Fekete Sereg

DeletedUser18729

Vendég
valami olyan fejlesztest kene bevigyenek a jatekba ami korszakujito a bongeszos strategiajatekok vilagaban es higyetek el dolgoznk is rajta de ilyen otletek nem szuletnek konnyen.
 

DeletedUser18627

Vendég
Respii...Megint 1 utánzat...
Mind1,lényeg a lényeg,hogy Fénykirály ismét 1 világon találkozunk!
Sok sikert nektek!

Witcher
 

DeletedUser18729

Vendég
na meg csak Gunyos kell nejelentse h indul a GMF :))) s akkor a magyar KH 3 legnoobabb(van ilyen szo? :D ) vezetoje megtalalhato lesz ugyanazon a szerveren...ez am a szinvonal :)
 

DeletedUser18627

Vendég
Meg sem lepődöm..:D
Ha jól emlékszem Gúnyosért árultál el,s pont külsőn istenítetted,most meg őt is szidod.
Miért nem csinálsz 1x 1 klánt,meglátjuk te mire mész..:)
Mi letettünk már valamit Ricsi is bár elég sok keverést inkább,de letett valamit,night is vezetett már top1 klánt.
Én bárhol indulok top1 a klánom.
Te miért is bírálsz olyanokat akiknek a közelébe sem érsz? :)
Elsőre az írást gyakorold fiam,rossz nézni amilyen "Új"Magyar nyelvet képviselsz...:'D
 

DeletedUser18465

Vendég
Meg sem lepődöm..:D
Ha jól emlékszem Gúnyosért árultál el,s pont külsőn istenítetted,most meg őt is szidod.
Miért nem csinálsz 1x 1 klánt,meglátjuk te mire mész..:)
Mi letettünk már valamit Ricsi is bár elég sok keverést inkább,de letett valamit,night is vezetett már top1 klánt.
Én bárhol indulok top1 a klánom.
Te miért is bírálsz olyanokat akiknek a közelébe sem érsz? :)
Elsőre az írást gyakorold fiam,rossz nézni amilyen "Új"Magyar nyelvet képviselsz...:'D

A klánt te alapítod, a tied, de a tagjaid érik el azt az eredményt, ha ők nem lennének, te sem lennél, inkább a tagjaid istenítsd, mint önmagad.

Very last dream
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Meg sem lepődöm..:D
Ha jól emlékszem Gúnyosért árultál el,s pont külsőn istenítetted,most meg őt is szidod.
Miért nem csinálsz 1x 1 klánt,meglátjuk te mire mész..:)
Mi letettünk már valamit Ricsi is bár elég sok keverést inkább,de letett valamit,night is vezetett már top1 klánt.
Én bárhol indulok top1 a klánom.
Te miért is bírálsz olyanokat akiknek a közelébe sem érsz? :)
Elsőre az írást gyakorold fiam,rossz nézni amilyen "Új"Magyar nyelvet képviselsz...:'D

Igazad van, V34-en is topegyek voltatok kb 5 napig, 6346496489665 klánnal :D
 

DeletedUser18627

Vendég
A DREAM véget ért v34-el.
Ahol Dj kis tudatlanom nem én vezettem az utolsó kb 1 hónapban.
Yugi is tanúsíthatja,hetelni jártam dolgozni,csak hétvégén voltam KH-n,a párom vitte a klánt..ű
Aldaron,szeretem az ilyen hozzászólásaid..:)
S mi van az MHC-vel? Vagy a többi 20 klánoddal?
Mind1 milyen néven voltak elbuktak,s top1 sem volt sosem a klánod,miért te magyarázol nekem?
Ha még Archi,Vigyori,Süsü vagy valaki aki letett valamit papolna ok,elfogadom..:)
De ilyen emberek..:D
Ismétlem magam,időben írtam,itt leszek a világon,s bizony nem egyedül..
Lehet sorakozni,kellenek a farmok..;)
 

DeletedUser18627

Vendég
Arra hogy én a játékban akarok harcolni,nem itt kint arcoskodni olyanokkal akik az első hónapban eltűnnek..:)
Úgyhogy köszönöm a társalgást v35-n,vagy v39-en elértek majd..:)
Sok sikert mindenkinek!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A DREAM véget ért v34-el.
Ahol Dj kis tudatlanom nem én vezettem az utolsó kb 1 hónapban.
Yugi is tanúsíthatja,hetelni jártam dolgozni,csak hétvégén voltam KH-n,a párom vitte a klánt..ű
Aldaron,szeretem az ilyen hozzászólásaid..:)
S mi van az MHC-vel? Vagy a többi 20 klánoddal?
Mind1 milyen néven voltak elbuktak,s top1 sem volt sosem a klánod,miért te magyarázol nekem?
Ha még Archi,Vigyori,Süsü vagy valaki aki letett valamit papolna ok,elfogadom..:)
De ilyen emberek..:D
Ismétlem magam,időben írtam,itt leszek a világon,s bizony nem egyedül..
Lehet sorakozni,kellenek a farmok..;)

Na jó, olvasd el mit írtam. Vezettétek a klánranglistát? igen. Akkor is, amikor vezér voltál? igen. Miért is vagyok tudatlan? Ki a brémet érdekli, mit csináltál az utolsó egy hónapodban. Gondolom nem sokkal kevesebbet, mint előtte :D :D Bár arra nem emlékszek már, volt e összesen 1 hónapot a klánod.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent