Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19367

Vendég
jajj tényleg, volt tagunk akire raírtál, hogy ha nem lép át armát kap :D :D :D
 

DeletedUser18797

Vendég
Mi ez a nagy harag egyébként?
Mikor leléptem a tikky accountból (Caesar vagyok) még szerelem és barátság volt a 2klán között, rá pár hónapra belépek gameba azt anyázások mennek :"D
 

DeletedUser18265

Vendég
azt kapod amit érdemelsz :D
emlékszel? v50, én nem felejtek, nyertünk nektek egy világot, most meglehet mutatni mit értek, egyelőre 1!!! tiszta falu foglalásotok sincs, kivéve a kezdeti 2-3 átadott falu.
Te akartál hozzánk jönni tanácsadónak ??? TE??? :D
50-en is azt csináltam veled amit akartam annak ellenére, hogy vezér voltál :D oda küldtelek ahova akartalak, sztem ha lekatázlak annak se lett volna következménye :D


Úgy mégis, ha ti ennyire izom-brutál kemények voltatok, akkor miért is kellettek ők, hogy nyerjetek egy szervert?:rolleyes:
 

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
És beköszöni az iróniától csöpögő hsz-t..
Talán a klánháború a háborúkról szól, de nem ártana a tisztességről is szólnia.
Ez meg most komolyan elhagyja a szádat itt mindenki előtt? Mikor 3 az 1 ellen háborúban próbáltok kitoborzassal teret nyerni? Hadüzenet meg nem fogadtok el hetek óta? Téged morfiumra tettek vagy mi történt??
 

DeletedUser19367

Vendég
Úgy mégis, ha ti ennyire izom-brutál kemények voltatok, akkor miért is kellettek ők, hogy nyerjetek egy szervert?:rolleyes:

amiről nem tudsz semmit abba ne szólj bele...20-an mentünk egy pp mentes világra, oda ahova pl. DJ meg a Winter 70 fős tagsággal, SBT 100-al, Spárta 100-al, ASG 500-al :D :D
 

DeletedUser19367

Vendég
Ne keverd össze a klánod a miénkkel... mi jöttünk, mert megelégeltük a beszólásokat. Minden vitát ti kezdtetek el, minden háborút ti kezdtek.
Talán a klánháború a háborúkról szól, de nem ártana a tisztességről is szólnia.
Ti még az ASG-vel is alig bírtatok el, ha máshogy állok hozzátok, és lepaktáltam volna az ASG-vel, akkor nem lettetek volna ott sokáig.
Pilvot pedig megismertem, most már csak csalódni tudok benne, mert nem sok pozitívum jött vissza mostanában tőle.

Warrior Leadert azért is kérdezem tőletek, mert ti is mindig kikértétek a véleményem a volt tagjaimról, akiket elbocsátottam v50-en, gondoltam akkor most hasonlóképpen érdeklődök, de látom, hogy ami nekem sértés, az nektek pokolian fáj, pedig csak a tükröt tartom...

Egyébként Crixus nem tudja magát megvédeni? :)


az írja, hogy volt bármi beleszólása is a mi sorsunkba :D vicces fiú, ASG-nek momentuma nem volt ellenünk. SBT-nek volt, ők erősebbek voltak nálunk, 1 vs. 1 ben valószínű egy hosszú csatában alul maradtunk volna.
 

DeletedUser18265

Vendég
amiről nem tudsz semmit abba ne szólj bele...20-an mentünk egy pp mentes világra, oda ahova pl. DJ meg a Winter 70 fős tagsággal, SBT 100-al, Spárta 100-al, ASG 500-al :D :D

az írja, hogy volt bármi beleszólása is a mi sorsunkba :D vicces fiú, ASG-nek momentuma nem volt ellenünk. SBT-nek volt, ők erősebbek voltak nálunk, 1 vs. 1 ben valószínű egy hosszú csatában alul maradtunk volna.

Namármost, ha ezeken a hsz-eken átrágom magam, akkor nekem mégsem teljesen egyértelmű a dolog, hogy most akkor ti nyertétek nekik a szervert, vagy ők nektek?
Csak mert mint írod 1 vs 1-ben alulmaradtatok, ebből következik, hogy lényegében ők nyertek nektek egy szervert:D:D:D

Egyik szavad a másikat üti le esküszöm imdálak Yugi.;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent