FS TGF

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Sziasztok

A Fekete Sereg tagfelvételt hirdet következő szerveréhez(amíg nincs beállítás nem tudom megmondani,hogy v60 lesz-e az)
Az évek során sokszor megkaptuk,hogy hozzánk nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen bekerülni ismerettség nélkül a szerverek során. Ezzel részben kénytelen vagyok egyetérteni,tekintettel arra,hogy minden szerveren a győzelem a célunk és nagyon keveseket veszünk át a legyőzöttek közül,kezdőknek pedig egyre kevesebb esélye lett bekerülni hozzánk. Úgy döntöttem,hogy ezt az esélyt most felkínálom mindenki számára.

Jelentkezéseket itt fórumon privát levélben illetve v51en, v58on várok. Ezeket én átolvasom és kritériumoknak megfelelőeket a vezetőséggel együtt átbeszéljük,majd az ígéretesebb jelentkezők kapnak meghívókat.

Amik legyenek benne a jelentkező levélben:
- rövid bemutatkozás,mennyi időd van a játékra,stb
- eddigi klánháborús tapasztalatok
- miért szeretnél a Fekete Sereghez tartozni?

Amiért érdemes hozzánk tartozni:
- stabil,erős,3x szervergyőztes klán
- jó társaság, egyedi hangulat, összeszokott profi játékosok
- segítség a játék maximális elsajátításához, tananyagok,lehetőség fejlődéshez

Amit elvárunk ha közénk tartozol:
- kultúrált másokat nem sértő viselkedés
- klánszabályok betartása
- kommunikáció a társakkal és vezetőséggel
- játszani akarás,törekvés a folyamatos fejlődésre
- aktivitás,idő a játékra

Számításaim szerint 10-15 helyre lehet jelentkezni, lelkes kezdőket , haladókat és profikat egyaránt szívesen látunk. Felfogásunkhoz tartozik,hogy nem kérünk sokat,de azt mindenkitől maximálisan elvárjuk...egy régi Fekete Sereges mondással élve: "hozzánk nem bekerülni nehéz,hanem maradni."

Sok sikert kívánok minden jelentkezőnek.

Lightrex
 
Utoljára szerkesztve:

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Sziasztok

A Fekete Sereg tagfelvételt hirdet következő szerveréhez(amíg nincs beállítás nem tudom megmondani,hogy v60 lesz-e az)
Az évek során sokszor megkaptuk,hogy hozzánk nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen bekerülni ismerettség nélkül a szerverek során. Ezzel részben kénytelen vagyok egyetérteni,tekintettel arra,hogy minden szerveren a győzelem a célunk és nagyon keveseket veszünk át a legyőzöttek közül,kezdőknek pedig egyre kevesebb esélye lett bekerülni hozzánk. Úgy döntöttem,hogy ezt az esélyt most felkínálom mindenki számára.

Jelentkezéseket itt fórumon privát levélben illetve v51en, v58on várok. Ezeket én átolvasom és kritériumoknak megfelelőeket a vezetőséggel együtt átbeszéljük,majd az ígéretesebb jelentkezők kapnak meghívókat.

Amik legyenek benne a jelentkező levélben:
- rövid bemutatkozás,mennyi időd van a játékra,stb
- eddigi klánháborús tapasztalatok
- miért szeretnél a Fekete Sereghez tartozni?

Amiért érdemes hozzánk tartozni:
- stabil,erős,3x szervergyőztes klán
- jó társaság, egyedi hangulat, összeszokott profi játékosok
- segítség a játék maximális elsajátításához, tananyagok,lehetőség fejlődéshez

Amit elvárunk ha közénk tartozol:
- kultúrált másokat nem sértő viselkedés
- klánszabályok betartása
- kommunikáció a társakkal és vezetőséggel
- játszani akarás,törekvés a folyamatos fejlődésre
- aktivitás,idő a játékra

Számításaim szerint 10-15 helyre lehet jelentkezni, lelkes kezdőket , haladókat és profikat egyaránt szívesen látunk. Felfogásunkhoz tartozik,hogy nem kérünk sokat,de azt mindenkitől maximálisan elvárjuk...egy régi Fekete Sereges mondással élve: "hozzánk nem bekerülni nehéz,hanem maradni."

Sok sikert kívánok minden jelentkezőnek.

Lightrex
Mennyi a fízetés? :D
 

demmark

Member
A reakció pontszáma
25
Nagyon tetszik a kezdeményezés, kapott a poszt 24 órás kiemelést a kezdőlapon, hátha több játékoshoz eljut a lehetőség. Előre is elnézést, ha túl sok üzenetet fogsz kapni :D

Azért ez szerintem nagyon nem okés... Attól hogy van szervergyőzelmük, és mert egy jó csapat, nem kellene a főoldalra kirakni őket... Ennyi erővel minden klánt ki kellene tenni aki tagfelvételt hirdet, ellenkező esetben ez diszkrimináció.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Azért ez szerintem nagyon nem okés... Attól hogy van szervergyőzelmük, és mert egy jó csapat, nem kellene a főoldalra kirakni őket... Ennyi erővel minden klánt ki kellene tenni aki tagfelvételt hirdet, ellenkező esetben ez diszkrimináció.
Tűnj ki a tömegből és talán meglesz. Az viszont biztos, ha ezzel a szöveggel fogod kérni, akkor nem kerül ki. :)
 

demmark

Member
A reakció pontszáma
25
Tűnj ki a tömegből és talán meglesz. Az viszont biztos, ha ezzel a szöveggel fogod kérni, akkor nem kerül ki. :)

Oké csak nem tudtam, hogy ilyen, hogy kerülhet oda ki... De ha másokat is kiraktok, aki ki tűnik a tömegből, akkor oké!
Nyugi, én nem fogom kérni!
 

DeletedUser20220

Vendég
Őszintén szólva nem 1 rossz elgondolás.Kell egy kis vérfrissítés minden klánba.Viszont szerintem nem igen fog senki se bekerülni kezdő játékosok közül, mert a szokás az, hogy kisebb klánból való jobb játékost áthívnak.Bár legyen úgy hogy az a 10-15 játékos valóban kap lehetőséget, de kételkedem benne.Abban meg még jobban hogy tanítani is fogják őket hosszabb ideig.
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Őszintén szólva nem 1 rossz elgondolás.Kell egy kis vérfrissítés minden klánba.Viszont szerintem nem igen fog senki se bekerülni kezdő játékosok közül, mert a szokás az, hogy kisebb klánból való jobb játékost áthívnak.Bár legyen úgy hogy az a 10-15 játékos valóban kap lehetőséget, de kételkedem benne.Abban meg még jobban hogy tanítani is fogják őket hosszabb ideig.
Szia.
Én a mikor el keztdem ezt a játékot és a 2 komoly klánvolt a mély addót esélyt arra hogy meg tanulyak játszani :)Sok minden van a Fs forumán a miből lehet tanulni ha akarsz.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Vannak játékosok akik teljesen kezdőként kerültek hozzánk és évek óta velünk vannak,sőt vezető szerepet töltenek be nálunk azóta. Az,hogy valaki kezdő egyáltalán nem azt jelenti,hogy nem kerülhet be,aki veszi a fáradtságot és ír egy normális jelentkezést annak minden esélye megvan,hogy felvegyük. Hozzátenném,hogy ez sokkal inkább támogatja a kezdő játékosok jelentkezését,hiszen itt jelentkezés alapján döntünk,nem pedig későbbi teljesítmény alapján a szerver alatt,ahol egy kezdőnek már sokkal kevesebb esélye van. Személy szerint is szívesen karolnék fel lelkes kezdőket akik szeretnének komolyabb eredményeket elérni a játékban.

Az,hogy kiemelést kaptunk köszönjük,nem számítottunk rá egyáltalán. Igazából ennek ellenére is kevesebb jelentkezést kaptunk a vártnál....de a szerver indulásáig nyitott a lehetőség mindenki számára.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Őszintén szólva nem 1 rossz elgondolás.Kell egy kis vérfrissítés minden klánba.Viszont szerintem nem igen fog senki se bekerülni kezdő játékosok közül, mert a szokás az, hogy kisebb klánból való jobb játékost áthívnak.Bár legyen úgy hogy az a 10-15 játékos valóban kap lehetőséget, de kételkedem benne.Abban meg még jobban hogy tanítani is fogják őket hosszabb ideig.
Erre csak anyit tudnék mondani hogy aki nem kerül be az álljon ki ellenük. Nem csak úgy lehet tanulni a jó játékosoktol hogy elmagyarázák a dolgokat. Ha egy jocsapat oldalán kiál elenük és elenfélként kezeli őket még több praktikák eltud lessni :)
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Végre itt lenne a lehetőségem, hogy megmutassam! Nem olvastam, de remélem nincsen a "saját fiókban elért 20 falu" kitétel, mint a szupportnál való jelentkezésnél, mert akkor itt is hamar hasalok. :(
 
Fent