

------------------------------------------------------


Dafke xx.0x. napon 1x:x5 órakor
Szerbusz Axanxxpxm!

Támadod a klánom egyik tagját. Nem érdekel a miért? De akkor mi is mehetünk??? Mert ennek ez a vonzata.


Dafke


Axanxxpxm xx.0x. napon 1x:x9 órakor
Szia mellényultam Barbarosat akartam csak kémek mennek


Axanxxpxm xx.0x. napon 1x:xx órakor
reméllem nincs belőlle probléma


Csak néhány, hosszú lenne felsorolni :)
 

DeletedUser

Vendég
Elkezdődtek kérem a NAGY hódítások:

jún 09 20:12 jardasziget (BaBel) meghódította sziget-t tőle: .arab
jún 10 09:08 jardasziget (BaBel) meghódította Outpost - 16-t tőle: BlueHard
jún 10 09:58 Kecskes84 (BaBel) meghódította botesz-t tőle: Norbyyyyy
 

DeletedUser

Vendég
Ingyen falu nincs kit ütni ez a helyzet.
Én is ezt irom azoknak akik a nagy kék tengerben észreveszik,hogy pirosak a falvaim.
 

DeletedUser

Vendég
Egyszer a miénk lesz ha nem is minden falu, de 80%-a biztos :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Hehehe

Dafke így jártatok :)

Csak a Nálatok 4x kisebb klánnal voltatok nagylegények , és a legkisebb problémára már sír a szátok :D

Ez a kecskes gyerek pedig elég low játékos.
Feles támadó seregekkel támad ,a falvaiban szinte katonát sem gyárt.
És ennél megbicsaklottatok :D
Jó klán vagytok.
Vajon meddig Érdemes játszanotok ?
 

DeletedUser

Vendég
Szerbusz :)

Csak azért kár volt beregelned :)

Rosszul értelmezted, ez nem sirám, ez teljesen másról szól.
 

DeletedUser

Vendég
Azért lesznek még rossz pillanataik azoknak akik liter cicáékat ütik :p
lindorka kemény szomszéd volt v5ön, amikor kezdő voltam akkor is, de utána se hoztam falut tőle :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm..... Bubi nevében is Amnin :) Neked is jó estét :D Köszönöm, hogy megosztottad ezt a fontos információt :D
 

DeletedUser17017

Vendég
Szerbusz :)

Csak azért kár volt beregelned :)

Rosszul értelmezted, ez nem sirám, ez teljesen másról szól.

Sajnos muszáj voltam emiatt beregelni,mert a többi accot suppék bannolták :D :p

Azért lesznek még rossz pillanataik azoknak akik liter cicáékat ütik :p
lindorka kemény szomszéd volt v5ön, amikor kezdő voltam akkor is, de utána se hoztam falut tőle :D

A WikinG nevében mondhatom,SAJNOS nem értünk el a szervezett támadás alkalmáig, így nem mondhatok semmit sem róla :)
Bár ha az MHC-nak gondot okoz egy játékos, akkor sztem az a klán süllyessze el magát :D
 

DeletedUser

Vendég
"Sajnos muszáj voltam emiatt beregelni,mert a többi accot suppék bannolták "
közben leesett :D nem nekem, de van aki jobban ismer nálam :D
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos muszáj voltam emiatt beregelni,mert a többi accot suppék bannolták :D :p



A WikinG nevében mondhatom,SAJNOS nem értünk el a szervezett támadás alkalmáig, így nem mondhatok semmit sem róla :)
Bár ha az MHC-nak gondot okoz egy játékos, akkor sztem az a klán süllyessze el magát :D



Ha megtanulsz olvasni szólj... ki beszélt klánról?
Magamról beszéltem, nem az MHC-ről, ráadásul v5ről...

A supp meg nem véletlen bannolja ki a fiókjaid...
 

DeletedUser

Vendég
Vannak itt is érdekes emberek.. Szövegértés- és alkotás egyes. Konkrétan követni sem tudom ki miről beszél, kár hozzászólni ha nem a témával kapcsolatos.
 

DeletedUser17017

Vendég
"Sajnos muszáj voltam emiatt beregelni,mert a többi accot suppék bannolták "
közben leesett :D nem nekem, de van aki jobban ismer nálam :D

:)))

Ha megtanulsz olvasni szólj... ki beszélt klánról?
Magamról beszéltem, nem az MHC-ről, ráadásul v5ről...

A supp meg nem véletlen bannolja ki a fiókjaid...

Akkor az már eleve halott ötlet.
Majd szólj a többieknek ,ha már megtanultál játszani, köszi
mert fórumozni azt nem tudsz
 

DeletedUser

Vendég
Miért akarnék megtanulni?
Kezdőként is elvagyok a 4. helyen.

Te "profi"ként hol is vagy?
 

DeletedUser17017

Vendég
Inkább ne akard hogy megnézzem azt a híres statisztikádat a telistele belső foglalásokkal :)))
ezt sikerűlt elérned a játékban....

Én addig játszom amíg élvezem a játékom ,Te meg addig,amíg tart a pénzed :D
Nem kell hogy bizonyítsak bármit is bárkinek.
 

DeletedUser

Vendég
vazz Darklord most bepótolja az elmaradt hsz-eit random üzemmódban.:cool:
 
Fent