Szavazás Farmigény hozzáadása (nemesi igényhez hasonlóan)

Támogatod a funkció bevezetését?


  • Összes szavazó
    41
  • A szavazás lezárult .

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves Játékosaink,

Fejlesztő csapatunk a véleményetekre kíváncsi egy lehetséges jövőbeli funkció bevezetésnek hasznosságáról! Kérjük, szavazatotokkal jelezzétek, hogy szerintetek hasznos lenne-e számotokra a következő funkció bevezetése a játékunkhoz:
Klán: A nemesi igényhez hasonlóan egy olyan opció hozzáadása a klánokhoz, amely lehetővé teszik azon falvak megjelölést, amelyeket farmolni szeretnétek ("farmigény"). Ezen opció segítségével a klánok könnyebben átláthatnák, hogy mely falvakat kik szeretnék farmolni, így csökkenne a lehetősége annak, hogy túl sokan azonos falvakat fosztogassanak.

Köszönjük szépen mindenkinek az együttműködését!

Kérjük vegyétek figyelembe, hogy ez egy véleménykutatás, az eredménye nem kötelező érvényű és egyáltalán nem garantálja a funkció bevezetését.

Üdvözlettel,
A Klánháború Csapata
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Kedves Játékosaink,

Fejlesztő csapatunk a véleményetekre kíváncsi egy lehetséges jövőbeli funkció bevezetésnek hasznosságáról! Kérjük, szavazatotokkal jelezzétek, hogy szerintetek hasznos lenne-e számotokra a következő funkció bevezetése a játékunkhoz:


Köszönjük szépen mindenkinek az együttműködését!

Kérjük vegyétek figyelembe, hogy ez egy véleménykutatás, az eredménye nem kötelező érvényű és egyáltalán nem garantálja a funkció bevezetését.

Üdvözlettel,
A Klánháború Csapata
Személy szerint én úgy is figyelmen kivül hagynám, max ha ha igyént tesz rá valaki és nem tudnám támadni.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Én arra használnám, hogy bejelölöm a farmokat, így nem kéne falujegyzetbe írogatnom, hogy "farm". :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
S aki 40-50k fosztott faluval rendelkezik, akkor kb. fél kontinenst 3-4k falut lefoglal? Hova farmol a tobbi klántárs?

Véleményem szerint ez hülyeség.
S az, hogy ezt bevezetni, majd mindenki lefoglalja, s nem tudsz esetleg rá farmolni, akkor az aktív tagok is majd tesznek rá magasból a játékra, ha le vannak korlátozva.
Az aktív játékosok farmoljanak ezerrel, akik meg nem tudnak, azok gyűjtőgessenek.
Ennyi szerintem.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Srácok kicsit félreértettétek szerintem

Itt arról van szó, hogy ugyanúgy ahogy foglalási igényt nyújtasz be farm igényt is tehetnél, ha Pl. valakit beütsz és visszajárnál tartósan. Bár badarság mert úgysem tartja be senki az ilyesmit, de biztos vicces lenne, ha barcsat körbe farmigényezhetném
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
S aki 40-50k fosztott faluval rendelkezik, akkor kb. fél kontinenst 3-4k falut lefoglal? Hova farmol a tobbi klántárs?

Véleményem szerint ez hülyeség.
S az, hogy ezt bevezetni, majd mindenki lefoglalja, s nem tudsz esetleg rá farmolni, akkor az aktív tagok is majd tesznek rá magasból a játékra, ha le vannak korlátozva.
Az aktív játékosok farmoljanak ezerrel, akik meg nem tudnak, azok gyűjtőgessenek.
Ennyi szerintem.
Ha 3-4k falubol jon ossze 50k fosztott falu nalad akkor nem vagy eleg hatekony,de amugy netto hulyeseg ez a funkcio.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A lakat is támadható. Szerintem ez inkább ilyen anti lakat lenne, hogy jelezd a társadnak, hogy a 26os barbit inkább ne foglalja el hanem farmoljatok. Csak senki nem így használná és csak a vita lenne belőle. Sajna farmscript miatt ezt totál ignoralnad akaratod ellenére. Meg nem szavaztam de ha van olyan oldala ami értelmes de még nem gondoltam rá akkor lehet kap egy igent. Mindig az új dolgok mellett vagyok, de ennek nem látom még pozitív oldalát.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
S aki 40-50k fosztott faluval rendelkezik, akkor kb. fél kontinenst 3-4k falut lefoglal? Hova farmol a tobbi klántárs?

Véleményem szerint ez hülyeség.
S az, hogy ezt bevezetni, majd mindenki lefoglalja, s nem tudsz esetleg rá farmolni, akkor az aktív tagok is majd tesznek rá magasból a játékra, ha le vannak korlátozva.
Az aktív játékosok farmoljanak ezerrel, akik meg nem tudnak, azok gyűjtőgessenek.
Ennyi szerintem.

Te 3-4k falura jársz farmolni? Nincsenek is akkora szerverek.
 
Fent