=gmf=

  • Témaindító =Blazeknight=
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, Üdvözlök mindenkit!

Csak nem tartjátok feleslegesnek és nyílvánítjátok Off topiknak!:)

Először is szeretnék gratulálni az ODA klánnak a szervergyőzelemhez!

Továbbá szeretném megköszönni azon =Gúnyos Mesefigura=(=GMF=) csapattársaimnak a játékát, kik kiálltak mellettünk a legvégsőkig és természetessen a =Gúnyos Brigantyk= (=GB=) illetve a =Gúnyos Gavallérok= (=GG=) társainknak is!

Külön köszönettel tartozom Ricsinek (=Mulan.=) a =GMF= megalapításáért és természetessen a vezetőknek is Szeráf =Kapanyányimonyók= és =Reál Madrid=!

Minden elkövetett hiba az én elhibázott döntésemből született, bocsánatot kérek ezért a Teljes =Gúnyos= csapattól!


A Szememben Lányok/Srácok mind Bajnokok vagytok! :)

Az utolsó csata :)


Én ezzel Búcsúzom a Klánháborútól és További Kellemes időtöltést kívánok minden érintett, kivülálló KKlánháborút űző játékostársunknak!

A helyesírási hibákat kérem elnézni, csak telefonról léptem fel ...

Tisztelettel,

=Blazeknight= - =GMF= vezér
 

DeletedUser16178

Vendég
Hát ha van már ilyen klán,akkor semmiképpen sem felesleges a topic.
És sok sikert az utolsó csatára, bár nem tudom kikhez van szerencsém :D
 

DeletedUser15803

Vendég
[SPOIL][YOUTUBE]XCtuZ-fDL2E[/YOUTUBE][/SPOIL]




[BLINK]A harakiri kiment már a divatból. :D Hülyeség karddal géppuska ellen menni?
[/BLINK]

Tisztelet a bátor játékosoknak bármelyik oldalt is játszottak! Köszönöm azoknak a =GMF= tagoknak, akik semmit sem tudtak a háttérben folyó játék ellenes manipulációkról és megtiszteltek azzal, hogy ellenük játszhattam! Szabályos eszközökkel is lehet méltóságteljesen nyerni és veszteni! A GMF többsége ilyen tiszteletre méltó, a többiről meg feledkezünk meg.
 

DeletedUser16178

Vendég
a kardos dologról ugyanez volt a véleménye a Ninja Assassins (2009) c. filmben az ügynök pasinak, mégis a ninják levágták az egész állig felfegyverzett rohamosztagát :D
 

DeletedUser

Vendég
a kardos dologról ugyanez volt a véleménye a Ninja Assassins (2009) c. filmben az ügynök pasinak, mégis a ninják levágták az egész állig felfegyverzett rohamosztagát :D

Nyiss egy filmes topicot te ász!
Zorró is milyen jól bánt a karddal, láttad? Baxd meg, hogy ezek a kínaik, hogy tudnak ugrani, hipp-hopp a fa tetején és a házak tetején vannak. Van az a film a lézerkarddal, na az überrel, mindent, azt ne hagy ki, ott se volt esélye még a lézerfegyvernek se!
Álmodozz csak, közben meg kenyérből nem eszel eleget, de a bilibe lóg a kezed!

yougod.gif


Ja, a 300-at ki ne hagyd
Egyébként nem láttam a filmet és nem érdekel! Feltehetőleg nem fogok találkozni soha életembe ninja-val, sem ügynökkel, rohamosztagot pedig te láthatsz csak az intézetben, ha így folytatod és kevered a valóságot a filmmel és játékkal!
 

DeletedUser16178

Vendég
[BLINK]5 általános alá.[/BLINK]

Na de Ne ide hányjál légyszíves hanem az apukád nyakába :D:D

Az aláírásodhoz annyit ,hogy a legjobb vagy,mégse tudja senki hogy miben :confused:
De annyit már elértél hogy mindenki utál :p
Erre legyél büszke te übersenki ,aki majdnem megnyert egy világot kavarás és acsarkodás nélkűl de a végén mégsem ment neki :D
 

DeletedUser

Vendég
Te vagy mindenki? Méretes egy darab lehetsz.
Beszélj majd légy szíves egyes szám első személyben, ne rettegj annyira, nem bánt a néni!

Félsz, hogy kiabálsz? Mindenki? Azt a mindenit!
Mindenki szószólója! Na húzz vissza oda, ahonnan ide előbújtál!

Legközelebb az érvelésedhez esetleg hozzál rajzfilmet! Sőt az álmaid és vágyaid.



Vége a filmnek!
 

DeletedUser16178

Vendég
Íme a filmed amit kértél :

Nem is mondtad hogy a Mammutban vásárolsz :D
01:26-nál vagy 2:22-nél az Te vagy ,tuti :D

[SPOIL][YOUTUBE]vc9bMY6lGw0[/YOUTUBE][/SPOIL]

Na Ennyit tudsz Te is :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15803

Vendég
Gratulálok a =GMF= klánnak és minden jót kívánok a való életben is!
Csak a szépre emlékezzünk, a harc véget ért, a V16-ot lezárták. Most nekünk kedvezett a szerencse!

Mielőtt bántanánk egymást tovább, olvassátok el sajtmacska néhány gondolatát:
http://forum.klanhaboru.hu/showpost.php?p=146807&postcount=6
Talán mindannyian megtaláljuk a választ a fel nem tett kérdéseinkre itt és csak a tisztelet, az egymás és ellenfél tisztelete marad!
Az utolsó percig küzdöttetek és figyelemre méltó volt az utolsó két nap!
Köszönöm, hogy társatok voltam egy játékban, amit együtt játszottunk!
 

DeletedUser12732

Vendég
oh a végére az ODA klán legyőzött minket a legyőzött ellenfelekben is :(
Remélem találkozunk még v18-on vagy más világon.
 

DeletedUser12732

Vendég
Én köszönetet szeretnék mondani a GMF-nek a GG-nek a GB-nek.
Külön köszönettel tartozom a következő játékosoknak:
-klenik-
*.Vipera.*
akito
lpuskas

Őnélkülük nem is lennék v16-on.

Klán köszönet:
Külön szeretném megköszönni a szerver elején uralkodó két klánnak a segítségét is:
DREAM TEAM(legjobb helyezés:1)
DREAM TEAM ACAMEDY(legjobb helyezés:7)


Gratulálok az ODA klán győzelméhez.
 

DeletedUser15803

Vendég
oh a végére az ODA klán legyőzött minket a legyőzött ellenfelekben is :(
Remélem találkozunk még v18-on vagy más világon.

Nem a végére LETtünk jobbak, nagyon régóta vezettük már ezt a rangsort!
LE klán rangsor
[SPOIL]
2012-10-03_083706_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

ODA klántörténet, látható a napi LE növekedés, változás
[SPOIL]
2012-10-03_083339_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

=GMF= klántörténet, látható a napi LE növekedés, változás
[SPOIL]
2012-10-03_083608_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Csinálhatunk nagyobb képet is, de a lényeg ugyanez.

=G= kláncsalád által birtokolt titkok:
[SPOIL].[/SPOIL]

Klán köszönet:
Külön szeretném megköszönni a szerver elején uralkodó két klánnak a segítségét is:
DREAM TEAM(legjobb helyezés:1)
DREAM TEAM ACAMEDY(legjobb helyezés:7)
Ők róluk inkább megfeledkezni kellene, ami becstelenség elképzelhető és ami még elképzelhetetlen is, ezekhez a suttyókhoz köthető! Ők azok akik bármire képesek, csak hogy egy faluval több legyen. Ők azok akik a végére nem is értik, hogy mi és miért alakult így, majd elkeseredve anyáznak, a profiljukon, mert a klán szétszéledt alóluk! Ezek a kezdeti toborzó klánok, tinédzserek álmai, s nem lenne vele bajom, ha nem az járna a csöppnyi agyukban állandóan, hogyan kémkedjünk, hogyan kell hamisítani, hogyan kell elvenni más accját. Az ilyen klánok csak epizód szereplők a szerver életében, még ha elismerem, hogy sok tisztességes tagjuk is lehet, de aki tényező, az tudja, hogy ideig-óráig bírja a láng és előbb-utóbb amikor már nem lesz elég a meghívás gombot és a LIKE gombot nyomkodni, akkor beüt majd bomlás. Természetesen ettől ők még legendának tarthatják magukat, s az ilyen legendákból egyre több lesz, mint az olyanokból is akik majd azt írják a profiljukra, hogy én topklánt vezettem. Egészségükre!
Nincs bennem tüske, a DREAM klán, a vezérek kitiltása után elnézést kért és a becsületes játékosok bocsánatkérését elfogadtam már rég, 100% nem volt közük mocskos dolgokhoz, de ezt is csak a történeti hűség kedvéért jegyeztem meg. Nehogy az legyen, hogy győztesként még most is gyalázkodom, pusztán megjegyeztem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12732

Vendég
1.Amikor te csatlakoztál akkor próbáltuk újra építeni a klánt.
2.A klán eleve bomladozott amikor még te nem voltál benne.
3.Kinéztem a Tw Statsból hogy a klán első nagy összeomlása 2012.július 10-én volt akkor kb 50 fő hagyott ott minket.
 

DeletedUser15803

Vendég
1.Amikor te csatlakoztál akkor próbáltuk újra építeni a klánt.
2.A klán eleve bomladozott amikor még te nem voltál benne.
3.Kinéztem a Tw Statsból hogy a klán első nagy összeomlása 2012.július 10-én volt akkor kb 50 fő hagyott ott minket.

Én soha nem léptem be a DREAM-be, a tolvajok műve volt, akkor nem volt birtokomban a saját fiókom, amit csak egyedül vittem, abba csak egy =GMF= játékos volt még benn helyettesként is, bár még akkor Játék klánban voltunk.
A dream klán elnézést kért a történtekért(körlevél a klánnak és nekem az akkori vezértől), nem tehetem meg, hogy én erről többet mondjak, nem akarok közülük megsérteni senkit, mert nem voltak felelősek =titkos utánzó= tetteiért. Korrekt volt az akkori DREAM, velük azután nem is volt semmilyen gondom, eddig szóba sem kerültek.
 

DeletedUser

Vendég
Én soha nem léptem be a DREAM-be, a tolvajok műve volt, akkor nem volt birtokomban a saját fiókom, amit csak egyedül vittem, abba csak egy =GMF= játékos volt még benn helyettesként is, bár még akkor Játék klánban voltunk.
A dream klán elnézést kért a történtekért(körlevél a klánnak és nekem az akkori vezértől), nem tehetem meg, hogy én erről többet mondjak, nem akarok közülük megsérteni senkit, mert nem voltak felelősek =titkos utánzó= tetteiért. Korrekt volt az akkori DREAM, velük azután nem is volt semmilyen gondom, eddig szóba sem kerültek.

Az ODA klán tagjaként gratulálok a GMF kláncsoport tagjainak azért a játékért amit nyújtottatok. Az én falvaim távol estek a tieitektől, ezért csak közvetve vettem részt a veletek vívott harcokban. Így is élvezetes volt. Voltak vitáink veletek, de ezekre most már (úgy érzem) fátylat kell borítani hiszen a viták a háborúskodás hevében születtek és itt most már beköszöntött a béke.
Nélkületek szürkébb és egyhangúbb lett volna a v16. Méltó ellenfelek voltatok és az ilyen ellenfelek a mi győzelmünket is fényesebbé teszik.:) Remélem még találkozunk más szervereken.
 

DeletedUser

Vendég
Az ODA klán tagjaként gratulálok a GMF kláncsoport tagjainak azért a játékért amit nyújtottatok. Az én falvaim távol estek a tieitektől, ezért csak közvetve vettem részt a veletek vívott harcokban. Így is élvezetes volt. Voltak vitáink veletek, de ezekre most már (úgy érzem) fátylat kell borítani hiszen a viták a háborúskodás hevében születtek és itt most már beköszöntött a béke.
Nélkületek szürkébb és egyhangúbb lett volna a v16. Méltó ellenfelek voltatok és az ilyen ellenfelek a mi győzelmünket is fényesebbé teszik.:) Remélem még találkozunk más szervereken.

A =GMF= csapata nevében köszönöm szavaid! :)
Én is mégegyszer Gratulálok neked is a győzelemhez!:)



Nevetséges hogy még mindig egy mára már véget ért világon veszekedtek!
Lépjetek tovább, megnyertétek, mit kell ezen tovább magyarázni Firka?!
 
Fent