Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Tiszteletem a kedves tagoknak, a fórumot ünnepélyesen megnyitom!
Áldott legyen az úr!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Kik indulnak? Beállítások megjelenése előtt "sok" klánt meg nevet hallottam,viszont most így beállítások megjelenése után érdekelne valami info. Na meg ppzni hová érdemes menni,melyik kontira?:D
 

DeletedUser19651

Vendég
2es sebességnek a legnagyobb a valószinüsége, őrtorony off. Na ehez mit szóltok?!
A beállitások a Hydra klánnak kedveznek
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
2es sebességnek a legnagyobb a valószinüsége, őrtorony off. Na ehez mit szóltok?!
A beállitások a Hydra klánnak kedveznek

Miből gondolod hogy nekik kedveznek?
2 világ,mindkettő templomos volt nekik,ez nem templomos,a gyors világhoz mások is kedvet kaphatnak!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19651

Vendég
Agresszív stratégiájukból adódóan az elejétől dominálnának a világon. Gyors lefolyású server lehet de mivel mások is kedvet kaphatnak ehez a pazar világhoz így valószínűleg úgy döntenek mégsem indulnak.
 

DeletedUser19651

Vendég
A Hydra az utóbbi világokon ajándék győzelmekhez jutott, ellenfél nélkül gyakorlatilag végig domináltak. Ha itt egy keményebb ellenfél indulni fog a Hydra meghátrál és kivert kutyaként vonul vissza a lábtörlőről. ők az ellenfél nélküli világokat kedvelik.
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Eklézsiás úr, bár az okát nem tudom , de úgy látszik ,hogy valamiért a bögyödben vagyunk .:(

Amit egyszer már leírtam veled kapcsolatban, azt még most is tartom, miszerint ,,Még jó ,hogy nem te döntöd el, mikor és hol indulunk.''

Értelemszerűen nem fogunk indulni,hogyha a tagság/vezetőség túlnyomó részének nem megfelelő az időpont illetve ha a beállítások nem olyanok, hogy kielégítsék az esetleges ,,igényeinket''.

Fejetlenül pedig nem fogunk belevágni, bárki,bármennyire is szeretné.:oops:

Aki pedig ellenünk akarna majd jönni, annak ott lesz a lehetőség :) [ nem lesz 7 pecsétes titok az indulásunk ténye]:rolleyes:
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
A Hydra az utóbbi világokon ajándék győzelmekhez jutott, ellenfél nélkül gyakorlatilag végig domináltak. Ha itt egy keményebb ellenfél indulni fog a Hydra meghátrál és kivert kutyaként vonul vissza a lábtörlőről. ők az ellenfél nélküli világokat kedvelik.

Eki, napról napra nagyobb troll vagy. :D soha ne hagyd abba, csalódnék
 

DeletedUser19698

Vendég
hydra az már hívva lett 55-re jóval a beállítások előtt és 56ra mennek :)
Nem tudom hogy ez annak köszönhető e hogy megtudta kik indulnak vagy valóban csak annyi van a dolog mögött amennyit mondtak hogy nincs meg a keretük :)


Vadi,Ebben nincs semmi meglepő,v49-en is én vittem oda vagy 30 embert...:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sok sikert az indulóknak, csináljatok egy színvonalas világot, mert mostanába... Hagyjuk inkább.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent