Grepolis Speed Kör

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosok!

Hamarosan sor kerül a Grepolis első speed világára, mégpedig a Nemzetközi Grepolis keretein belül.

Az első kör 2010. december 27-én 13:00-kor kezdődik és 2010. december 29-én 10:00-kor ér véget.

A részvétel feltétele, hogy legyen 240 aranyad (prémium). A kör lezárta után a speed világ lezárul és visszaáll az alapbeállításaira. Fontos tudni, hogy minden arany, amelyet a nemzetközi Grepolis játékra vesztek, az csak ott használható fel, vagyis nincs lehetőség világok közötti arany átutalásra. A legjobb 10 játékosra kiemelkedő díjak és nyeremények várnak!

A világ beállításai az alábbiak:

* Sebesség: 50
* Egység sebesség: 50
* Szövetségi taglétszám max: 50
* Játékos max: 2000
* Hódítási rend: régi típusú
* Harci szellem: inaktív
* Kezdő védelem: nincs

Kérlek figyelj rá, hogy a játék nyelve, és ezáltal az ügyfélszolgálat nyelve is angol.

Köszönjük érdeklődésedet és kellemes ünnepeket!

a Grepolis csapata
 

DeletedUser12108

Vendég
A grepolis ugyan az mint a klánháború?
Még nem játszottam rajta.. :p Nem tudom mi az.. :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Az ilyen ikariam utánzat akart lenni. Egymást majmolják :p :D
 

DeletedUser12108

Vendég
Kedves Játékosok!

Hamarosan sor kerül a Grepolis első speed világára, mégpedig a Nemzetközi Grepolis keretein belül.

Az első kör 2010. december 27-én 13:00-kor kezdődik és 2010. december 29-én 10:00-kor ér véget.

A részvétel feltétele, hogy legyen 240 aranyad (prémium). A kör lezárta után a speed világ lezárul és visszaáll az alapbeállításaira. Fontos tudni, hogy minden arany, amelyet a nemzetközi Grepolis játékra vesztek, az csak ott használható fel, vagyis nincs lehetőség világok közötti arany átutalásra. A legjobb 10 játékosra kiemelkedő díjak és nyeremények várnak!

A világ beállításai az alábbiak:

* Sebesség: 50
* Egység sebesség: 50
* Szövetségi taglétszám max: 50
* Játékos max: 2000
* Hódítási rend: régi típusú
* Harci szellem: inaktív
* Kezdő védelem: nincs

Kérlek figyelj rá, hogy a játék nyelve, és ezáltal az ügyfélszolgálat nyelve is angol.

Köszönjük érdeklődésedet és kellemes ünnepeket!

a Grepolis csapata

Sajt!
A klánháborúban is lehetne mondjuk hogy az első 5 vagy első 10 játékos kap jutalmat..(prémiumot)
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Amint láthatod, itt a regisztrációs költség nagyobb, mint nálunk. Így ebben a kérdésben nem tudok segíteni, sajnálom.

Sajt.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én játszottam rajta, de vhogy nekem nem igazán jött be... 100x jobb a KH/TW/DS... :)
 

DeletedUser14989

Vendég
Az ilyen ikariam utánzat akart lenni. Egymást majmolják :p :D

grepolis recept:
végy egy deka kh-t majd fokozottan keverd hozzá az ikariamot...
a grepolis olyan mint az ikariam csak roszabb és saját nyersi termelőid vannak
speed na ne fizetni kell azért hogy jutalmat kapj tehát akinek van annak legyen mégtöbb?:)
 

DeletedUser

Vendég
Nos én nem vagyok ellenetek, de én nagyon is szeretem a Grepolist és a KH-ban is tudnék kifogásokat írni!
Több hibája is van a Grepolis-hoz képest 2-t kapásból tudok.
De én szeretem mindkettőt, egyébként ha valami nem tetszik a Grepolissal, ne játsz vele, vagy írj Moira-nak a support vezetőjének (Grepolis support) de gondolom, neki senki se szidná a játékot :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azért magyaráznak biztos,mert nem tudják játszani :)
Én még anno kht mikor megtaláltam akkor láttam oldalt hirdetést a grepolisról. Egyből átmentem,mert ugye a görögök,azokat szeretem :)
Az első világomon befoglaltak,viszont utána vezérként 3 világot nyertem a klánommal,többek között elsőként a Thétát,teljes győzelemmel (7 féle csoda van,amelyik klán megépit 4et az nyer..) mi megépitettük mind a 7et :)
Pedig az volt a legerősebb szeró,mivel ott vezették be az új verziót,és igy sok jó játékos ment.
Greporól csatlakoztam ide v12őn. Azóta olyan sok szemetet betettek oda,hogy fél óra mire betölti az oldalt,azért nem játszom már.

Az utánzásról meg annyit,hogy a milicia pl előbb volt grepolisban mint itt.
Meg mostmár az új grafikus csomagok is arra emlékeztetnek,szóval nemsoká átkopiintják a kh-ra a grepot :D


Na meg az ottani supporttal volt 2x ügyem,nos Ők korrektek.
Akkor még koleszban laktunk,és haverokkal játszottunk. 2 gépen 4en.
Az internetkapcsolat bevolt téve,meg minden.De persze egymás után lépkedtünk fel,mivel csak akkor tudtunk lenni mikor nem volt edzés,étkezés vagy órák (szóval napi 2-3 órát).
Egyszer kitiltottak 3 napra minket,mert azt hitték multizunk.
Elmagyaráztam a helyzetet a supp tagnak,megértette,és mondta,hogy akkor ezt a 3 napot várjuk meg (ugyebár NEM támadhatóra zártak ki,nem mint itt szokás..) és aztán többé nem lesz gond.

Kb 2 hétre rá megint letiltottak minket,ugyanazon okból és azt mondták törlik a fiókokat,csak a legkisebb marad meg.
Megint csak irtam a supporternek (ez már,egy másik volt) hogy mi a helyzet,és beszéljen a másikkal.
2 órára rá visszaengedtek minket,és ELNÉZÉST KÉRTEK.

Szóval minden tiszteletem az Övék,Ők legalább elismerték ha hibáztak.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Jó.

Csak azért írtam, mert ok nélkül szidták a Grep.-et pedig lehet, hogy a fele nem játszott vele.
Én onnan jöttem Kh-ra nekem ez volt szokatlan nekem nagyon 2d-s volt, (a Grep is csak az már egy festményre hasonlít inkább).
Az itteni Supporttal egyszer volt "összetűzésem" multizás miatt.
Amit írtak, hogy ne lebbezz fel.
Én nagyon kedvelem az itteni supportot, de akkor minek teszik, be ha kiírják ,hogy ne?

Jó persze ezt ne ők csinálták, de aki kitalálta :p

Na mindegy.
Szóval mindennek van hibája a Grep.-nek is a Kh nak is a TW2-nek is lesz a Foe-nak is lehet.
 
Fent