Világ 73 Fekete Sereg v73

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655

2015 óta fennálló klánunk a Fekete Sereg utolsó szerverére indul. Ezúton is szeretném megköszönni minden tagunknak,akik az elmúlt 7 év során a sikerek részesei voltak. Szerettük volna méltó módon befejezni a játékot, ez az utolsó nagy dobásunk. Akinek kérése/kérdése lenne fórumon keresztül megtalál (meg sok egyéb helyen is)

A klánvideókért hálás köszönet Messalának!
 
Utoljára szerkesztve:

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Amennyiben valaki szeretne csatlakozni hozzánk az utolsó szerverünkre kérjük írjon egy bemutatkozó levelet Lightrexnek vagy nekem fórumon keresztül. Ez a levél lehetőség szerint tartalmazza az eddigi eredményeket/célokat, illetve azt, hogy miért szeretne az illető csatlakozni hozzánk. Nagyjából 15 kiadó helyünk van (amiket mindenáron nem fogunk feltölteni), ezért lehetőleg csak olyan jelentkezzen aki tényleg komolyan is gondolja a dolgokat és hajlandó egy nehéz szervert elejétől a végéig végigtolni velünk. Aki ingyen pecsniért jönne,azoknak jeleznénk előre, hogy ez nem az a szerver lesz, akármennyire is kapjuk meg ezt minden egyes szerver előtt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Amennyiben valaki szeretne csatlakozni hozzánk az utolsó szerverünkre kérjük írjon egy bemutatkozó levelet Lightrexnek vagy nekem fórumon keresztül. Ez a levél lehetőség szerint tartalmazza az eddigi eredményeket/célokat, illetve azt, hogy miért szeretne az illető csatlakozni hozzánk. Nagyjából 15 kiadó helyünk van (amiket mindenáron nem fogunk feltölteni), ezért lehetőleg csak olyan jelentkezzen aki tényleg komolyan is gondolja a dolgokat és hajlandó egy nehéz szervert elejétől a végéig végigtolni velünk. Aki ingyen pecsniért jönne,azoknak jeleznénk előre, hogy ez nem az a szerver lesz, akármennyire is kapjuk meg ezt minden egyes szerver előtt.

Van feketelista? Ha nme vagyok rahta, jekentkeznék kémnek, csak mondjátok hol induljak. Fizut privibe.
 
Fent