[Engedélyezett] Farmolás eredménye beérkezés előtt

The Devil

New Member
A reakció pontszáma
4
Bejövő farm csapatok eredményét mutatja - raktárat lehessen felszabadítani - ha szükséges.


"Angol, cseh, és portugál szervereket támogatott eddig. Beleraktam ennek mintájára, hogy felismerje a magyar szerveren használt dátumformátumot. Ennek köszönhetően most már működni fog a tól-ig legördülő lista is. A felületét lefordítottam magyarra.
Ha neagyisten valamelyik hónapnál nem működik a 12-ből, akkor tessenek szólni. Próbáltam összehasonlítani az oldal angol és magyar nyelvi scriptjét és kiokoskodni belőle a hónap rövidítéseket. Remélhetőleg stimmelni fog...
A script 1mp alatt 5 visszaérkező parancsot dolgoz fel, tehát több száz esetén eltarthat egy darabig, míg végigmegy.
Az áttekintés/parancsok/visszatérő felületen működik, ha nem ott vagy, odanavigál."


öreg



Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/farmresult.js');void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Eternal Cursed

New Member
A reakció pontszáma
18
Szívesen használnám, de amint ilyen 50-60 feletti parancsokat kellene vele feldolgoztatni, egyszerűen "lefagy" ... betölti a folyamatcsíkot teljesen (jelen esetben 86 parancs v67-en - de egyébként már világok óta próbálgatom mindig ez van...), a 86 parancs /5 az 17,2 mp kellene legyen... hát ez még 10 perc után is ugyan így áll. Lehetne ezt a problémát valahogy javítani? Vagy ha nálam van a gond, akkor mi a gond?
 
A reakció pontszáma
12
Ez sajnos nem működik pl failel itt.

JavaScript:
function scrapePageNumber() {
            let currentPage = $('#paged_view_content').children('table:eq(0)').find('strong').html();
            if (currentPage && !currentPage.includes('all')) {
                return parseInt(currentPage.match(/\d+/)[0]);
            }
            return null;
        };


> $('#paged_view_content').children('table:eq(0)').find('strong').html();
< &gt;összes&lt; '
 
Fent