Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Minden a mi hibánk ennyi. Lépjetek már túl rajta . Ez az oda vissza duma csak pár embernek jó akik csak ezért jönnek külsőre.
 

DeletedUser

Vendég
Figyeljünk oda, hogy a nagy pártoskodásban ne veszítsük el a józan eszünk, és ítélőképességünk.

V56-ra jó, s épp ezért vegyes csapatot próbálok összeszedni, de már másodszor lépnek ki Latte miatt a Fanatikosak.

Kaptok még egy lehetőséget előregisztráció napjáig ti ketten.

S kérdezném, hogy mivel másabb Gabriel alatti játékosok áthívása, NB meghívóval zaklatása, mint ugyan ez fordítva? Mitől lesz Latte gerinctelen, mitől undorodtok annyira, mikor magatok is árulókkal játszotok együtt V55-ön?

Ja hogy az azért van mert..
A kéthete döglött rühes kutyát nem érdekli.

Mégis milyen jogon ítélünk el egy másik közösséget? Mit képzelünk, hogy vakok lehetünk ugyan azon hibákkal a hónunk alatt mint más,s elátkozzuk, megköpködjük azért ami a saját mocskunk is egyébként?

Gyanús egyébként, hogy úgysem fogja fel senki.
 

DeletedUser18625

Vendég
Csináljunk egy világmeretű technikai klánt , csak barbárt lehet foglalni és soha ne legyen meg a dominancia
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Fiók-helyeltek, a fiókommal nem törődtek, ezért nem fejlődött, ezért mertetek csak támadni engem.
Ha nem ismersz, akkor győződj meg több dologról, valamint én a tagjaimmal rendesen bánok...
Szóltok nekem, ne toborozzak, de Latte szép beépített kém volt, akitől éjszaka elvittetek falvakat csak úgy.
Pilvonak akkora gerince volt, hogy még egy igennel sem tudott nekem visszaírni.

Minden okom megvan, hogy ne kedveljelek titeket, viszont arra kérlek többet informálódj. :)
Csak hogy tiszta vizet öntsük a pohárba.
Nincs kémünk nálatok,sőt sehol se.
LATte keresett fel minket,nyilván valami nagyon feldühítette ha ilyennel hozzám fordult.
És hozzá teszem nem ő volt az első .
Én inkább ezen gondolkoznék el,miért van ez,mi az ami nem jól működik.
Csodálkozol hogy nem válaszoltam?
Megkerdeztelek miért nem lép be a háborúba az alklnotok,olvastad,de válaszra se méltattál.Akkor miről beszélünk ???
Teszem hozzá az alkán meg mindig nem lett behivva
 

DeletedUser

Vendég
Szerencse, hogy faro ur a jatekban kozel sem volt annyira aktiv, mint itt kulson, mindenre van indok, de ha mar szidsz minket minden tokom tudja miert, miert van az, hogy te ugy buktad sorra a falukat tobb nap inaktivitas utan, hogy meg csak be se leptel(telibe a fronton) ez mennyire gerinctelen a reszedrol a klanod fele vezerkent? Azt mar meg se emlitem, hogy toletek irnak rank, hogy inkabb mi huzzuk be oket, csak hozzatok ne keruljon a falujuk, mert ugy bantok veluk, mint az alattvalokkal, ez milyen kepet alkot rolatok? Szerintem addig nem kene pofazni ossze-vissza, mondogatni, hogy mennyire csalodtal kiben, ameddig vezerkent csak lefele huzod a klant

Az a helyzet, hogy nem ismerlek, de amit eddig mutatsz egy hatalmas fé..gnek tunsz

Drága barátom, nem tudom ki vagy, de átvetted a community alap értékrendjét.
1,ne ismerd, csak szólj be neki
2,ha beszóltál neki légy büszke magadra, így elismert senki lehetsz (mint ebben az arc nélküli világban mindenki) továbbra is a jelenleg érősebb oldal felé.

Remélem tudtam segíteni,
Doctor Dark.
 

DeletedUser19918

Vendég
Mindig olyan klánba kerülök ahol azt mondják hogy a vezérek rohadékok.
Kezdem úgy érezni hogy vonzom a szar alakokat.
De aztán kiderül hogy rendesek. Akkor még is hogy van ez?
Ez a játék tényleg arról szól hogy milyen különböző módszerekkel szidjuk a másikat.
Mert ha tényleg ez a játék lényege akkor falut sem kell foglalni. Esetleg azért hogy a falunèvvel is szidalmazzuk a másikat!
 

DeletedUser18797

Vendég
láttál már olyan világot ahol az ellenfél klánvezetők kedvelték egymást? én még nem
 

DeletedUser

Vendég
Mindig olyan klánba kerülök ahol azt mondják hogy a vezérek rohadékok.
Kezdem úgy érezni hogy vonzom a szar alakokat.
De aztán kiderül hogy rendesek. Akkor még is hogy van ez?
Ez a játék tényleg arról szól hogy milyen különböző módszerekkel szidjuk a másikat.
Mert ha tényleg ez a játék lényege akkor falut sem kell foglalni. Esetleg azért hogy a falunèvvel is szidalmazzuk a másikat!

Ezt is irjátok fel az -OS- nek,azt akkor le van tudva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent