FONTOS: Android 7.1.1 vagy magasabb verzió kell, hogy játszhass Androidon

oldfox

Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
74
Kedves Játékosok,

Az összes játékost, akik az Androidról játszanak, szeretnénk tájékoztatni, hogy 2024. július 31-től kezdődően szükséges lesz legalább Android 7.1.1 verziójú eszközt használniuk a Klánháborúhoz.

Ezt a lépést kell tennünk, hogy a játék minőségét megőrizzük és az összes játékosnak zavartalan élményt biztosítsunk. Ez a változás azt jelenti, hogy 2024. július 31-től kezdődően nem fogunk frissítéseket kiadni a játékunkhoz az Android 7.1.1 verziójánál régebbi eszközökre, és nem lesz lehetséges a további játék ezekről.

Annak érdekében, hogy ne találkozz problémákkal, kérjük, győződj meg róla, hogy az eszközödön lévő Android verzió legalább 7.1.1 legyen, mielőtt eljön július vége.

Az újabb Android verziók nem érintettek ezzel a változással, ahogy az iOS és a böngészős verzióink sem.

Bármilyen kérdés esetén kérjük, ne habozz felvenni a kapcsolatot a support csapatunkkal.

Üdvözlettel,
A Magyar Klánháború Csapata
 

Dééév

Member
A reakció pontszáma
52
a játék minőségét megőrizzük
a játék minőségét nem megőrizni kéne, hanem javítani, mert jelenleg elég szar, már ha egyáltalán beszélhetünk minőségről a kh esetében
zavartalan élményt biztosítsunk
ez a játék minden, csak nem zavartalan, és pláne nem élmény. ha cél a zavartalan élmény biztosítása, akkor javasolnám a bugok javítását, a user feedbackek figyelmbevételét ahelyett, hogy még pár bugos fizetős funkciót belehánynak ebbe a csodába
2024. július 31-től kezdődően nem fogunk frissítéseket kiadni a játékunkhoz az Android 7.1.1 verziójánál régebbi eszközökre
ez azt jelenti, hogy a jövőben régi Androidos telókra nem lesz kirakva a Discordos link a főoldalra? ejj, jó nagy érvágás lesz lemaradni ezekről a "frissítésektől"
nem lesz lehetséges a további játék ezekről
jelenleg sem igazán lehetséges, hetek (ha nem hónapok) óta nem igazán lehet belépni appról a kh-ra, de az az app egyébként is önmaga komédiája
Annak érdekében, hogy ne találkozz problémákkal, kérjük
ezt a mondatot úgy kéne folytatni, hogy "ne klánháborúzz". én csak problémákkal találkozok minden áldott nap
Bármilyen kérdés esetén kérjük, ne habozz felvenni a kapcsolatot a support csapatunkkal.
én nem szoktam habozni, mert rengeteg kérdés megfogalmazódik bennem játék közben, csak hát válasz nincs soha semmire. legalábbis olyan, ami nem "nem tudjuk", "nem tudunk ígérni semmit", "nem tudjuk mikor lesz ebből valami", vagy hasonló jellegű dolog.

egy szó mint száz, szerintem kár külön bejelenteni, hogy egyes eszközökön el lesz törve a játék, mert ehhez hozzá vagyunk szokva bejelentés nélkül is. amíg nem vesz fel fejlesztőket az innogames, addig szerintem senki nem várja, hogy bármi működjön ebben a szarban
 
Fent