Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19367

Vendég
Hmmm...Fanaticnak nem megy a tisztesseges, jatek, ugy nez ki par gyenge Nb tag felult a papirember kamuzasanak
 

DeletedUser19651

Vendég
Nagyon jó irányba halad a Fanatic és kiváló ütembe lassítják az OSt a délkeleti terjeszkedésbe. Időt nyert az NB és a NEM összekötni a szálakat és egy megfelelő stratégiával bekebelezni az OSt. Könnyen belebukhatnak Vadiék ebbe a világba és a könnyek elefántkönnyek formájába patakokba csordogálnak. Az OS energián felül kell majd teljesítsen a szövetség ellen. Sorsuk SBT sors lesz.
Headshot szelleme fog tükröt tartani a Másik oldalnak.
 

DeletedUser19651

Vendég
Hamarosan meglátjuk mely klánból válik a véres Ősz eljövetele után olvadmány klán, majd a világ 1. szupertechnikai klánja akik túlerőbe fogják az OS klánt 2 vállra fektetni.
Üljenek vissza a helyükre ezen a világon Gyilkos Tél jöhet rájuk!
 

DeletedUser19667

Vendég
Nagyon jó irányba halad a Fanatic és kiváló ütembe lassítják az OSt a délkeleti terjeszkedésbe. Időt nyert az NB és a NEM összekötni a szálakat és egy megfelelő stratégiával bekebelezni az OSt. Könnyen belebukhatnak Vadiék ebbe a világba és a könnyek elefántkönnyek formájába patakokba csordogálnak. Az OS energián felül kell majd teljesítsen a szövetség ellen. Sorsuk SBT sors lesz.
Headshot szelleme fog tükröt tartani a Másik oldalnak.


Sajnos "Az Eklézsiás" jövője meg van számlálva,azt rebesgetik hogy KingGimii hamis látomásokkal árasztja el szegény látnokunk elméjét.
Javaslom józanodjon ki és keressen fel segítséget hogy újra tisztán láthasson!
 

DeletedUser

Vendég
Hamarosan meglátjuk mely klánból válik a véres Ősz eljövetele után olvadmány klán, majd a világ 1. szupertechnikai klánja akik túlerőbe fogják az OS klánt 2 vállra fektetni.
Üljenek vissza a helyükre ezen a világon Gyilkos Tél jöhet rájuk!

Véres õsz, gyilkos tél......... A tavasz milyen lesz?!??!?!?!
 

DeletedUser

Vendég
Álljunk pozitívan a dologhoz ☝️☺️
kozeleg-a-tel.jpg
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én azt hittem az ősz esős,nem véres de lehetne májas is,néha kicsit belecsipked a tél.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Csúszni mászni,vért izzadni,ezt csinálom a melóhelyen:oops:,szóval de vicces lesz:D.

De ami titok az még mindig titok.:rolleyes:
 

DeletedUser18791

Vendég
Nem lesz vicces a résztvevőknek annyi szent. Az OSnek csúszni mászni kell vért izzadva a győzelemért. A szövetség kialakulóban van és lesznek OS szinten sőt túlerőbe is.

vicces vagy
ja nem :D
még ha csúszva mászva de még mindig jobb mint külsőn osztani a semmit
Nem baj ha hülye vagy csak próbáld titokban tartani. békeee! : ))))))))))))))
 

DeletedUser19367

Vendég
azt kapod amit érdemelsz :D
emlékszel? v50, én nem felejtek, nyertünk nektek egy világot, most meglehet mutatni mit értek, egyelőre 1!!! tiszta falu foglalásotok sincs, kivéve a kezdeti 2-3 átadott falu.
Te akartál hozzánk jönni tanácsadónak ??? TE??? :D
50-en is azt csináltam veled amit akartam annak ellenére, hogy vezér voltál :D oda küldtelek ahova akartalak, sztem ha lekatázlak annak se lett volna következménye :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent