[Engedélyezett] Gyűjtögetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19087

Vendég
Hoztam egy új scriptet a gyűjtögetéshez angol fórumról, részletes beállíthatósággal. Az angol szövegeket lefordítottam benne.(aki mégis találna benne és zavarja, írjon és javítom, borzasztó hosszú a kód, lehet elkerülte a figyelmem valami)

- ha nem a gyűjtögetés felületén futtatjuk, felajánlja, hogy odanavigál
- futtatáskor megjelenik egy beállítás gomb, arra klikkelve felugrik egy ablak, részletes beállítási lehetőségekkel
- vannak info gombok, ami fölé tolva az kurzort, némi plusz információt ad
- a sorrend nevű beállításnál, annyi plusz infó, hogy az egységek ikonjait lehet mozgatni a különböző sorokba, így változtathatunk a kiküldésük sorrendjén
- ha kész vagyunk a beállítással egyszerűen csak bezárjuk az ablakot és enterrel elkezdjük kiküldeni a gyűjtögetést, majd a "d" gombbal falut váltunk, ha befejeztük, vagy elfogyott az egység(sajnos a 10 egységes korlátot nem ismeri fel minden esetben és kevesebb sereget is felkínál küldésre)
- a többi beállítás szerintem egyértelmű, de aki még sem boldogul, nyugodtan megkereshet és segítek
- a korábbi gyűjtögető scripteket töröltem, egyáltalán nem vagy csak hibásan működtek, azokkal kapcsolatban ne is keressetek, nem fognak javításra kerülni, ez a script minden igényt kielégít szerintem

Jó szórakozást.

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogames.com/com_DS_HU/scripts/scavenging.js');void(0);
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent